Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość k25i
Czyli u Ciebie Aniala to byl falszywy alarm a wszystko jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ciekawe czy jest szansa unikbac tego zabiegu. Ten lekarz powiedzial ze jak sie skrocila to juz sie nie wydluzy. A ja mimo wszystko licze ze same leki pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Ja chyba tez do szpitala się wybiorę. . Mam bol w plecach i ból brzucha jak na okres aż się zwijam. Wzięłam apap trochę ulzylo. Ale nie wiem co mam robić. K25i a ci ci się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Dostalam w czwartek po wizycie skierowanie bo szyjka mi sie skraca. Aneczka dawno Cie nie bylo tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ane zka moze pojedz lepiej, ja bym sama sie nie wybrala z jakims bolem pewnie bym przelezec chciala ale moja siostra ciagle mnie przestrzega przed ostrym bolem w ledzwiach jak na okres. Ale mnie nic nie bolalo, po cichu mnie to cholerstwo dopadlo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Trochę mnie nie było bo remontujemy nowe mieszkanie z mężem i pełno spraw na głowie. Kurcze teraz jest już lepiej... chyba to przeleżę .. poza tym przeziebilam się jakby tego wszystkiego było mało kaszel i bił gardła.. ja pamiętam jak byłam na wymioty w 1 trym w szpitalu nie mam za miłych wspomnień stamtąd.. nikt od tych pań nie wymaga współczucia i nie wiadomo jakiej opieki ale jak już ktoś idzie i grzecznie o coś pyta to wypadało by kulturalnie i rowniez grzecznie odpowiedzieć a nie krzyczeć. .. - szpital ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
U mnie jutro whmieniają okna w mieszkaniu. Troche tata bedzie pilnowal mieszkania, troche mama jakos to mają ogarnąc. Najlepiej niech mi od razu posprzatają zeby mnie nie korcilo jak wroce. Poki co trafilam na same mile osoby, wszystkich przestrzegam ze sie boje i tak sie obchodzili ze mna jak z jajkiem. Juz mam kroplowke i leze dalej. Glodnieje ale nie chce mi sie brac za jedzenie. Tak mi smutno i do kitu:( te dziewczyne są juz w dalekiej ciazy a nie tak jak ja. Pelne zycia one są, latają w tą i spowrotem. Jedna z nich dzis wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Wszyscy pytaja czy brzuch nie boli, nawet sama nie wiem czy mnie boli czy nie. Cala sie spieta czuje, jak weszlam na fotel na piersze badanie to mialam bol jak na biegunke, moze smiesznie to brzmi ale myslalam ze kupe zrobie ze strachu. Ogolnie myslalam ze szybciej bedzie to szlo i bedzie jakas decyzja a potem tylko lezenie a tu jednak czeka na wszystko czekac. Jak slysze jakies ciezkie kroki to juz sie boje ze to po mnie idą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Witajcie dziewczyny. Na weekend byłam u rodziców, zapraszaliśmy gości weselnych trochę jestem tym zmęczona Bon wiecie jak to jest ... ale moja rodzinę mamy z głowy. Jeszcze tylko rodzina przyszłego męża i już. W dalszym ciągu rano i wieczorem boli mnie brzuch przy oddawaniu moczu. To takie dziwne uczucie nie że boli tylko tak dziwnie ciągnie rwie ... muszę w końcu się zebrać i zrobić koniecznie to badanie moczu. Idę dzisiaj do kardiologa wieczorem. Musze w końcu zrobić porządek ze swoim sercem bo coraz gorzej jest. K25i dawaj znaki jak tam u Ciebie biedna ... 3mam za Ciebie kciuki i tak sobie myślę, nie stresuj się ważne żeby z dzieciątkiem wszystko było ok. :*:* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Ja zostaje jednak a juz chce do domu:( k25i to wszystko z nerwów ten bol na biegunke itp. A mówili cos o szyjce? Ty nka nie chce straszyć ale jest na patologii dziewczyna co dostala odmiedniczkowe zapalenie nerek wysoka gorączka itp. tez ja bolało w prawym boku w kręgosłupie trochę sie boje bo mnie tez boli. Ze mną w pokoju leży dziewczyna w 8 tyg z plamieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Lekarz tylko ten co na uzbie badal powiedzial ze triche skrocona i ze beda mnie jeszcze badac i sie konsultowac. Tyle wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Jak się trzymasz? Obiadek dostałaś? U nas z pokoju tez wyszla dziewczyna do domku. Mi jest smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Matko Dziewczyny Jestem przerażona waszym pobytem w szpitalu. ... tak każda marzy o bezproblemowej ciąży, wydaje się to takie zwyczajne i proste. Niby mówi sie, ze te pierwsze tygodnie najgorsze a tu trzeba być czujnym cały czas. Ja z tego wszystkiego nawet nie wiem na co mam zwracac uwagę... dziewczyny a takie może glupie pytanie, ale jak często robicie siku? Ja np w nocy w ciagu 5 godzin byłam 3 lub 4 razy. Wydaje mi się to dużo. Tym bardziej, że dużo tego moczu nie jest. Mam wrażenie jakby ciągle coś mi uciskalo pęcherz. Czy to możliwe, że Dzidzius mnie tak uciska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
