Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY...archiwum4

Polecane posty

Gość gość
"I tak dalej, i tak dalej." x tak dalej: – Obniżenie podatku dochodowego dla obywateli do 16 proc., ustalenie stawki podatkowej dla sektora MSP na poziomie 10 proc. przy jednoczesnym “kryzysowym” opodatkowaniu zagranicznych sieci supermarketów, koncernów telekomunikacyjnych, instytucji finansowych i firm energetycznych – wylicza filary “orbanomiki” Janke. Tłumaczy, że wszystkie te działania mają na celu wspieranie węgierskiej klasy średniej, a zarazem ograniczenie przywilejów zagranicznych koncernów. x oby tak było i w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Finansowe imperium Kaczyńskiego. Bez wartych miliony spółek nie byłoby wygranej PiS 'Rządy PiS mają medialną osłonę w TVP, ale gorliwością przewyższają ją media niezależne. Część z nich jest kontrolowana przez Jarosława Kaczyńskiego i jego otoczenie. Jak? Za sprawą skomplikowanego mechanizmu finansowego i sieci spółek, które wszystkie spotykają się w jednym miejscu: Instytucie im. Lecha Kaczyńskiego. To jest centrum tej biznesowej układanki.'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, niech jeszcze zaproponują mieszkania w zamian za urodzenie 3 dzieci w ciągu 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więcej o tej finansowej układance PiSu ... http://natemat.pl/170601,finansowe-imperium-kaczynskiego-bez-wartych-miliony-spolek-nie-byloby-wygranej-pis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 lat to za długo
trójkę dzieci to należy rodzić w ciągu 5 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
🖐️ Widzę shatyn ,że nie odpuszczasz nawet w tak niepewnych czasach. Czasach, w których donosiciele i różni nawiedzeni mogą Ci wokół pióra namieszać a „władza” o zgodę sądu na inwigilację pytać się będzie po zdarzeniu a nie „przed” co już jest wystarczającym powodem do tego by uznać że PIS pod płaszczykiem działania w zgodzie z wyrokiem TK ( bo akurat był im na rękę i stanowił pretekst do przemycenia kilku zapisów) chce wzmocnić tzw. służby. Poza tym że nie boisz się PISu dziwię się temu że groźby karalne do Ciebie kierowane przez określonego osobnika nie były od wielu lat dla Ciebie powodem do tego by zareagować zgodnie z prawem. Wszystko ma swoje granice, także ostra polemika na forum. Czas temu powiedzieć dość. Ale co zrobisz to Twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do PO. Trochę historii bo młodzież pewnie nie wie… PO to partia która kiedy się rodziła była rzeczywistą alternatywą dla tzw. elit spod znaku SLD które to były przez znaczną część społeczeństwa serdecznie nie lubiane. Pamiętam te czasy, pamiętam Millera i spółkę którzy byli dla mnie ucieleśnieniem postkomuny , populizmu ( słynny tekst o gruszkach na wierzbie ) ucieleśnieniem „obrzydliwej władzy”. Paradoksalnie to właśnie te tzw. postkomuchy pomogły nam wejść do NATO ( Kwaśniewski wespół z rządem Buzka ) i do UE . Tak bardzo nienawidziłem SLD że oczywiście zagłosowałem na PO bo PIS był dla mnie zbyt mocno na prawo ale i tak w tamtych czasach PIS i Kaczyńscy byli dla mnie szansą na odejście od polityki SLD. Wtedy nie zdawałem sobie sprawy że po 2005 roku moje spojrzenie na PIS i Kaczyńskich ulegnie tak wielkiej zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Z kolei spółka, którą współzarządza Goss, wynajęła dwa domy, sąsiadujące z posesją Jarosława Kaczyńskiego. Oficjalnym powodem była chęć stworzenia tam Instytutu im. Lecha Kaczyńskiego. Ale od tego czasu głośno zrobiło się o nim tylko za sprawą spotkania prezesa PiS z Andrzejem Dudą. Prawdziwy powód jest taki, że Prezes po prostu nie chce mieć sąsiadów.' X Prezes kocha tylko siebie. to się nazywa, że Pis jest bliżej społeczeństwa, blizej obywatela. :( To nic , ze Kaczyński woli koty od ludzi. Życie ogląda zza szyb swojego