Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego ludzie są często niemili wobec ciężarnych?

Polecane posty

Gość gość
Aha i zeby nie bylo. Jestem w ciąży, drugi trymestr. Caly pierwszy czułam się tak jak ty.a mimo tego nie wyzywam tu ludzi od szmat dlatego, ze nie mialam tego szczęścia do dobrego samopoczucia. Wyluzuj naprawde. Szkoda nerwów. Nikt cię tu nie zna. Co ci to da, ze będziesz sie tutaj kłócić? Obejrzyj sobie film, poczytaj książkę, pobaw sie z dzieckiem jesli juz masz. Nie warto tu tracić zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.45, czyli jak zle się czuje, to ma prawo zachowywać sie jak swinia i wpychać sie po chamsku? A SKĄD ludzie mają wiedzieć, ze zle się czujesz???? Co to k***a wróżki? Zamiast sie pchać po chamsku wystarczy powiedzieć: "przepraszam, zle się czuje, czy mógłby mnie pan przepuścić?" a nie k***a pcha sie jak krowa. Ludzie nie wiedza, ktora sie zle czuje, a ktora dobrze. Języka nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GENONEFA
Bo wy baby w cionży to jok królewny w lektyce trzeba nosić ja też byłom w cionży pinć rozy i ze zdzchem fuurmanka jezdzilismy jok tżebabylo do sklypu albo pizdziochee zbodać zdzich zowsze byl przy badaniu cipki bo my nie momy tajemnic przed sobom tylko zapominal gumoki i robocze lompy sciagnac roz jak gnoj wywalal łod kruw i pojechalismy do miosta do lekorza i capilo w gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężarne to kurwy. Chciały się ruchac to niech cierpią, ja żadnej w kolejce nie przepuszczę, jeszcze moge im kopa zasadzić w ten tlusty belon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×