Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapraszam normalnych

KURY NA RURY

Polecane posty

Gość gość
trzeba rzeczywiście być poważnym deklem , aby cytować czyjeś posty sprzed 6 lat nic dziwnego , że takie coś nie pracuje , tylko siedzi na kafeterii i nadaje na kogoś widocznie w realu się na czymś takim dokładnie poznali i wyeliminowali z otoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co mam wyszukiwać tego, w jakim kontekście to wypisywała? Ja mam ją wybraniać jeszcze? smiech.gif To, w jaki sposób odpisywała świadczy o niej, nie o tym KOMU odpisywała. Człowiek kulturalny i na poziomie olałby swojego rozmówcę i opuścił taki temat. Choćby z szacunku do siebie. Na przykład świetnym przykładem takiego zachowania jest Allium - za każdym razem, gdy zaczynają po niej jeździć (a wiadomo, że mogą używać, bo Allium ma dość konserwatywne i twarde poglądy), ona ładnie dziękuje i zazwyczaj jeszcze pieprznie taką ripostę, że już nikt jej nie odpisuje, bo zostaje tylko siwy dym. A Otulona najwidoczniej lubi jak jej się pluje prosto w twarz, woli się taplać w tym gó/w/nie dalej - nie wiem z czym masz w takim układzie problem, sama podjęła taką decyzję smiech.gif A kakao nie zatyka, bo nie ma patyka, pedale x jaki zalosny jestes frajer z tymi swoimi wywodami widac nie masz wlasnego zycia ze przezywasz tutaj wypowiedzi jakiejs tam otulonej :D zalosny frajer wielki obronca :D wez jeszcze sprobuj naprawic tego idiote przemyslawa co tutaj bryluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle, że ona ze swoich wad uczyniła znak towarowy. taka mała różnica. choćby dzisiaj napisała tu rukola, w sumie to jej nawet nie obraziła, wypowiedziała tylko swoje zdanie (zresztą słuszne nawet obiektywnie rzecz biorąc) i co? I wyzwali ją od kretynek (myr i otulona). Normalne to jest wg ciebie? Zresztą teraz nie ma to już znaczenia żadnego, bo pomarańczki już dla zasady będą jej uprzykrzać tu życie. Może by tego nie robiły gdyby przestała rżnąć głupa. A może i nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona robi sobie sama tutaj świetną reklamę, niczego nie trzeba ani wyciągać ani przedstawiać :D Jest tak wulgarną, ordynarną i ohydną babą, że można się na tym poznać po jej 4 ostatnich postach po kliknięciu jej nicka, nie trzeba niczego wyszukiwać w archiwach kafeterii:D :D :D I jedyną żałosną osobą na tym temacie jest właśnie ona. I Myr, ale to za jej sprawą. I zaloguj się wreszcie miernoto 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kibolek pedauek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam zawsze mówiłam, że ci ze śląskimi korzeniami to zafajdane ciulasy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahh żałosniaki jak przezywaja otulona :D ahahahahahahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Powiedzial-No Blumciu co bedziemy teraz robili?-Nie odpowiedzialam ani slowa wycofalam sie do pokoju,a on wszedl za mna i powiedzial-"Co na mnie patrzysz z takim oslupieniem Blumciu-proponuje zebysmy sie najpierw popieprzyli" tymczasem ja znalazlam sie przy torebce,a on juz zabieral sie do mojej kiecki i pomyslalam chcesz pieprzyc,no dobra to wypieprzysz,wyjelam pistolet i od razu strzelilam.Dwa,trzy,cztery razy.Nie pamietam dokladnie ile" x Udowodniono, że tego typu teksty jarają ludzi o bardzo niskim stopniu spełnienia seksualnego. Myrek, wypowiedz się :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona, czy temat "Nienawidzę bycia matką" jest twoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tern ciulik robi koło d**y swojej lewackiej opcji pokazując , ze są to przeważnie największe p****y i nieroby niech pisze , archiwizuje czyjeś wypowiedzi sprzed 6 lat i niech się dalej kompromituje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W domu wszyscy zdrowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej otulina, pusc swojemu synowi bajke Pajaczek Wooly, odcinek o Klaunie. Na yt jest. I sama tez obejrzyj. Moze sqmasz metafore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta ce
