Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Androgen

...

Polecane posty

Gość Miły od zawsze
Cześć chu/ju złamany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham wasze pieniądze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miły od zawsze
A nas to chu/ja obchodzi przegrywie z Sosnowca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Midsummer Eve dziś Pieniądze mają znaczenie. Ale inne rzeczy mają większe. To tyle usmiech.gif x Chodzi o to, że pieniądze nie są celem, tylko pomagają cel osiągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen dziś Chodzi o to, że pieniądze nie są celem, tylko pomagają cel osiągnąć?xTak. Bez pieniędzy (jakichkolwiek) nie ruszysz, ani na krok. Wszystko, co nadaje życiu jakikolwiek smak - kosztuje. Począwszy od drobnych przyjemności (choćby wejść z ulicy do księgarni i wyjść z siatką książek, do których aż się ślinisz na samą przyjemność czytania, wyjść do fajnej knajpy itd.) po rzeczy większe, życiowe. Nie liczy się tylko samo życie, ale jakość życia. Niestety kasa o tej jakości w dużej mierze stanowi. Sloganu "pieniądze szczęścia nie dają" używają tylko ci... którzy pieniądze mają. A prawdziwe problemy finansowe czy nędza, to w ogóle rujnują psychikę, relacje międzyludzkie, wszystko. Pieniądze dają spokój, pewność jutra, sprawiają, że nie jesteś pariasem życiowym i społecznym. Nie wiem, aż mi głupio o takich oczywistościach pisać. ALE nie są ważniejsze od innych wartości. To też oczywiste (przynajmniej dla mnie). Jak mówisz Andro: są drogą do celu. Czyli pozwalają się cieszyć wartościami ważniejszymi w spokoju, bezpieczeństwie i szczęściu. Czyli złoty środek w podejściu, jak zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestała czytaczka wczoraj to fajny post.Ale ogólnie ten temat to bicie piany (sama też ją teraz ubiłam, ale mnie Andro sprowokowałeś ;) ), raczej rozmawiamy o oczywistej oczywistości :)A nawiązując do postu gąski be, dla rozruszania dodam na koniec, że gdy robię loda, to bynajmniej nie myślę o kasie faceta ;) Więc sądzę, że jest ze mną w porządku wszystko i kasę mam na właściwym miejscu w życiu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z checia bym skosztowal tego lodzika :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię prowokować ;) A tak na prawdę spójrz na ten temat inaczej. Pomogłem Cynikowi. Teraz może bardziej wielbić swój obiekt pożądania i rozpływać się nad jej urodą; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu - altruisto, chcesz mnie zwilżać, skosztować lodzika, coraz bardziej doceniam Twoje deklaracje poświęcenia (chyba, że tu więcej niż jeden taki poświęcający się) ;)xAndrogen dziś Lubię prowokować oczko.gifxA to wiem 😴 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to faceci robią z nas szmaty. Jestem atrakcyjna i mój szef kazał mi obciągać. Jesteście hu.. złamane. Za to że jestem ładna musze połykać spermę. A miałam średnią 5.6 na sutdiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj przesadzasz jest popyt na obciąganie to się obciąga. Mi smakowała sperma szefa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Miii
Pogodzę wszystkich. Moim zdaniem jeżeli ktoś lubi jakieś perwersje i jest zgoda 2 stron to nie ma problemu. jeżeli natura obdarzyła nas popędem seksualnym to cieszmy się życiem. Sex jest nie tylko po to żeby się rozmnażać to fajny sposób na zabicie nudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem nie atrakcyjną kobietą i zazdroszczę kobietą, które dostają oferty sexualne za pieniądze. Może w przyszłym życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznałam chłopaka na studiach i pozwalałam mu na wszystko. Szybko się mną znudził i zostawił dla koleżanki. Teraz mam nowego chłopaka z którym jestem 1.5 roku i nie kochaliśmy się jeszcze. Bardzo lubię jak mnie pragnie a mu na nic nie pozwalam. Ciekawe kiedy mnie zostawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na studiach pracowałam na mieszkaniu. Teraz tego nie robię czy przyznać się do tego mojemu chłopakowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawi Cie wtedy jak się zorientuje że poprzedniemu dawałaś, a jemu nie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co my biedne kobiety możemy zrobić jak nam ciągle dajecie niemoralne propozycje. Ja spokojnie nie mogę przejść przez ulice. Ciągle się za mną oglądają, mrugają. Ile razy byłam śledzona to nie zliczę. Ciężko być atrakcyjną. Zazdroszczę brzydkim dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań się myć, farbować, malować i chodzić do fryzjera. Ubieraj się najgorzej jak się da to może Ci dadzą spokój. Jest jeszcze jeden sposób. Poczekać 20 lat i też będziesz niewidzialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacek 81 dziś Fakt ładne mają gorzej, patrz mucha ciągle ją wizualizuje W*********j kaleko na rencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacek co tydzień zakochany w innej, debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy wszyscy jesteście po......ni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacek 81 dziś Wyj***c to mogę tobie obsrancu pomarańczowy ty tutaj swój adres już podawałeś, aż dziwne że nikt cie jeszcze nie połamał idioto niepełnosprawny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jacuś to chyba nawet gimbazy nie skończył, państwo kalece dało rente i z naszych podatków taka k***a jest utrzymywana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacek kogo z priwa dzisiaj sprzedasz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z Ciebie z***bysty gościu Andro. Fajnie się ubierasz, kobiety zabierasz na kolację, zapewniasz poczucie bezpieczeństwa, stać Cię na Majorkę i imprezy na Ibizie, ( to już od siebie dodałem, bo jestem tam każdego lata 💤 ) Spełniasz swoje marzenia, zuch chłopak i to hobby... penie nie chodziło o granie w szachy z dziadkami w paku. fiu, fiu Ładnie się kobietom zaprezentowałeś, bo jak rozumiem nie pisałeś o sąsiedzie, któremu zazdrościsz nawet psa... :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×