Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ŻabAlka

zapraszam na tabliczkę czekolady spod lady ;)

Polecane posty

" gość dziś Alicja liczyla na podroz poslubna do Jastarni. niestety Maciej to juz nie pierwszy kafaterianin, ktory odrzucil jej wzgledy. Ale po rehabilitacji kto wie, kto wieoczko.gif " X przejrzeliście mnie 😭 liczyłam na ślub i dużą rodzinę. gdyby wypaliło, bralibyśmy w tej chwili grube setki od PiSu na każde dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŻabAlka dziś ale tu wesoło smiech.gif X no to chyba dobrze, nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie na każde tylko na drugie i kolejne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŻabAlka dziś " gość dziś Alicja liczyla na podroz poslubna do Jastarni. niestety Maciej to juz nie pierwszy kafaterianin, ktory odrzucil jej wzgledy. Ale po rehabilitacji kto wie, kto wieoczko.gif " X przejrzeliście mnie beksa.gif liczyłam na ślub i dużą rodzinę. gdyby wypaliło, bralibyśmy w tej chwili grube setki od PiSu na każde dziecko. X Zaba ty sie lepiej nie wychylaj z komedia, bo przyjdzie Olka i cie za takie zamysly spaluje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Na kijanki nie będą dawać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zaba ty sie lepiej nie wychylaj z komedia, bo przyjdzie Olka i cie za takie zamysly spaluje" X kto to jest ta mityczna olka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz odczepcie sie od olkai ona pewnie ma was w dduuppie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OK, sztamka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo. A co tu tak tloczno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zombii
zrobil sie tlum:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Wlasnie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ja jadlam. Bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zombii
cos tam chyba kiedys, slodkie to jakies:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Calkiem slodkie to moze nie. Slodkawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Zywe czy juz gotowane ? Jak zywe to trzeba ugotowac. Ale to jest nieprzyjemne bo one piszcza. Jak gotowane to czesci jadalne sa glownie z miesni na sczypcach. Nie pamietam czy korpus tez sie nadaje. Musisz miec cos do przeciecie skorupy chyba ze jest juz nacieta w sklepie. Ludzie jedza to same , z majonezem , z cytryna albo na kanapke z salata. Dobre do tego jest wino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jadłam raków, teraz w ogóle ciężko jakieś złowić, bo one żyją tylko w bardzo czystych wodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
To jak paczkowane mrozone to raczej juz sprawione. Wez paczke na probe to zobaczysz. Mozesz zrobic mieszanke z krewetkami , homarami i krabami. Z takimi samymi dodatkami jak napisalam wyzej. Kwestia gustu. Jednym smakuje innym nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zalewie winnej to cholera wie jak to będzie smakowało, pewnie już przetworzone. a to na pewno są raki, a nie te duże krewetki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zombii
i po tamtym czasie sluch o niej zaginal:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Maciek B dziś A Olka to jest osoba z Inowroclawia, z ktora bylem 8 lat temu na pizzy. " X to musiała być bardzo dobra pizza, skoro pamiętasz to przez tyle czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest nie po to aby się nażreć tylko aby spróbować, nie jadłem raka ale homary są super, sądzę że smak powinien być podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
W ogole przy rakach czy krabach jest sporo odrzutu. Tak jak mowie - je sie glownie mieso ze szczypiec. U krabow tez czesc korpusu /u niektorych.U rakow - nie pamietam. Ale sprobowac zawsze mozna. Przynajmniej bedziesz wiedzial , ze to jadles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
17.41 - Homary sa bardziej neutralne w smaku. Raki sa troche slodsze ale lepiej sie je je. Bardziej sie "rozplywaja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś to jest nie po to aby się nażreć tylko aby spróbować, nie jadłem raka ale homary są super, sądzę że smak powinien być podobny. " X nie piszemy "nażreć", tylko "najeść" to miły topik i rozmawiamy tu z kulturą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze możesz poszukać na dnie jakiegoś zbiornika z czystą wodą, ale wątpię aby się udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zombii
egzotyke najlepiej probowac w knajpach, bo wtedy jest szansa, ze dobrze to przyrzadzili, jak samemu sie nie wie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem od dwóch stron dzisiaj i zdążyłem poznać tę kulturę :D trochę mi nie wychodzi dostosowanie się ale zawsze mogę coś poprzeklinać albo chociaż beknąć jeśli usilnie wszyscy muszą się tak samo zachowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najłatwiej byłoby komuś dosrać ale mam problem bo was nie znam i nie wiem jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×