Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ŻabAlka

zapraszam na tabliczkę czekolady spod lady ;)

Polecane posty

Gość gość
Maciek B dziś Anglicy ogolnie sa cieniasami w kuchni, tam za wyjatkiem tego fish and chips i tego tradycyjnego angielskiego sniadania, to chyba nic takiego nie wymyslili, z czego by mozna mowic, ze slyna. X to malo widziales:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapach męski i tak trzeba wąchać na mężczyźnie. z papierka testowego to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zreszta kazdy zapach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zombii
zabalka, nie odbieraj tego, ze ktos sie dzieli informacjami jako wytykanie tobie niewiedzy, bo sposob w jaki sie bronisz troche na to wskazuje... poza tym to nie wstyd czegos nie wiedziec i sie chetnie dowiedziec, zamiast udawac, ze sie wszystko wie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no każdy to nie, bo damski zdecydowanie lepiej wąchać na kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z papierka testowego to nie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zombi - ale gdzie i przed czym się bronię? bo nie bardzo rozumiem, o co ci chodzi i jaką to moją "niewiedzę" chcesz mi wytknąć - bo jakąś najwyraźniej chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kodkod
damskosc i meskosc zapachow to sprawa umowna. jako kobieta mam kilka zapachow niby meskich, ale nie takich typowo "po goleniu", tylko bardziej kwiatowo-szyprowych, ktore odpowiadaja mi bardziej niz wiele damskich zapachow, ktore uwazam za zbyt ciezkie i czasem wrecz wulgarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciek dlaczego rozdajesz słoiki z zupą bezdomnym? Nie wyszła ci? Czy masz za dużo (jeśli tak, to po co tyle gotujesz?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kodkod - większość zapachów perfum to są jakieś duszące potworki, zwłaszcza te określane jako "seksowne" itp. X Maciek, czemu tylko 3 słoiki? i gdzie oni sobie tę zupę odgrzeją? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na youtube jest film, na którym Piotr Ogiński, ten kucharz, Maciek go zna, wraz z kolegami otwiera puszkę z tymi zgniłymi śledziami szwedzkimi, próbują je jeść i rzygają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimna zupa w zimny dzień to zły pomysł. już lepiej kup im jakieś bułki, do tego kabanosy i przynieś termos gorącej herbaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to co to za pytanie? Z ciekawosci ;) Maciek a jesli ty zawieziesz te 3 słoiki i dasz 3 bezdomnym, a w sumie bezdomnych będzie siedmiu, to tym 4 pozostałym będzie przykro ze oni nie dostali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatar najlepszy jest z hama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tym, wykraczającym poza przyjęte kryteria bedzie po prostu przykro. I smutno. Bedzie im slinka ciekła, a żolądki bedą grały marsza. Lepiej nie miec tego n a sumieniu, bo wtedy mozna nie pójśc do nieba. Lepiej weź 7 słoików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiszonych ogoraskow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie ufam wolowinie, ja ją po prostu zżeram. Zjadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez potrafie odrożnic. I moze byc tak że będzie 17 bezdomnych, z czego: 10 dziadow proszalnych i 7 osob faktycznie głodnych i potrzebujących pomocy, to wtedy tym 4 którzy nic nie dostaną będzie przykro i bardzo smutno. Jak masz tylko trzy, to 4 pozotale trzeba skołować jakos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak rozdzielisz 3 duże słoje pomiędzy 7 potrzebujących? A? Pobija sie bo będzie nierówno. A poza tym ci co dostana te sloje, to do czego przeleją tym co nie dostali? A? Do reki? Idz jutro do sąsiadki i wyproś 4 słoiki. A jesli nie będa miały to trzeba bedzie kupić takie miseczki po 2 zł w biedronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha. I przy okazji kup sztućce jednorazowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to może być 7 albo 9. Kup 9 miseczek i 9 łyzek. Wiem, jest z tym troche zachodu, ale droga do nieba nie jest prosta. Jest kręta i wyboista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciek opusciles swoj kasztanowy topic a glodni goscie czekaja 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że nie mieszkam w Poznaniu. Bym ci dała kilka miseczek i tez bym poszła do nieba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawooo! Brawooo! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale może być tak, że ja będę siedziec przed kompem i mówic Tobie co masz robić, a Ty będziesz wszystko robił co ci każę (będą to same dobre uczynki do spełniania) Wtedy też pojdę do nieba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam że księdzu dales dużo na kolędę. W mojej osadzie daje się od 20-50 zł. Starsze osoby daja czasami po 100 a nawet 200 zł. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie ciesz sie tak, bo za to że się chwalisz ile dałeś, będą ci odjęte punkty. W tej drodze do nieba. Napisane jest bowiem "niech twoja lewa ręka nie wie co robi prawa" czy jakos tak. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wesze spisek! maciej ukartowal sobie przejecie topa zaby, podczas gdy na jego chestnut kicz legnie sie jakas zaraza😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś wesze spisek! maciej ukartowal sobie przejecie topa zaby, podczas gdy na jego chestnut kicz legnie sie jakas zaraza" x no widzicie, mówiłam, że coś to wszystko podejrzane jest ;) ale nadal ja jestem formalną właścicielką i to mi płacą za posty na nim, więc luzik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość, tu sie rozmawia w tej chwili na powazne tematy. Maciek mnie nawraca na droge prawdy i światłości. Jeśli chcesz skorzystać z darmowego nawrócenia, to zajmij miejsce siedzące i zapnij pas, czasami trzęsie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×