luksusowego auta, a jak juz z niego pokaże głowę to ochroniarze oddzielają go od "prostego ludu" bo on jest tym z lepszego sortu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wracając do PO … tam kiedyś byli ludzie którzy mieli coś do powiedzenia, Rokita, Gilowska, wcześniej Olechowski czy ś.p Płażyński. Ale przez lata m.in. Tusk spowodował wyjałowienie PO ( też z powodu tego że władza deprawuje i wyjaławia partie ) by na końcu ją zostawić , by zostawić Polskę dla posady w UE i ostatecznie przypieczętować zwycięstwo PIS. PO tak mniej więcej od 2009 roku zaczęło mnie poważnie wkurzać , sprawa ACTA była dla mnie już bardzo poważnym sygnałem że mi z nimi nie po drodze, a sprawa emerytur nawet jeżeli miała swoje uzasadnienie to nie powinna być tak załatwiana, afera podsłuchowa ( a nie taśmowa ) pokazała przy okazji „kulturę” władzy ale co ciekawe… te słynne ośmiorniczki są tu najmniej ważne. Teraz widzę jak na własne życzenie przegrał Komorowski a potem PO, jak PIS znacznie wyprzedza jeśli chodzi o media elektroniczne PO i jak lepiej sobie radzi z propagandą. Krótko mówiąc : PO teraz a PO sprzed kilku czy kilkunastu lat to niebo i ziemia. I szkoda że póki co nie widzę jakiejś poprawy , widzę beznadziejne działania jak np. ostatnio w Strasburgu gdzie PIS uprawiał broszurkową propagandę a PO samo na to nie wpadło. Śmiech. Ale śmiech przez łzy bo przy takiej opozycji to PIS może rządzić nie 4 a 12 lat. W dodatku PIS może zmienić ordynację wyborczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do SLD. Grabarzem SLD był Leszek Miller o czym kiedyś pisałem. Teraz szefem wybrano jednego z bohaterów komisji rywinowskiej .. który obym się mylił.. będzie syndykiem masy upadłościowej. I obawiam się że Pani Nowacka im nie pomoże ( jeśli znów wejdą w sojusz) , ma dużo wdzięku , piękny warkocz ale też jej występ np. w debacie przed wyborami był na poziomie aktywistki która dopiero co zeszła z traktora widniejącego na jakimś socrealistycznym obrazie ;-) Co do PSL. Widać tendencję w sondażach że ta partia dogorywa i trwa to od dwóch co najmniej kadencji i Kosiniak póki co nie ciągnie ich w górę. Może to i dobrze. Stołkowicze i zwolennicy nepotyzmu lepiej by byli poza parlamentem. PIS zabiera im elektorat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Kukiz’15 Ci z kolei to zbieranina narodowców i różnych amatorów pokroju Pana Jakubiaka opowiadającego bzdety o tym że manifestacje KOD kojarzą mu się ze słuchowiskiem z lat 30-tych. Ja na manifestacje KOD nie chodzę ale kiedyś z ciekawości pójdę pogadać z tymi ludźmi. Kukiz chce z jednej strony być antysystemowy ale z drugiej niestety ma momenty takie że współpraca z PIS jest widoczna. Ostatnio się ochłodziło na linii Kukiz i PIS co o niczym nie musi świadczyć bo jeśli chodzi o podstawy to on jest z nimi zgodny – III RP musi przestać istnieć bo zmiana konstytucji w takim zakresie do de facto jej koniec. W każdym razie ktoś kto uderza w rodzinę Petru a KOD posądza o to że sponsoruje go jakiś Żyd , nie zasługuje dla mnie na nic więcej jak tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gest obrzydzenia. Kto popiera takich ludzi ? Ano tacy sami frustraci . Co do partii Razem… ehh… marksizm … „cze gewara” :-P i gwiazda jednego tygodnia pan Zandberg, inteligentny, wygadany, normalny ( to rzeczywiście zaleta w kontekście wykutej na pamięć Szydło podczas debaty) ale niestety głoszący hasła rodem z socjalistycznej Finlandii. Cudownie. Ale niestety nie chciałbym by nami rządziła partia Razem chociaż w kontekście PISu byłoby to zbawienie :-P Krótko mówiąc : grupa uroczych fajnych ludzi. Na tym koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowoczesna. Rzekomo rumuński Żyd, pan Petru ( nie wiem skąd te informacje ale znając zwolenników PIS mają tyle w sobie prawdy co fakt, że Bruno Szatyn to biskup) jest