sepik no bardzo prawdopodobne że dzisziuś zrobił sobie podusie z twojego pęcherza ;) w nocy nie biegam do wc bo jestem zbyt zmęczona całym dniem z moimi 2 urwisami ale za to w dzień co chwile mi się wydaje że zaraz sie posikam lecę do wc a tam ledwo ledwo :P mój bobas zaczepny- co nie kucnę czy usiądę tak że brzuch lekko uciskam udami to juz czuję jak szaleje i się rozpycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka2710
Ja jestem w 21 tyg i w nocy nie wstaje w ogole na siusiu. Raz na tydzien moze sie zdazy ze wstane ale to jak cos wypije. Tak dwie godziny przed snem staram sie juz nic nie pic i udaje mi sie przesypiac cała noc. Dzisiaj to mi sie tak smacznie spało ze az do 10 spalam bo mnie telefon obudzil :D Pewnie dłuzej bym spała. Ale to pewnie przez pogodę. Martwi mnie tylko ze jakos tak nie mam apetytu. Do śniadania sie zmuszam bo wiadomo tabletki trzeba wziasc a tak to bym w ogole nie musial jesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Sepik ja tez często chodzę i ciągle czuje parcie a prawie nic nie leci jestem w szpitalu miałam 2 razy robione badanie moczu i jest ok crp tez ok wiec to chyba rzeczywiście dzidziuś uciska ale jak się niepokoisz zrób badanie moczu dla świętego spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnkaa
Cześć mamuśki ! :) Ja też październikowa ;) Byłoby mi bardzo miło gdybyście zechciały zostać "częścią" mojej pracy mgr poprzez wypełnienie ankiety na temat suplementów diety i preparatów ziołowych. Z góry wielkie dzięki! http://www.survio.com/survey/d/K6Y7O2V3F9H4L6B7H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
W tym tygodniu zrobię sobie badanie moczu. Mam własnie i tak skierowanie jak co 3 tygodnie, wiec akurat. Nieraz ktoras z Was pisala, że wychodzi na długie spacery. Ja jak tylko wyjde zaraz mam wrażenie ze się posikam. Staram się też dużo przed snem nie pić. Ogólnie mam wyrzuty sumienia, że za mało pije a ciągle to wrażenie pełnego pecherza. Jeśli to Dzidzius, to pozostaje może czekać na zmianę pozycji :) narazie siedzi pupa w dół to może się przekrecic:) Tez tak mam jak przykucne albo troszkę ucisne brzuch to zaraz dziecko się wierci jakby mu się nie podobalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Milka musisz cos jeść. Może bardziej by Ci smakowało np gdyby ktoś do łóżka podał Ci śniadanie:) jak ktoś coś przyrzadzi zawsze lepiej smakuje:) pomysl co bardzo lubisz jeść. Ja jak juz sama nie wiem co bym zjadla, to zawsze na jakieś owoce się rzucam:) ostatnio arbuz mi podchodzi. Wiem ze to jeszcze nie idealny sezon na arbuzy, ale nie moge sobie odmówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala zupe mi chcieli dac ale nie chcialam bo mama mi obiad przywiozla. Byl u mnie moj kekarz mowil ze rano do 10 operuje bo ma jedna operecje a potem przyjdzie do mnie i bede miec szew albo krazek i bede miec usg zeobione przwz innego lekarza zebym sie nie martwila ze przez innego ale takie są procedury ze muszi mnie zbadac ktos inny i wtedy podejma decyzje co robic. I sie smial zebym sie nic nie stresowala tylko sobie lezala. Bardzo sie dobrze poczulam jak przyszedl. Najpierw mi serce chcialo wyskiczyc ze gdzies mnie zabiera a okazalo sie ze tylko pogadac przyszedl. A jak przyszlam na sale i sie zapoznalam to pytaly do kogo chodze i hak powiedzialam to jedna tak machnela ręką jakby to byl byle kto. Jedna poszla rodzic, zanim ja przyszlam ponoc juz trzeci raz jej wywolac probuja, jedna poszla do domu jak juz przyszlam, jedna przyszla co ma miec cesarke na jutro lub po jutrze a jedna to jak na wakcjach biega w tą i spowrotem