Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapraszam normalnych

KURY NA RURY

Polecane posty

Ty naprawdę masz coś z głową, Otulona. Jak krowie na rowie: Piszę o WSZYSTKICH tematach, jakie zakładaliście z Szatynem, a które były pokrewnymi Wyborów i Kaczek na Taczki. Piszę o wszystkich tematach, które były zakładane, bo poprzednie się zacinały. Piszę o czasach, w których pisał jeszcze Anven, Alicja z krainy tuska, Wielbiciel, Specu, któy od czasu do czasu jeszcze się tu kiedyś na orencz wpisywali, a z którymi w większości mam kontakt i którzy z własnej woli przestali tu pisać przez to, coście zrobili z tych tematów. Wybacz, ale mam lepsze rzeczy do roboty niż wyszukiwanie linków, wypowiedzi, topików, autorów, dat i wypowiedzi. Rozumiem, że inni mają na to czas - ja niespecjalnie. W związku z tym, że wychodzę do pracy - żegnam się ostatecznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisać to sobie szmato możesz,linki albo w/y/p/i/e/r/d/a/l/aj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalni ludzie idą do pracy, wejdą tu wieczorem albo z rańca na poranną kawę:D A kretynka Os.r..ana będzie tu siedziala ze swoją świtą do us!ranej śmierci, przejjmując się kto co o niej pisze:D:DPrzegryw jakiego świat nie widizał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pracy szukać książek dla 14 latka:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta anonimowa osoba z 30 nickami zamiast do pracy powinna natychmiast udać się do psychiatry -ciekawe jak w pracy z takim czymś inni współpracownicy wytrzymują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to chcialam tylko zauwazyc niesmialo ze otulona zawsze przychodzi kiedy ktos sie zaloguje:D apka w telefonie czy po prostu siedzi tu 24/dobe?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmata, jak odżyła. Gacha zaprosiłaś do pomocy, schizofreniczko? Już k***o zapomniałaś jak lżyłaś Shatyna, jak mu życzyłaś śmierci i wyśmiewałaś zawały? Nie, nie będę szukać linków do Twoich pijackich wypocin, utrzymanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
roukola dziś x nikt,cie tu nie zapraszał kłamczucho i pomawiaczko i g****o kogo tu obchodzi reszta userów,których wymieniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myrevin czyli jednak tu siedzisz cichaczem caly czas. czyli jestes takim samym przegrancem jak twoja ukochana. czyli dobraliscie sie w korcu maku. czyli wasze dziecko bedzie takim samym debilem. czemu wy sie rozmnozylicie??? Nie mogliscie sobie chomika kupic?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz jeszcze przyleci to grube, głupie babsko Iftara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest i dziadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona nie jest gruba :classic_cool: ona ma duzo kochanego cialka po prostu :classic_cool: :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś myrevin czyli jednak tu siedzisz cichaczem caly czas. czyli jestes takim samym przegrancem jak twoja ukochana. czyli dobraliscie sie w korcu maku. czyli wasze dziecko bedzie takim samym debilem. czemu wy sie rozmnozylicie??? Nie mogliscie sobie chomika kupic?!?! X A co z kotami? Wywaliła pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
roukola 2014.10.15 Ogólnie mam chyba dużą intuicję, tym bardziej mnie to niepokoi. Mam wrażenie, przeczucie, że stanie sie coś złego, mam na mysli moich rodziców, rodzeństwo, ich rodziny, moją rodzinę.. Mieliście kiedyś coś podobnego? Już myślałam nawet czy by do jakiejś wróżki nie napisać pechowiec.gif Pogięło mnie kompletnie. Ale mam stracha, serio pechowiec.gif x z głowa to masz coś ty:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz szmato ilu masz wielbicieli, jak się powoli odzywają Twoi starzy znajomi? Aha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jest i dziadek. X To myrek już jest dziadkiem? Rozmnożył mu się pełnoletni, pracujący syn, któremu ta szmata też już tutaj obrobiła du/pę? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona pisała na kafeterii o znakach zodiaku i ich wpływie na związki, a także o horoskopach i sugerowaniu się nimi w życiu, więc akurat tutaj byłabym ostrożna jeśli chodzi o wyśmiewanie się z wróżek:D :D :D Ostatnio coś czytałam Otulonej, że wierzy w równoległe wymiary i że inni są wśród nas...... Takżę ten :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupka zrobiła z siebie, z Myrevina, z Jego syna, ze wszystkich po kolei. Trzeba mieć nierówno pod sufitem. Otulona. lecz się, lecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy moja córka pewnego razu wróciła z podwórka mówiąc, że tamten rzucił ją kamieniem i trafił w ramię (miała krwiaka wielkośc***ięści), nie zastanawiałam się zbyt długo. W tej samej sekundzie wyszłam na podwórko, dorwałam gnoja i dokładnie tym samym językiem, jakim posługiwał się w stosunku do innych (i dzieci i dorosłych) powiedziałam mu, że jeśli jeszcze raz tknie moją córkę, to osobiście spuszczę mu taki (przepraszam) wpie/r/dol, że usłyszą go w sąsiednim mieście. I dodałam, że bardzo sobie życzę, aby przekazał tę informację rodzicom. X mamuśka jak się patrzy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze szmata mówi o wklejaniu linków. Jak Shatyn o to prosił, to rżała jak odrywana świnia od koryta, teraz żąda tego samego. A bujaj się, ściero. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zlecieli się obrońcy szmatyna w osobie jeden szmatyn:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem 2010.12.17 pierwsza niepisana zasada w kontaktach inerpersonalnych,( bo mi sie sol przypala) -gowno mnie obchodzi co mysla o mnie inni, skoro ja mysle o sobie dobrze,to znaczyt nie jest zle cool.gif X Aahahaha. Zaraz poszukam gdzie życzyła śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytowanie otulonej - psychoza. Cytowanie niebieskiego nicka który napisał co o otulonej sądzi - ok. Lżenie na Otuloną - sciekowisko. Lżenie na niebieskiego nicka który napisal co o otulonej sądzi - ok. Nazywanie "bachorem" dziecka otulonej - poniżej pasa. Nazywanie "bachorem" dziecka niebieskiego nicka(...) - ok. Nazywanie PO zdrajcami skarżącymi się do UE - ok. Nazywanie Ziobry, Kemy, zdrajcami skarżącymi się do UE - chamstwo. Oto logika naszych gwiazd forumowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:28 Żelazna, nie ma co :D :D :D Wariat nie wie, że jest wariatem. Jak w Pięknym Umyśle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie żydowskie powiedzenie jest (tak tak, jestem żydem, w końcu to ja, szatyn na oręcz): Jeśli jedna osoba ci mówi, że jesteś pijany, to pij dalej. Ale jeśli pięć osób mówi ci, że jesteś pijany, to chociaż na wszelki wypadek się połóż. Pomyśl o tym otulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra. to może ktoś jeszcze się tu zaloguje żeby udowodnić tym jełopom, że jednak są jełopami?:classic_cool: ja bardzo chętnie, ale nie mam tu nicka stałego, może jakiegoś wymyślę?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona, ja to nie wiem po jaki uj tak idziesz w zaparte. Można się spierać dyskutowac i wymieniać poglądami ale prawda jest taka, że zrobiliście z Szatyna chłopca do bicia, a z jego tematów miejsce do wylewania swoich frusttracji, wyzywania jego i innych pomarańczowych, jeśli tylko ktoś napisze coś nie po waszej myśli. JEDYNE kulturalne wymiany zdań miały miejsce między wami samymi (Iftara, Otulona i Myr) kiedy któreś z was się z drugim nie zgadzało. TAKA JEST PRAWDA, wystarczy poczytać pierwsze lepsze Wybory żeby się o tym przekonać, tylko kompletny debil tego nie zauważy. Pytanie: Jesteś Otulona debilem czy po prostu już się w taki kozi róg w tych swoich teoriach zapędziłaś, że nie wiesz jak z tego z twarzą wybrnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zlecieli się obrońcy szmatyna w osobie jeden szmatynsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif X Tu nie ma idiotko Shatyna, bo gdyby był, to już dawno wrzuciłby tu posty tej szmaty, które ma zarchiwizowane. Otulona ma za to obrońców... grubą bekę Iftarę i tego półgłówka od beczki piwska, które już pewnie dzisiaj z rana wydoili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się raczej do lekarza wybrała z tą obsesją Szatyna. Ciekawe, czy w swoim synu też widzą Bruna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co macie dzisiaj na obiad? Poza piwem? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×