rzeczywiście bardzo wygadanyi świetnie wypada w mediach i rację miał Shrek że Petru jest pompowany medialnie. Nowoczesna jest świeża ( chociaż Petru nie tak bardzo bo współpracował z Balcerowiczem – to najgorsza rzecz w oczach pisowców ), wraca do korzeni PO jeśli chodzi o program ale…. Chociaż popieram ich kiedy walczą z PIS… to wciąż nie moja bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wreszcie PIS. Czyli Prezes i Słudzy. Wg mnie to obok lat komuny jedno z większych nieszczęść jakie nas spotkało ( i proszę nie wyjeżdżać mi teraz z PO bo jak pisałem wcześniej mi z nimi po drodze nie jest za wyjątkiem tego że walczą z PIS, na razie nieudolnie). Partia, która zajmuje się obecnie restauracją PRLu zarówno w sferze administracji państwowej jak i języka jakim się posługują opierającego się na swoistej odwrotności znaczeń o czym pisał chyba „lewak” LIS jakiś czas temu ( oczywiście słowo lewak jest nadużywane i teraz każdy kto krytykuje PIS nim jest. Cóż..taki mamy klimat. Pokolenie smart fonów atakuje uzywając słów których nie rozumieją). Po uchwaleniu ustawy o Trybunale pisowcy krzyczeli „demokracja” co było upiorne i smutne zarazem bo podstawą demokracji jest TK a ta ustawa go paraliżuje co jest jasne dla każdego kto myśli logicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc ten „straszny” PIS który kiedyś był dla mnie alternatywą wobec SLD i ten „straszny” Kaczyński którego kiedyś podziwiałem za to jak masakrował Nikolskiego czy Dyducha albo innego SLDowca , teraz zawłaszcza państwo na masową skalę i zamiast np. poprawiać kontrolę nad konkursami do służby cywilnej, sankcjonuje samowolkę opartą na mianowaniu . Nie ulega kwestii że umieści tamk SWOICH niekoniecznie kompetentnych. To co było w latach 2005-07 wspominam z sentymentem bo teraz jest gorzej co przewidywałem, tamte czasy to miały nawet swój urok jak np. słowa wobec Moniki Olejnik wypowiedziane przez wiadomo kogo , czy też inne słowa wypowiedziane przez Dorna wobec lekarzy itd. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO się zmieniła. kiedyś PO była partią obywateli, elbanowskich, którzy chcieli angażować się w publiczne akcje i brać udział w życiu publicznym, tworzyć społęczeństwo obywatelski. no ale taki wyboraca wymaga uczciwych polityków bo bez przerwy patrzy im na ręce i chce żeby politycy ich reprezentowali. więc elbanowscy (ci od 6 latków) stali się dla PO symbolem "samego zła" - ludzi których trzeba zwalczać a PO poszukała sobie innego wyborcy. takiego który w kibicowski sposób będzie "przywiązany do władzy", takiego który nie będzie jej rozliczał tylko każdą jej decyzję będzie uwielbiał a opozycję zwalczał wszelkimi sposobami. i dlatego przegrała wybory. bo ludzi nie da się w nieskończoność oszukiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W PIS najbardziej odrażające dla mnie są m.in. : to że mają u siebie aparatczyków PZPR od brudnej roboty a u innych to piętnują, to że sami w wielu przypadkach są resortowi ale u innych to piętnują tak jakbyśmy odpowiadali za swoich przodków , bolszewickie metody pomawiania , odwracanie kota ogonem jeszcze lepsze niż za czasów SLD , aroganckie pełne pogardy do innych wypowiedzi o futrach itd. , aroganckie bądź głupie wypowiedzi o stabilizacji życia samotnych matek poprzez „zrobienie” sobie kolejnego dziecka dla „pincet” itd. Potem mamy obrzydliwą sprawę dotacji dla Rydzyka ( na pewno będzie ) czy też oburzające zachowanie pani Szydło w Strasburgu bijącej brawo ludziom którzy być może.. są finansowani przez Putina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obłuda. Tyle słyszałem o wraku i o komisji międzynarodowej ws. Smoleńska i co ? Ano wrak nie jest już potrzebny ( bo go nie zdobędą) ani też umiędzynarodowienie sprawy nie jest potrzebne. Jestem za komisją ds. Smoleńska po to by „lud smoleński” mógł wreszcie