Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapraszam normalnych

KURY NA RURY

Polecane posty

Gość gość
Ahtung ahtung, info z pierwszej ręki :classic_cool: TO NIE SZATYN :classic_cool: :D p.s. Dlaczego jest tak, że na takie cytaty i wklejki Otulona i jej trupa się nie logują i nie komentują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie... w ogóle, nigdy nikomu nie groziła, nie życzyła śmierci, nie lżyła. To jest kobieta? I Ty gruba coś takiego bronisz? Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam się brać za książkę Konwickiego, ale chyba poczytam sobie Reaktywację Kaczek, Konwicki nie ucieknie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem 2012.08.07 7 miesiecy temu rozstalam sie z mezem poniewaz 3ci raz okazalo sie iz mnie zdradzil 2 poprzednie razy wybaczylam ale kretynka smiech.gif reszty tego gowna co wyplodzilas nie czytalam bo zaraz sie porzygam po tym "wybaczylam" cool.gif ,fuuuuu co za holota z ciebie nie z niego smiech.gif X Na każdym kroku takie wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podana fraza - gość dziś otulona_snem 2012.08.07 7 miesiecy temu rozstalam sie z mezem ... - nie została odnaleziona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RedLipstick 2012.08.07 co do chorob akurat sie niemartwie poniewaz 7 mc ktore niejestesmy ze soba niespalam z nim a po informacji o 3ciej i "ostatniej" zdradzie nastepnego dnia wszystkie badania robilam otulona_snem poziom twojej inteligencji nieprzekracza poziomu inteligencji rybki mojej corki wiec o czym tu wogule mowa? zreszta skoro mialas juz "az" 2ch mezow to gratuluje, pokazalas juz nam wszystkim jaka jestes obeznana w temacie malzenstwa. a teraz tobie juz podziekujemy milego dnia i dowidzenie usmiech.gif otulona_snem 2012.08.07 w ogÓle to radze zainwestowac w slownik,znalezc to slowo i jeebnac sie nim tak 123456789 w ten zakuty sagan cool.gifsmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
roukola 2015.10.34 Nie ma paraktycznie dnia żebym się nie napiła wódy. O..yyyeeeaaaa. >>>>> Pijaczka. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prośba o zablokowanie otulonej 2012.09.05 Dlaczego nie blokujecie tego użytkownika ? Czy tą sprawą mają się zając odpowiednie służby tego Państwa ? 01:53 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem wiesz co? gdybym mogla bym cie zaaj**ala tak gdybys lekko spal 01:56 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem i znajde cie pajaku,bede szukac dlugo bo suki ktore postawisz,na mojej drodze beda pluc,ale cie chuuju dorwe 01:57 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem dorwe cie chuuju za milosc,i cie znajde 02:00 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem byles chuuju leniwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to w dodatku godzinę później :D :D To już jest choroba, na to są leki, mitomanko pieprzona :o :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, ale to nie ona pisała o tej zdradzie :classic_cool: Co nie zmienia oczywiście faktu, że Myra analnie zaspokaja już od dawna, być może także nosem :classic_cool: Co łączy świnię i Otuloną? Obydwie szukają ryjem żołędzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie, źle odczytałaś. Otulona naskoczyła z ryjem, jak to ma zwyczaju, na tę zdradzoną. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalecam zignorowanie i obsranie tego fanatyka od otulonej az g****o samo spłynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boshe Boshe, kafeteria wieszała się przez ostatnie minuty, już myślałam, że topik kasują :classic_cool: Myrek, fajnie czytać swoją żonkę? Musisz być dumny jak paw z takiego rynsztoku, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrek zna ten rynsztok, wielokrotnie w nim się taplał. Wart Pac pałaca... najwyraźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boshe Boshe, kafeteria wieszała się przez ostatnie minuty, już myślałam, że topik kasują cool.gif Myrek, fajnie czytać swoją żonkę? Musisz być dumny jak paw z takiego rynsztoku, co x a teraz zamiast wyrwanych z kontekstu wypowidzi otulonej wklej jeszcze tematy gdzie ona musiala az tak sie bardzo wk*********ic zeby cos takiego napisala. zatkalo kakao pedale??