Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapraszam normalnych

KURY NA RURY

Polecane posty

Gość gość
Myrevin dziś roukola dziś o Ewidentnie,chora kretynka. XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Otulona, dlaczego piszesz na nicku Myrevina? Nie rób już większej siary, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój, nie nabijajmy już im tych posyów:D W ramach eksperymentu: zobaczymy ile im zajmie powrót na szatynowe śmieci:D:D A nie sorry! Otulona już tam wczoraj pisała :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
gość dziś otulona_snem 2010.12.17 pierwsza niepisana zasada w kontaktach inerpersonalnych,( bo mi sie sol przypala) -gowno mnie obchodzi co mysla o mnie inni, skoro ja mysle o sobie dobrze,to znaczyt nie jest zle cool.gif X Aahahaha. Zaraz poszukam gdzie życzyła śmierci. Gdzie link,do tej wypowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj sobie, czytać nie umiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
Można się było domyśleć.Nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziadzia żyć nie możesz bez otulonej, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
parę tygodni temu słyszałem wypowiedź F.-W.Steinmeiera,którego od tej pory nazywam kapo niemieckiego MSZ- otóż ten kapo ogłosił,że przyjeżdża do Warszawy, aby m.i. pytać o TK i media -co to kurna jest? kolonia niemiecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRAWNIK Smutny 2012.07.13 Proszę o zablokowanie tej wulgarnej osoby: 23:11 [zgłoś do usunięcia]otulona_snem chuuj tam,ale jeszcze te k****e dorwe co ludziom sie naraza jeebane pi**zisko teraz niby fajowska udaje picze ludzie pamietaja k****o cos zrobila,sekret masz co nie?,zabawimy sie? 23:08 [zgłoś do usunięcia]otulona_snem twoje kuurewko miejsce w szeregu..to wiesz gdzie jest jak ja jestem co nie? 23:15 [zgłoś do usunięcia]otulona_snem jak mi sie zechce pi**o,i jak mi uwierzy,a uwierzy to masz pi**o przeej**ane obys szczezla ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sczezł dopuszczalne w grach sczeznąć umrzeć, zginąć, zmarnieć X I co szmato, to tylko początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:16 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem na mnie teraz Frela zadzwonisz ze koty zaniedbuje ty gnojowox 19:17 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem jeszcze smieciu jak w przypadku K. moje dane podaj ty smieciux 19:23 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem jakim w ogole prawem powazylas sie na MATKE? smieciowko?x 19:24 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem kim ty w ogole jestes by stawac naprzeciwko niej? do swin won i krowx 19:28 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem kiedys cie znajde i zajeebie xx Shatyn pięknie cytuje tutaj: http://f.kafeteria.pl/temat/f1/kaczki-na-taczki-czyli-wybory-wybory-p_5604665/454 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie tu życzenie śmierci???Link do tematu poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś dziadzia żyć nie możesz bez otulonej, co? smiech.gif X Twój dziadek nie może żyć bez tej szmaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadmo,kto cytuje i archiwizuje posty.Osrać dziada.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle ciekawa konwersacja pod tym linkiem - kilka stron wstecz i kilka do przodu :) Rynsztok Otulonej w pełnej krasie. W pełniutkiej. Ale pewnie Otulona teraz (tak jak zwykła wszystkich innych o to oskarżać w tym dzisiaj Roukole) podwinie ogon pod siebie i tego nawet nie raczy skomentować:D Kretynka, w dodatku psychicznie chora :o :o :o A Shatyn niejednokrotnie pisał że ma bezpośrednie linki do tych wypowiedzi, mnie się tam szukać nie chce (choć to nie trudne mając w tych cytatach daty jej wypowiedzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] otulona_snem kiedys cie znajde i zajeebie X Chociażby to, pięknie. To szmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale gruba będzie ją popierać, dwa dekle. Stare rury. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:53 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem szatyn...ty juz jestes skasowany podam jej takie skriny ze upadnie a teraz won smieciu" x Jak szatyn robi screeny to jest psycholem :D Jak robi to Otulona, to myrek pisze "jakby co to jestem" :D :D :D :D Burdel tutaj macie taki, że nie jeden niemiecki alfons by się nie powstydził :classic_cool: :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona ....... 