mieć „swoją „ komisję ale na Boga… nie złożoną z ludzi którzy nie są obiektywni bo mają już tezę. Wielkim błędem ekipy Tuska było nie załatwienie sprawy w ten sposób by PIS nie miał argumentów – a więc powinni w 2010 roku zabiegać o komisję międzynarodową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłamstwo. PIS obiecał 500 zł na każde dziecko. Każde. Wycofał się z tej obietnicy. Za 500 zł niektórzy rodacy sprzedali III RP. Jedni świadomie inni nie. Natomiast PO które teraz ma swój projekt…zwyczajnie sama sobie przeczy. Żenady PO ..jako opozycji…ciąg dalszy. >>> Prezydent Duda. Dałem mu kredyt zaufania i uznałem że może być Kwaśniewskim prawicy. Ale nie będzie. Kwaśniewski był samodzielnym bytem politycznym. Duda póki co na to szans nie ma tym bardziej że uwikłał się w co najmniej kontrowersyjne kwestie związane z TK. Wyborcy tzw. środka, już mu nie zaufają poza Iftar która pomimo tego że płaci więcej teraz za franka ( dzięki działaniom PIS ) wciąż zapatrzona jest w tego urzędnika który niestety samodzielności politycznej wciąż nie ma a PIS popiera we wszystkim. Udaje też troskę o obywateli spotykając się ws ustawy o policji … a dam sobie uciąć rękę że nic w tej sprawie nie zrobi. Dla mnie… osobiście to upokarzające że tak młody człowiek na takim stanowisku nie potrafi być chociaż na 1% samodzielny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na koniec: upokarzające jest też to że z powodu jednego człowieka który gdzieś tam ma odebrać nagrodę, odkładane są obrady sejmu w którym są posłowie wybrani przez część narodu. Przepraszam żyjemy w czasach kultu jednostki ? Ponure czasy nastały i osobiście uważam że za podzielenie Polaków odpowiada głownie PIS chociaż PO chętnie w tą wojenkę wchodziła. Obawiam się też że może być tak że PIS porządzi nie 4 ale 8 czy 12 lat. Pewnie to lekka histeria. Może długie lata rządów PIS podziała jak szczepionka a ci którzy nie poszli głosować wreszcie zmądrzeją. PIS dając kasę jednym, zabierze nam wszystkim, na pewno wzrosną tu i ówdzie ceny itd. to dla mnie oczywiste a dodatkowo psuje Państwo a nie naprawia bo że wymagało naprawy tu się zgodzę. Mi niespecjalnie żal jest tzw. młodych których jedyna wiedza o świecie pochodzi z fejsbuka czy zdominowanych przez płatnych trolli portali. Mają to co sobie wybrali czy to głosując na PIS czy to na Kukiza czy to nie głosując wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. Na topiku obok prawdziwe szambo… Myrek pisze o Petru że jest z resortowej d….y… cóż. JA bym o niczyjej matce tak nie napisał, oczywiście tekst myrka jest "nie wprost" , język po prostu jest zwyczajnie chamski i obrzydliwy. ( Post o którym pisze jest już stary. ) Co do Otulonej na którą ktoś ostro jechał ostatnio… to jest tak że ona mimo wszystko potrafiła napisać że gdzieś przesadziła i przy całym jej nieładnym czasem zachowaniu to jest wielki plus tak jak plusem jest to że potrafiła rozmawiać ze mną pomimo różnic politycznych ( po latach ) – piszę to tak dla równowagi. A tak poza tym te wojenki shatynowo iftarowo otulinowe są naprawdę śmieszne i dziwię się wam że tracicie na to czas. To już wymaga chyba konsultacji z psychologiem i na prawdę nie piszę tego złośliwie. Do tego dochodzi "widzenie" wszędzie shatyna itd. i w sumie na odwrót shatyn często widzi otuloną czy "grubą" jak niektórzy piszą. Słowem: żenujące. Bądźmy dorośli. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" tamte czasy to miały nawet swój urok " x no pewnie że miały bo kaczyński był na tyle naiwny że miał złudzienia że będzie uczciwie traktowany. mowiono nawet o koalicji "POpis". ale po latach wyzwisk: faszysta, hitIer, putin, stalin, oszolom, nieudacznik, mochery, bydło, watacha, sekta smoleńska itd itd zrozumiał że nic z tego nie będzie. że tę tzw III RP, organizację kolesi i zdrajców należy po prostu wypalić żelazem bo o naprawie polski z nimi nie ma nawet co myśleć robi to co zrobić musi czyli eliminuje sukinsynów z każdego miejsca w państwie które dotychczas obsiedli. tylko w ten sposób może naprawiając polskę wygrać kolejne wybory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego dochodzi "widzenie" wszędzie shatyna itd. i w sumie na odwrót shatyn często widzi otuloną czy "grubą" jak niektórzy piszą. Słowem: żenujące. Bądźmy dorośli. X Ty też się lecz, sądząc, że to Shatyn widzi otuloną czy grubą. :D Shatyn nigdy, tak myślę, nie napisałby o Iftarze per "gruba". Co do szmaty otulonej, to on już w zasadzie dawno jej odpuścił, czasem coś wtrąci, ale delikatnie. To otulona, chamica, wszędzie na niego najeżdża. Nie jestem Shatynem, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawa polega na zniszczeniu demokratycznych struktur w polsce i wprowadzenie jednoosobowego kierownictwa i centralnego sterowania oraz podnoszenie podatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A otuloną trzeba tępić i będziemy to robić aż do śmierci. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. "Ty też się lecz, sądząc, że to Shatyn widzi otuloną czy grubą. smiech.gif Shatyn nigdy, tak myślę, nie napisałby o Iftarze per "gruba". " >>> ewidentnie czasem widzi.. natomiast nie napisałem że to on ją nazywa "gruba" :-P tylko że to jakiś ktoś tak pisze... to robią inni szatani czynni na tym topiku parafrazując nieco słowa JArka sprzed lat ( "inni szatani są tam czynni). Tak więc czytanie ze zrozumieniem. A jeśli chcecie jechać po otulonej dalej bo bawi was takie spędzanie czasu wolnego to spoko. Mi nic do tego. i teraz już 🖐️ na czas jakiś , pewnie dłuższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to akurat podobno niedługo.I to przez takich kłamczuchów i manipulatorów zyciowych jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno " no pewnie że miały bo kaczyński był na tyle naiwny że miał złudzienia że będzie uczciwie traktowany. mowiono nawet o koalicji "POpis". ale po latach wyzwisk: faszysta, hitIer, putin, stalin, oszolom, nieudacznik, mochery, bydło, watacha, sekta smoleńska itd itd zrozumiał że nic z tego nie będzie. " Dobrze. Ale Kaczyńśki mówił z kolei o Zomo a ostatnio o sortach itd. Bredziński z kolei obraża ludzi manifestujących z KOD . JEdni drugich warci ( powiedzonko Kukiza które akurat jest trafne) no to EOT i IMHO które ostatnio są modne i na czasie. :-P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Myrek pisze o Petru że jest z resortowej d….y… cóż. JA bym o niczyjej matce tak nie napisał," x to jest naprawdę szczyt zakłamania. pis, jego wyborcy są lżeni od rana do wieczora, codziennie. nie ma takiego wyzwiska którego by nie rzucono na tego kaczyńskiego pis i jego wyborców. nazywanie go "kurduplem" to codzienność po prostu. i to nie tylko przez anonimowy tłum czy internautów a przez "gwiazdy" PO. to donald tusk jest autorem słów o "mocherowej koalicji" władysław bartoszewski nazywał nas "bydłem" a radosław sikorski "watachą". na demonstracji KODu jedna pani zapytana dlaczego tu jest stwierdziła "tak nienawidzi tego kurdupla" że musiała tu być a radny PO uraczył nas następującym wpisem: "To jeden z powodów, dla których mam szczerą nadzieję, że zobaczę kiedyś egzekucję tej pisowskiej bandy – Kaczyńskiego, Dudy, Macierewicza, Szydło, Kuchcińskiego, Kępy i kilku innych. Pokazową i publiczną tak żebym mógł otworzyć szampana, opluć i rzucić kamieniem" "Oni nie zasługują nawet na proces tylko na piach". i po tym wszystkim ty masz pretensje że "pisowcom" nerwy puszczają? x zobacz sobie choćby avatar shatyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
władysław bartoszewski nazywał nas "bydłem" a radosław sikorski "watachą". X Sikorski nie miał Ciebie na myśli, dziecko. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×