Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Androgen

...

Polecane posty

Za gimbaze renty nie dają a k***a jestem bo śmieje ci się w twarz i leje ciepłym moczem na pomarańczowe zero. ...bądź taki mocny, powiedz mi to w twarz c***o mamejska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byle kto strażakiem nie zostaje. Skończysz dwa fakultety i posrasz się ze strachu, nie wiedząc co zrobić gdy będziesz świadkiem wypadku, chociaż drogowego. O stało się źle, jeśli po humanistyce, albo, ale urwał jak po polibudzie. ;) To żart, ale za pieniądze nie kupi się życia, dlatego nie mają one aż tak większego znaczenia. Już bardziej od tego świstka papieru cenniejsza jest krew. :) Nie idziesz z dziewczyną na kolację a pokazujesz jej jak honorowo można ją oddać. Czekoladę może zatrzyma za, zmarnowany czas, bo miało być przecież sobre z kurczaka podane lewą ręką przez prawe ucho. Do czego zmierzam, prawdziwi dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiaj i tyle. Kto je ma, lub ich nie ma, to nie powód do dumy, ani też żadna dla nikogo ujma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty go kurfa widziałeś w realu w tej straży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A musiałem Go widzieć. Co ja strażaka nie widziałem? A że Jacek podobno jest jednym z nich, to tak sobie identyfikuje. Czy to prawda, nie wiem i nie interesuje mnie to. Tak się przyjęło i już. Komuś się w duupie zapali, będą wiedzieli przynajmniej kogo wołać. :) 🖐️ Kto był "we wojsku", to musi zaraz przychodzić tu z książeczką? hehehehe, głupa pomarańczo niegodna najmniejszego szacunku. 🖐️ )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam dziewczyny do sexu. Czekam pod Tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwal się że masz niewykorzystany bon na święta. Już odpiąłeś wózek, bo jesteś dumnym posiadaczem żetonu z limitowanej edycji, której pozazdrościłby ci nawet hobbysta Ando. Podajesz maila i skrzynka gorąca. Teraz tylko wybierzesz sobie, która trafia w twe gusta. Zadbasz o to by znalazła przystanek, w którym wsiądzie do autokaru i bezpiecznie dojedzie do ciebie, by razem zakupić chusteczki higieniczne w promocji, bo nie chcesz złamać swojego noworocznego postanawiania i wycierać nadal gile w rękaw. a fuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem strasznie przystojny co mam z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki jeden czeka na Ciebie pod Tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
władca lalek dziś Drogi Cyniku Bardzo mi schlebia fakt,że wciąż pamiętasz o Agnieszce.Cieszy mnie też ,że wspominasz o jej wnętrzu,pisaniu, o wszystkim...choć o cipce,tyłku,cyckach możesz zapomnieć Jednak,jak wspomniałeś wcześniej,jest zajęta.Masz rację!Jestem jej mężem Ty-jesteś naiwny(Twoje słowa),cyniczny(ale o tym szczególe każdy wie). Sam Twój login mówi za siebie.Co do Twych słów(str.4 Twego tematu) cyt. ,,....po spotkaniu z takim pięknem pozostanie mi celibat przez resztę samotnego i smutnego życia, z jedynymi uśmiechami na myśl o tych chwilach..." niestety tylko to Ci pozostaje szkoda tylko - dla Ciebie , że spotkanie nigdy nie miało miejsca , zresztą to drobny szczegół. ale niech i tak będzie godzę się na to z jednego względu - lubiłem czytać o tym co i jak piszecie. Jeżeli uważasz , że kłamię,oszukuję lub jestem niewiarygodny podaj e-maila(odpiszę Ci z chęcią i podam szczegół bardzo dokładny-myślę,żę kopara ci opadnie) In! pozdrawiam Cię serdecznie.Spoko z Ciebie facet! ...co do