2010.12.17 otulona_snem sluchaj,ustalmy jedno,ten top to top polityczny,jak sama nazwa wskazuje,nie mam tutaj zamiaru sie nikomu tlumaczyc,dlaczego jestem w Polsce,w Niemczech, lub w innym Zanzibarze,nie bede tez rozpatrywac,ani z jakiego powodu nie jestem z mezem,ani czy moja Mama,jest chora,odpieprz sie od mojej skromnej persony taka mala rada,od mojej rodziny i od wszystkiego co dotyczy mnie,posrednio lub bezposrednio,dalsza debate uznaje za zakonczona >>>>>>>>>>>>> wiadomo było, że nie spodoba się tobie kiedy twoje kłamstwa wyjdą na jaw, no i oczywiście próbujesz mnie atakować to ty się ode mnie odpie**ol, bo nie kto inny tylko ty próbujesz cały czas z tego topiku zrobić swój topik o d***e Maryni, NIE JA to ty tutaj robisz osobiste wycieczki, chociaż ciebie nikt o to nie prosi, a w dodatku kłamiesz beszczelnie, zobacz do lustra, nos tobie się powiększyl zamiast powiedzieć przepraszam to ... atak tutaj nic nie da siostrzyczko Pinokia XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Ahahaha. Czyli ona zawsze kłamała. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem 2010.12.18 Myrevin jak bede chciala, poznac Twoje zdanie na interesujacy mnie temat, to zapytam. otulona_snem 2010.12.18 wielbicielu te czerwone cyferki, robia wrazenie pechowiec.gif otulona jak na inteligentke 2010.12.18 za jaka sie masz robisz razace bledy interpunkcyjne, tluczko jezyk.gif otulona_snem 2010.12.18 spie**alaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teksty do freli są z topa alkoholowego którego nie ma ze dwa lata już więc ktoś tutaj musiał zarchiwizować to dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie wiedziałam, że ona tak zawsze lubiana była i bękę z niej wszyscy mieli: X stary dziad czyta kaczki 2010.12.18 shatyn zacytował wypowiedź mistrza właśnie z kaczekpechowiec.gifpechowiec.gifpechowiec.gif otulona jak na inteligentke 2010.12.18 co spie**alaj idiotko? interpunkcji stosować nie umiesz kretynko i spie**alaj hahahasmiech.gif ciemniaczka smiech.gif odczepcie sie od Agatki 2010.12.18 X Ahahahahahahahah X Myrek musi dumny, że ma tak... jak to było... interesującą kobietę. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na śmietniku też jest kopalnia wiedzy o otulonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ..... 2010.12.18 otulona_snem dzieki za te zestawienie,ale to ze ten stary,zakompleksiony,obrzydliwy czlowiek tu wchodzi i czyta to wiadomo nie od dzis,tylko on moze na orange,robic wpisy o mezach, matkach,ojcach,czepiac sie rodziny,lub bardziej podlych rzeczy wstretny,ohydny,falszywy,dwulicowy staruch >>>>>>>>>> słuchaj suko, myslisz, że wolno tobie pisac co chcesz i o kim chcesz ? w takim razie bedziesz tak samo traktowana żałosna szmato, wredna k**wo z ch*jowym charakterem, ktorą wszyscy olewają i ktora zatruwa nas swoimi frustracjami XXX Hehehe. Spełniło się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się robi ciekawie :classic_cool: Robię popcorn i czekam na więcej :classic_cool: Obawiam się, że to jednak nie Szatyn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może tu pisze frela?!? :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są tylko przykłady. Kilka z brzegu. Tylko i wyłącznie na poparcie kilku wysuniętych tutaj wcześniej tez. Niestey, jak widać, mimo iż Otulona była tępiona od zawsze na forum, jest i będzie. Ona jest jak Shatyn i jak Lenin, wiecznie żywa. A Ty gruba, więcej nie pisz w obronie tej obrzydliwej, wulgarnej i zakłamanej gąski, bo sama sobie wystawiasz świadectwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem 2011.09.06 maly blad.. kosztuje zycie ojciec wirgiliusz 2011.09.06 idż ty buraku jeden polizać dupsko temu zj**owi co lizesz cały czas durna jestes jak szmata którą wycierasz podłogę w robocie otulona_snem 2011.09.06 won smieciu otulona_snem 2011.09.06 a jak bedziesz jeszcze tutaj szczekal to i Ciebie zlikwiduje z woski zabitej dechami do wiochy da sie dojechac wiec morda w kubel http://www.youtube.com/watch?v=AYdDRTRaWr8&am p ;NR=1 ojciec wirgiliusz 2011.09.06 a idzty w ch*j lizod***e śmierdzący,stara jestes a głupia jak but

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×