Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapraszam normalnych

KURY NA RURY

Polecane posty

Gość gość
Podczas debaty w Parlamencie Europejskim doszło do nieprzyjemnego incydentu. Martinowi Schulzowi nie podobały się oklaski dochodzące z galerii sali plenarnej. Po słowach Schulza zareagowała ochrona, która chciała wyrzucić klaszczących z tego "przybytku demokracji". Debata o sytuacji w Polsce jeszcze przed rozpoczęciem wywołała ogromne emocje. Ostatecznie okazało się, że plan opozycji z Polski spalił na panewce, bo wystąpienia premier Beaty Szydło uznano za bardzo dobre, poparło ją wielu eurodeputowanych. Na galerię pofatygowali się bowiem... ochroniarze. - Gdy zaczęliśmy klaskać, zażądali, abyśmy wyszli. Gdy tego nie zrobiliśmy, zaczęli grozić wezwaniem policji. Ponieważ nie zrobiliśmy niczego złego, pozostaliśmy na miejscu - relacjonuje nam Paweł Piekarczyk, który siedział w jednej grupie Polaków. Druga jednak została zmuszona do opuszczenia galerii przez znacznie większe siły ochrony. - Później rozmawialiśmy z unijnymi urzędnikami, którzy nie kryli zaskoczenia sytuacją, bo wcześniej takich nie było. Nikomu nie przeszkadzały oklaski, tak jak dzisiaj Martinowi Schulzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie juz spokoj bo Otumaniona pomysli jeszcze ze ktos tu poza nia pisze :classic_cool: p.s. Ucaluj Myrka, Tulinko. Jako jedyny madry wiedzial co zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie tylko otulona, jeszcze gruba się produkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby myrek był mądry, to nie związałby się z takim czymś, o ile to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten bezrobotny lewacki poyeb rzeczywiście nie co z sobą zrobić, a więc sra innym jak gołąb na parapet , albo na okrycie głowy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kim teraz piszesz? O swoim starym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gdyby myrek był mądry, to nie związałby się z takim czymś, o ile to prawda x Tylko wyjątkowo podły i głupi człowiek może się tak wypowiedzieć o drugim człowieku. Co ci złego zrobiła Otulona. Nie podoba ci się to co tutaj pisze to po prostu nie czytaj jej postów. Nie ma obowiązku czytania, pisania w tym temacie. Co cię obchodzą cudze wybory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko wyjątkowa szmata może komuś życzyć śmierci. Tak otulona, to o Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podoba ci się to co tutaj pisze to po prostu nie czytaj jej postów. Nie ma obowiązku czytania, pisania w tym temacie. x widzisz, problem w tym, że otulona ob/s/rała kilka innych tematów, na których normalni ludzie się udzielali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obsrała kilka tematów i wiele osób. A życzenie śmierci i wyśmiewanie czyjejś choroby, to już szczyt wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przedstaw więc gościu posty z datą , gdzie otulona życzyła ci śmierci - pomawiać i pluć anonimowo na innego użytkownika jest bardzo łatwo i to żle świadczy o takich osobnikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poproszę o linki do tematów,które obsrała,a jak nie to wypierrdalaj,ze swoimi p************i teoriami,lizać rowa dla szmatyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no czekam,gdzie są linki do tematów,które jakoby obsrała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz, problem w tym, że otulona ob/s/rała kilka innych tematów, na których normalni ludzie się udzielali. x linki,albo w/y/pi/e/r/d/a/l/a/j natrętna szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
roukola 2014.11.09 Może znacie jakieś pozycje, które nadawałyby się dla 12 latki? Chodzi mi o książki traktujące o przyjaźni, rodzinie, uniwersalnych, ponadczasowych wartościach. x bachorem się swoim zajmij lepiej szmato 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no gdzie te linki szmato,gdzie Otulona"obsrywała" tematy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin dziś roukola dziś o Ewidentnie,chora kretynka. xx W twoich ustach to komplement :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
linki szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś roukola 2014.11.09 Może znacie jakieś pozycje, które nadawałyby się dla 12 latki? Chodzi mi o książki traktujące o przyjaźni, rodzinie, uniwersalnych, ponadczasowych wartościach. x bachorem się swoim zajmij lepiej szmatox xx Zaraz zaraz, czy łażenie po starych tematach użytkowników nie miało być chorobą psychiczną? :D :D Nie nie, spokojnie, nie zamierzam wam rozwalać tej, jakże konstruktywnej i przyjemnej, dyskusji ;) zwłaszcza, że jestem wyznawczynią Szatyna, no to mi nie wypada, prawda? :D :D Bez odbioru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotna,sfrustrowana matka z 14 letnim bachorem,oto wasz hejter:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej nie ma za sobą dwóch rozwodów i nie jest niczyją utrzymanką, jeśli chcemy już być obiektywni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a poza tym, jestem tu jeszcza ja, a ja się nie loguję :D Obsrulina, co tam co tam, drineczek poranny już był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmato czekam na linki z "obsrywaniem" tematów i życzeniem śmierci,przez Otuloną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roukola
Robię wyjątek i odpisuję: piszę o topach politycznych, o kaczkach i wyborach, w których udzielam się od jakichś 2 lat (skoro tak skrzętnie przeglądasz włąsnie moje posty to zauważysz, że szmat czasu się nie logowałam). poza tym - bardzo mi przykro bo wiem, że nie uwierzysz, ale to nie ja wklejam tutaj twoje posty, a także nie ja wyśledzam cię po starych tematach. Masz innego psychofana, szukaj dalej. I z całym szacunkiem - zostawiłam ci tyle pytań, które zostały bez odpowiedzi, że robisz z siebie wyłącznie pośmiewisko komukolwiek zarzucając podkulanie ogona ;) Bawcie się dobrze, beze mnie 🖐️))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś samotna,sfrustrowana matka z 14 letnim bachorem,oto wasz hejtersmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif x :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli czytasz z takim samym zrozumieniem co ten baran wyżej piszący o tym, że jestem samotną matką, to faktycznie niepotrzebnie się tak wszyscy burzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że się tak powtórzę: dziękuję za komplement. Miód na moje serce :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(skoro tak skrzętnie przeglądasz włąsnie moje posty to zauważysz, że szmat czasu się nie logowałam). x ja mam szmato,z 30 nicków,na których sie nie logowałem,czekam na linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×