pomarańczy,niebieskich,hejterów itp itd -WBIJCIE SOBIE DO TYCH ZAKUTYCH ,ZGNIŁYCH GŁÓW !!!ze mnie KOKE-jak z koziej d**y trąba ps. mimo to pozdrawiam wszystkich serdecznie Cyniku czekam na e-maila nie am czasu grzebać i szukać Twego namiaru oszczędż mi tego...proszę Nowy w mieście dziś gość dziś Nie, nie już wszytko się wyjaśniło. Lalkarz z żoną ustawki robią pod forme i wyłapują co lepsze pelikany. smiech.gif Takiej grubej ryby jak Cynik to się chyba nie spodziewali. Chociaż musiało być coś na rzeczy, bo ten o Agnieszce tematy zaczął zakładać, z przymiotnikami najwyższego stopnia. Pipa nie wykasowała historii, odwróciła kota ogonem, gdy ten sobie zajrzał, zrozumiał, że jest o krok od dostawienia mu rogów i teraz odwraca kijem Wisłę, zawalając na pelikanów, jak to się świetnie bawią a żona pewnie u swojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
władca lalek dziś Drogi Cyniku Bardzo mi schlebia fakt,że wciąż pamiętasz o Agnieszce.Cieszy mnie też ,że wspominasz o jej wnętrzu,pisaniu, o wszystkim...choć o cipce,tyłku,cyckach możesz zapomnieć Jednak,jak wspomniałeś wcześniej,jest zajęta.Masz rację!Jestem jej mężem Ty-jesteś naiwny(Twoje słowa),cyniczny(ale o tym szczególe każdy wie). Sam Twój login mówi za siebie.Co do Twych słów(str.4 Twego tematu) cyt. ,,....po spotkaniu z takim pięknem pozostanie mi celibat przez resztę samotnego i smutnego życia, z jedynymi uśmiechami na myśl o tych chwilach..." niestety tylko to Ci pozostaje szkoda tylko - dla Ciebie , że spotkanie nigdy nie miało miejsca , zresztą to drobny szczegół. ale niech i tak będzie godzę się na to z jednego względu - lubiłem czytać o tym co i jak piszecie. Jeżeli uważasz , że kłamię,oszukuję lub jestem niewiarygodny podaj e-maila(odpiszę Ci z chęcią i podam szczegół bardzo dokładny-myślę,żę kopara ci opadnie) In! pozdrawiam Cię serdecznie.Spoko z Ciebie facet! ...co do pomarańczy,niebieskich,hejterów itp itd -WBIJCIE SOBIE DO TYCH ZAKUTYCH ,ZGNIŁYCH GŁÓW !!!ze mnie KOKE-jak z koziej d**y trąba ps. mimo to pozdrawiam wszystkich serdecznie Cyniku czekam na e-maila nie am czasu grzebać i szukać Twego namiaru oszczędż mi tego...proszę Nowy w mieście dziś gość dziś Nie, nie już wszytko się wyjaśniło. Lalkarz z żoną ustawki robią pod forme i wyłapują co lepsze pelikany. smiech.gif Takiej grubej ryby jak Cynik to się chyba nie spodziewali. Chociaż musiało być coś na rzeczy, bo ten o Agnieszce tematy zaczął zakładać, z przymiotnikami najwyższego stopnia. Pipa nie wykasowała historii, odwróciła kota ogonem, gdy ten sobie zajrzał, zrozumiał, że jest o krok od dostawienia mu rogów i teraz odwraca kijem Wisłę, zawalając na pelikanów, jak to się świetnie bawią a żona pewnie u swojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Już daj sobie z tym spokój. Lalkę prowadzą dwie osoby a Cynik, zobaczymy jak będzie się wybielał. heheh Śmieję się, bo pisał że żadna inna a tu taki psikus. Teraz z Agnieszką będą musieli się lepiej kryć, jak chce sobie jeszcze w życiu zaruuchać ten romantyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cynik to schorowany biedny podstarzały mały chujek. Na pseudo poezje żadna mu duska nie da. trolle zjedzą go i wysrają w przeciwieństwie do nowego. Take prawde. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie dwie osoby prowadzą lalkę? Wy tak czytacie w myślach, czy tu każdy ma prodżekty policzone i zaksięgowane na wtajemniczonych priv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Cynik się wybroni, chociaż to miękki chuujek, jak nie to ma przyjaciół. Choćby taki obwieszony złotymi łańcuchami Androgen.