polityczna gadka widzę się wam klei :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radziszewska z PO powiedzała ze zajmuje sie przemocą w rodzinie wiec chce tu napisać że za PO moja znajoma nad którą znęcał sie mąż czekała trzy lata na pierwsza rozprawe sądowa przez te trzy lata przechodzila koszmar z szaleńcem drżąc o zycie ,tak się w PO wszystkim zajmowali zeby brac kase a nic nie robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos sie waszej pani premier z deczka po>pier>do>liło x W ubiegłym roku do urzędu wpłynęło około 60 tys. wniosków o "udzielenie pozwolenia na pobyt czasowy", z czego pozytywnie rozpatrzono niecałe 38 tys. W przypadku zezwoleń na pobyt "rezydenta długoterminowego UE" wydano 628 pozytywnych decyzji na 895 wniosków. Zgodę na pobyt stały wydano zaś 6715 Ukraińcom (8772 wnioski). Z danych zwartych w raporcie UdSC jasno wynika, że liczbie wniosków o udzielenie statusu uchodźcy i zalegalizowanie pobytu w Polsce daleko do wspomnianego w wystąpieniu premier miliona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę, Ty naprawdę Jesteś idiotką. :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:21 tutaj nikt nie zwróci uwagi na Twój post, bo dwie kretynki rozmawiają tylko ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojzesz 😴 to jak z tymi liczbami podawanymi przez poslanke szydlo? Otulona? odpowiadasz czy zawijasz ogon pod siebie jak zawsze kiedy pytanie jest niewygodne? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli standardzik, podkuoamy. okeeeeej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Ani ja ani Otulona nie głosowaliśmy na PiS, więc tym bardziej nie rozumiem poco miałaby tłumaczyć słowa Szydło. Zresztą i ja I Ona wielokrotnie pisaliśmy że PiS to nie nasza bajka. Oczywiście wolę PiS niż PO, czy POwoczesną. Mniejsze zlo ale nadal to zło. Poza tym nawet wyborca PiSu skąd ma wiedzieć skąd Szydło miała te dane? IMHO, i tak te dane są kompletnie nieistotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale na PO też nie głosowałeś. Więc dlaczego o nich tak często piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no, kompletnie nieistotne jest to, ze szef rzadu publicznie klamie. kompletnie. i z taka sama obojetnoscia podszedlbys do tego.gdyby bypa to kopacz albo tusk. a w holandii hoduja brukiew czernista. mhm... (w zwiazku z tym ze wypowiadasz sie za otulona mamy tez pisac ogolnie do was razem czy do kazdego z osobna? chce byc na biezaco, wiec pytam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłamstwo trzeba udowodnić, sądy nawet nie skazują za kłamstwa tylko za mówienie nieprawdy. Powtórzę, pytania kieruj do Szydło. Nie wiem czemu podała takie dane. o { Ale na PO też nie głosowałeś. Więc dlaczego o nich tak często piszesz? } o Piszę o tym na co mam ochotę. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ wczoraj https://pbs.twimg.com/media/CZML_fYWcAALi4H.j pg:large x nie przepadam za teoriami spiskowymi ale już wczoraj ten osobnik mi się nie spodobał. Od pierwszego wejrzenia w tv... X Iftara, no można robić z siebie idiotkę, tylko po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytania kieruj do Szydło. X Co za dekiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszę o tym na co mam ochotę x Więc nie masz ochoty pisać o PIS czy Szydło. Trzeba było tak od razu a nie zasłaniać się tym że na nich nie głosowałeś. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmatyn w akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulina, beczka gorzały na zgodę czy wolisz opakowanie hydroxyzyny? A może pampersy? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pampersy dla kogo? Dla potomka czy męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo chyba, ze dla przodka :D:D:D Otulona przez studia, jak sama napisała, "przebrnęła", wiec ani łacina ani stosunki genealogiczne jej do życia nie potrzebne :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×