Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ŻabAlka

zapraszam na tabliczkę czekolady spod lady ;)

Polecane posty

" gość dziś to wygląda na wpisy co najmniej trzech różnych osób na co najmniej trzy rożne tematy... " X dobra, czyli zakładamy, że "grupa operacyjna gość" - nazwijmy ją w skrócie GOG - to co najmniej 3 osoby :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo - jest takie starokafeteryjne przysłowie: "jeśli nagle włazi ci w dupę zbyt wiele osób, to uważaj, bo może się okazać, że właśnie próbują cię wyjebać" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a prawikom żaba też wysyłała nagie foty, czy tylko Maćkowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zombii
zaba juz widzi spisek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc k , teraz dzialasz tutaj? :D :D Zaba bedzie nastepna po Olce i Fiku do odstrzalu? :D:D I nawet wiatraczka wzieliscie do ekipy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość p
To spisek, zeby jeszcze bardziej pognebic Olke. Ale ona jest chora na leb, a wy powinniscie byc madrzejsi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciejka przypomniec ci co pisales o Zabie? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja ciebie tez przeprosila, co sie stalo? A takie szyderstwa wypisywala wtedy wraz z innymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciek B 2014.07.10 I znow jestem na gorszej pozycji, bo ja ma zasady, ale jakbym ich nie mial, to bym sie mogl odwinac jednym ciosem, tak samo jak z ta cala Alicja, ktora mi slala swoje polnagie zdjecia. Bassino mi pisuje rozne rzeczy o swoim zyciu, na tym etapie bierze mnie z kolei na litosc, ale szczegolow oczywiscie nie moge zdradzic, bo wlasnie ja jestem czlowiekiem honoru i przez to zwyczajnie pewnych rzeczy nie moge uzyc. Dzis bierze mnie na litosc, pozniej zacznie grozic, pozniej znow przepraszac i tak w kolo Macieju od 5 lat. To kobieta chora psychicznie i toksyczna. Boje sie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Alicja ciebie tez przeprosila, co sie stalo? A takie szyderstwa wypisywala wtedy wraz z innymi... X Zupelnie jak gosc k :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba Olka ze swoimi archiwalnymi wklejkami przeniosla sie na ten topik:D Zaba, ona cie zaspamuje na amen:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olka chcac nie chcac stala sie celebrytka kafeterii:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciek B dziś @gosc: tak, przypomnij mi co o niej pisalem. yyy patrz wpis z 16:09:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod jakim niczkiem pisala ta olka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zaba ma na prawde na imie Alicja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zombii
gość 2016.01.25 Alicja to msciwa suka LOL:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu niejedna swoje nagie foty rozsyłala. Potem trzesa d****i zwłaszcza jak maja facetow z kafci :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zombii
LOL:D LOL:D LOL:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem o co chodzi w aferze, ale przeczytałem uważnie ostatnią stronę i półnagie to nie to samo co nagie, zwłaszcza jeśli to czyjeś subiektywne odczucie. zdjęcie z plaży przez dwota może być uznane za półnagie, a ten chłoptaś sprawia wrażenie takiej dewoty-ofermy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciek B dziś O Alicji mam ogolnie dobre zdanie, kiedys mielismy dobry kontakt, pozniej mielismy pewna scysje, ale wszystko juz sobie wyjasnilismy i tamta sprawa jest zamknieta. X to mozesz znowu do niej zaczac smalic cholewki jak Pavelko i Argen:D teraz juz wiadomo dlaczego tak chciales ich dwoch zeswatac z Olka:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie wiem o co chodzi w aferze, ale przeczytałem uważnie ostatnią stronę i półnagie to nie to samo co nagie, zwłaszcza jeśli to czyjeś subiektywne odczucie. zdjęcie z plaży przez dwota może być uznane za półnagie, a ten chłoptaś sprawia wrażenie takiej dewoty-ofermy. X Alicja slala mu polnagie foty a on jej sie po tym nie oswiadczyl Ot i cala afera:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nie wiem, nie było mnie wtedy na tym forum, ale widać że masz tendencyjne podejście do tematu i kłamiesz celowo aby ubarwić. między nagie a inne niż nagie jest dużo różnica, nie lubisz jej i dlatego kłamiesz a może to kobieca zazdrość. skoro kłamiesz to podważa to wiarygodnośc innych pisanych przez ciebie historii, a szkoda bo śmiesznie się te afery czytało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja liczyla na podroz poslubna do Jastarni. niestety Maciej to juz nie pierwszy kafaterianin, ktory odrzucil jej wzgledy. Ale po rehabilitacji kto wie, kto wie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak jesteś o nią zazdrosna :D tak to wygląda z pozycji obserwatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie żaba pod rondlem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tylko powtarzam, co inni tu pisali, Alicji w sumie prawie nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie powtarzasz tylko ubarwiasz, śledzisz i magazynujesz wpisy to obsesja się nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otpiertol sie od żaby bo cie zbanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×