💤 Zapewnia bezpieczeństwo i kolacje bez podsłuchów. :D :D Tak dziś o sobie piszą chłopcy z worów zbudowani. Ferajna chłopaków w rajtuzach na bogato :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy w mieście dziś x Niechętnie to czynie, ale jednak zgadzam sie tym razom z wywodem Piotra. Dlaczego ? Ano, gdyby chujek cynik albo ten drugi na androgenach był tak hejtowany pedofiliami jak Nowy, to tutaj byłyby lamenta na całe kafe, a modki biegunki dostałyby. Wnioski ? Nowy nie ma mocnych pleców wśród otoczenia i modków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.43 Prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Chciał dyskusji to ma. Co jeszcze kolega Andro kupi sobie za pieniądze? Lojalność, wierność? To jest na sprzedaż. Naprawdę nie każdego interesuje Twój konsumpcyjny styl życia. To że trafiło Ci się jeść ze złotego koryta, wcale nie znaczy, że gołoduupiec przeżywa to gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego kupi Nowy? Nie pisałem nic o kupowaniu, tylko o potrzebie posiadania, jako środek do celu. I o tym, że nie obchodzi mnie to, że jakiś gołod***ec lamentuje, że kobiety lecą na kasę. Nie pisałem tez o tym, że jestem bogaty, ale o tym, że mnie stać na normalne życie. A co do hejtu, to trzeba było wydymać modkę, to miałbyś fory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieposuwajka
Ha ha ha Zaraz można odczytać kto kasę ma kto mniej Kochanka kosztuje - oddajesz żonie całą wypłatę - masz pecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam mężowi loda. Doszedł ekstra szybko. Strzelając wprost do ust , ma pyszną sperme. Ot niespodziewane kręcenie na spiocha. Kocham go [serce ]:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieposuwajka
Kochasz za pyszną spermę czy czasem jednak stać go na inne smaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynajmę mieszkanie we Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham go ogólnie . Zwłaszcza za okazywanie uczuć przy innych . Pocaluje, przytuli, wyszepcze ze kocha. .. Pyszna sperma jest bonusem :) Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię jak se nie myje kilka dni i robi się tam serek feta. Mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynajmę pokój u fajnej dziewczyny we warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen wczoraj Nie pisałem nic o kupowaniu, tylko o potrzebie posiadania, jako środek do celu. I o tym, że nie obchodzi mnie to, że jakiś gołod***ec lamentuje, że kobiety lecą na kasę. Nie pisałem tez o tym, że jestem bogaty, ale o tym, że mnie stać na normalne życie. X Normalność pojęcie wyględne. Na jakiej podstawie stwierdzasz, że ktoś jest gołoduрсеm, czyżby dlatatego że oceniasz kogoś przez pryzmat kasy ? Czyli wystarczy podzielać twoje zdanie aby nie zostać określony jako gołoduрiес.Pieniądze, rzecz nabyta, dzisiaj są jutro możesz je stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen, materializm nie jest zły. Ale ty zdaje sie mało rozumiesz. Płytkie to wszystko co piszesz bez głębszych analiz i wygląda jak nic poza jedzeniem, sraniem i ruсhаniem. Plączesz sie w tłumaczeniach o co ci chodziło. Na dobrą sprawe, to nie ma o czym z tobą rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wiem i inni też wiedzą Andro, że jak będzie modna złota samochodowa felga wisząca u szyi, kupisz to, bo nie tylko Cię na to stać, ale lubisz się modnie ubierać ;( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×