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona zaloguj się. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona, mam nadzieję, że nie zmieniłaś zdania i o obecnej ustawie inwigilacyjnej myślisz to samo? Wypowiesz się? otulona_snem 2010.12.15 i bede tutaj pisac, o tym w danym momencie na tematy,jakie dla mnie sa wazne,tak dla jasnosci,a ty mozesz to czytac,ocenic w duchu,i to tez twoja wylacznie sprawa,tym sie publiczne forum mieni,jeszcze mam taka w skrytosci ducha nadzieje,ze tutaj mozna sobie pogaworzyc bezkarnie,aczkolwiek ustawy,ktore szykuje PO, co do inwigilacji netu, to wykluczaja,wiec zaczynam gadac o sexie,bo nie chce miec pukanka o 6 rano do drzwi,ze "oblicze milosci" obrazam w necie,a do tego dojdzie, wodz we swoje i wodz ma swoje wtyki wszedzie x Czy może ustawa PiS jest cacy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie po to zalozono ten temat zeby tutaj pisac o otulonej pedale ktory wszystko chce popsuc !!! wiec w*****iaj na swoj temat i tam kis sobie ogóra sam ze soba buahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona zaloguj się, możesz na nicku myra. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zamkna wszsytkich w wiezieniu jak kogos obrazisz albo pomowisz normalnie juz w chlewkach buduja ogromne wiezienie na 15 milionow ludzi !!! skad takie debile sie biora !! zobacz czego dotyczy ta ustawa kretynie a potem dopiero zabieraj glos!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W chlewkach. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chrum chrum, zgłaszam się do chlewka. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otuIona
Zbadajcie sobie wszyscy TSH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz zamiast wyrwanych z kontekstu wypowidzi otulonej wklej jeszcze tematy gdzie ona musiala az tak sie bardzo wk*********ic zeby cos takiego napisala. zatkalo kakao pedale?? X Jakim trzeba być imbecylem, żeby coś takiego napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co mam wyszukiwać tego, w jakim kontekście to wypisywała? Ja mam ją wybraniać jeszcze? :D To, w jaki sposób odpisywała świadczy o niej, nie o tym KOMU odpisywała. Człowiek kulturalny i na poziomie olałby swojego rozmówcę i opuścił taki temat. Choćby z szacunku do siebie. Na przykład świetnym przykładem takiego zachowania jest Allium - za każdym razem, gdy zaczynają po niej jeździć (a wiadomo, że mogą używać, bo Allium ma dość konserwatywne i twarde poglądy), ona ładnie dziękuje i zazwyczaj jeszcze pieprznie taką ripostę, że już nikt jej nie odpisuje, bo zostaje tylko siwy dym. A Otulona najwidoczniej lubi jak jej się pluje prosto w twarz, woli się taplać w tym gó/w/nie dalej - nie wiem z czym masz w takim układzie problem, sama podjęła taką decyzję :D A kakao nie zatyka, bo nie ma patyka, pedale :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale magiel tu zrobiliście! To ja napisałam rano 1 post, w którym broniłam Otulonej. Zrobiłam to ponieważ staram się zawsze stawać po stronie słabszego. Otulona pisze i zachowuje się na forum sposób, który nie każdemu się podoba, ale jak pisałam wcześniej, nie ma obowiązku czytać i odpisywać na jej posty. Trzeba jej przyznać i przypomnieć tym, którzy są tutaj krótko, że Otulona jakiś czas temu przeprosiła Shatyna za swoje wyzwiska kierowane ku niemu i jakiś czas było jakby zawieszenie broni, nawet Shatyn jej doradzał w sprawie [ jeśli dobrze pamietam, samochodu czy wynajmu mieszkania]. A wklejanie postów, które uwidaczniają tylko jedną stronę Otulonej jest nadużyciem bo na pewno są posty, w których wyraża także swoje dobre cechy. Wszyscy mamy swoje wady i zalety, a kto jest bez wad niech się oprawi w ramkę i powiesi na ścianie. :D :-P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×