wyklina, tv rozgloszone, okno otwiera ciagle tak ze mi wieje to zamykala moja mama a jak szlam do toalety to ona otwierala znow. Masakra mam lozko przy oknie i trzeba otworzyc albo okno albo drzwi a nie to i to jest przeciag. Az gazety im ze stolikow spadają. Lata jak dziecko w ta i spowrotem masakra, taką osobe to do domu powinni puscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja zawsze duzo sikalam czy w nocy czy w dzien i w ciazy tez tak mam. Jak dostane kilka kopniakow to moment chce mi sie siku.:) tutaj tialeta jest straszna na tyle kobiet dwa wc i jeden prysznic:( porazka, przy lazience jest balkon i jakas kobieta sie kapala a jakies dwie wyszly na balkon, rety mozna wyjsc chorym. A ta co ciagle to okno otwiera to tak smarka ze looo. Chyba przeziebila samą siebie. Same kobiety w tym samym stanie to powinien byc jakis szacunek. A jeszcze co do sikania to ja nawet nie mam sily pchac tego kija na ktorym wisi kroplowka... jak sie tyle lezy to ciezko wstac i cos zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Sepik no dokladnie kazdy mowi ze pierszy trymestr zlecial to juz jest z gorki, bo pierwszy to strach a tu kurcze drugi i co mi sie trafilo:( ale lekarz mowi tak spokojnie i tak przekonujaco ze zaczynam wierzyc ze zniose ten zabieg i wszystko bedzie dobrze. stres to jednak jest. Jak ba izbie mialam isc juz po badania isc na pobranie krwi zeby zrobic grupe krwi i cos tam jeszcze a ta pani mowi do mnie rozebrac sie od pasa w dol i wejsc na fotel. To sie wystraszylam skad oni pobierają tą krew:) a to jeszcze mialam jakies badanie biocenoze pochwy, to chyba tego posiewu juz nie bedzie. To badanie to nie wygladalo tak jak cytologia tylko takim duzym drewnianym patykiem jak od lodow tylko duzym. Bez zadnego wziernika ani nic. Pogrzebala niemilo bylo ale bardzo szybko. Mogloby wszystko tak trwac ekspresowo jak badania na izbie. A czas leci wolniej niz kroplowka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A co dlugich spacerow to teraz sie dziwie bo mi lekarz powiedzial ze za duzo chodze, nie odpoczywam i sie skrocila:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Co do sikania to nie wiem jak to sie ma do ciazy ale normalnie u zdrowej osoby chodzenie czeste i sikanie po kropelce moze byc tez objawem odwodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Jedna dziewczyna tu na sali lezy juz 9ty tydzien w szpitalu. Az mi sie slabo zrobilo jak to uslyszalam. I chyba tez od szyjki sie zaczelo:( :( :( a tyle chodzi kobiet po terminie a ja w takiej wczesnej ciazy i w takim stresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Nie mam apetytu a dziewczyny tutaj tyle jedzą az jestem w szoku, jedzą i jedzą slodycze, bulki, owoce ale w takich ilosciach az mysle ze mną cos nie tak, bo nie jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
K25i a Ty chcesz rodzic właśnie w tym szpitalu? Bo tak niepochlebnie o nim piszesz. Ciekawa jestem czy standard szpitala będzie miał jakiekolwiek znaczenie dla nas podczas porodu. Czy będziemy myśleć tylko o tym żeby urodzic jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Tak w tym. Obsluga spoko tylko toalet malo i ludzie mi sie kiepscy trafili na sali. A sale poporodowe to są nowoczesne i mega kolorowe a tu to byle jak, jak na szpital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Przeważnie oddziały patologii są byle jakie no chyba ze nowy szpital. U nas w Piekarach Śląskich postawili nowa porodowke także na październik juz tam będę. Zadzwoniłam dziś do lekarza i kazał jutro przyjść na kontrolę chyba że znowu zacznie mnie bardzo boleć brzuch to odrazu na IP. K25i to teraz jesteś w takiej nie pewności nie wiesz ile tam bedzoesz co i jak ale fajnie bo swojego lekarza zobaczyłas. ;) ja się boję żeby mi się nic z szyjka nie działo bo mam na koniec maja przeprowadzkę musze rzeczy popakowac i e ogóle. . Ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Lepiej niech ktos pakuje za Ciebie bo ja w nd pakowalam rzeczy w kartony a w czwartek uslyszalam ze sie szyjka skraca:( jutro bede wiedziec pewnie do 14tej to juz bede po o ile wyniki beda dobre ale mysle ze bedą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×