Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY...archiwum4

Polecane posty

Gość gość
A co to jest,przeinakszanie faktów przez shatyna, jawne drwienie z kogoś to oznaka wysokiej kultury osobistej? :D To taki sam obłudny typek co ci z PO i Nowoczesnej co wydrwili społeczeństwo ,narobili długów ,młodzież nie widząc perspektyw masowo emigruje a oni udają że Polska w rozkwicie i nic się nie stało.W PO sa dwa rodzaje ludzi:ci złapani na przekrętach i ci których jeszcze nie złapano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie na wściekłego niesioła? Dziwię się tym co na taką kreaturę głosują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wstrętne PO tak rozbujało gospodarkę że teraz PIS ma z czego rozdawać. Na świecie się dziwią że Polacy przy takim stanie gospodarki wybrali świrów , potakiwaczy prezesa. Młodzi bez perspektyw zagłosowali naiwnie na PIS ale srogo zapłacą za to z własnej kieszeni. Kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kto inny jak prezes PIS nazywa część społeczeństwa gorszym sortem itd. a tutaj ktoś się oburza że Brudziński zasiał wiatr i zbiera burzę poprzez to że jego nazwisko ktoś przekręcił. Takiej pisowskiej obłudy nie zna Europa, takiej hipokryzji nie zna świat. Diabeł w ornat się ubiera i dzwoni na msze :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozbujało za wyprzedany majątek narodowy za odrobinę wartości i ponad bilion długu.Tez mi coś.Puknij się w czerep, lemingu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o a powyżej widać jak zwolennicy PIS i innych frustratów używają słów obraźliwych , jak nie potrafią wyjść poza schemat, i jak nie lewak to leming :-O jeśli ktoś ma się puknąć w czerep to ty bo widać że jesteś jedynie naczyniem na propagandę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak psychopata z PO przychodzi i zabija "pisowca" to też twierdzicie "kto sieje wiatr, burzę zbiera". cała wasza kampania jest oparta na generowaniu nienawiści do pisu po prostu. wszyscy macie krew na rękach. wyzwiska na "kaczora", obelgi, porównywanie do hitIera i stalina to cała wasza retoryka. jak ten wątek się czyta to merytorycznej dyskusji tu w ogóle nie ma tylko wklejanie jakichś tekstów w których autor w mniej lub bardziej wymyślny sposób lży "pisiorów". dlatego właśnie zwykli obywatele, zwykła baba która kaczyńskiego na oczy nie widziała a już na pewno nigdy z nim nie rozmawiała ma do niego tak emocjonalny stosunek że mówi "bo ja tego kurdupla tak nienawidzę". jesteście chorzy z tej nienawiści i każde łajdactwo, każdą niegodziwość wobec pisu uznajecie za usprawiedliwioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn to zakompleksiony starszy pan który od lat siedzi na kafeterii. Płacze i wylewa swoje życiowe żale. Można mu współczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn pisze o polityce a nie o swoich życiowych żalach. Kompleksów też nie dostrzegam. Ale zawsze możesz mnie przekonać cytatami, że jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze te durne teksty o tym żeby wam wszystko "udowadniać cytatami". to ja proszę żebyś mi teraz udowodnił cytatami że brudziński "bredził" a jak nie to publicznie przyznasz tutaj przed wszystkimi że jesteś chamem i prostakiem. zgoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczego nie zamierzam udowadniać. Ci co mają to wiedzieć wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgoda. Ty spełnisz nasze prośby a ja spełnie Twoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czym wy sie podniecacie barany ?? po czym placzecie po PO ??? a moze lewakow wam mało pedaly ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się nie zgodziłem że ci cokolwiek będę udowadniał cytatami. to są twoje oczekiwania więc stosuj się do nich. proszę mi "udowodnić cytatami" że brudziński bredził bo inaczej sam się będziesz musiał uznać za chama, zgodnie z twoimi własnymi standardami których spełniania oczekujesz od innych więc najpierw spełnij je sam. to wy chcecie je narzucać innym to pokażcie nam że sami jest stosujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam już gotowy cytat z Bredzińskiego niedługo po katastrofie smoleńskiej. To teraz czekam na Twoje cytaty i zaraz go zacytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiesz że skoro od innych oczekujesz "udowadniania cytatami" ich tez to KAŻDĄ własną tezę musisz tymi cytatami udowodnić. to nie jest moja prośba tylko twoja. ja się mogę nie zgodzić na spełnianie TWOICH oczekiwań ale ty ich nie możesz nie spełniać. jeżeli tak jest to udowadniasz nam wszystkim że po prostu jesteś kłamcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra szmatyn zaloguj sie bo nudzisz na orange

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to są twoje oczekiwania więc stosuj się do nich. X Zacytowałem Twoje własne słowa. To Ty prosiłeś o cytaty a więc na początek zastosuj się do własnych słow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak psychopata z PO przychodzi i zabija "pisowca" to też twierdzicie "kto sieje wiatr, burzę zbiera". x kto konkretnie?jakie "wy" ? czy ty możesz się uspokoić wreszcie i nie pisać bredni ? Kto napisał w ten sposób o tej zbrodni ? Tobie miesza się jedno z drugim w głowie. Jesteś na lekach a pewnie dzisiaj nie wziąłeś. To przykre. Nie znam nikogo kto by napisał o tej zbrodni podobne bzdury. Ktoś ci płaci chyba jednak... bo aż trudno uwierzyć by zwolennik dobrej zmiany był takim oszołomem. Widzisz jedną stronę medalu tylko , jesteś beton, obrzydliwy beton , w jakimś amoku tutaj na forum albo ktoś ci nieźle płaci tyle tylko że ja bym za taką usługę grosza nie dał. Więcej szkodzisz PIS niż pomagasz pisząc takie brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc ja od tej pory będę oczekiwał że WSZYSTKO co napiszesz będzie UDOWODNIONE CYTATAMI. jeżeli tak nie będzie to oznacza że sam musisz przyznać że kłamiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę i udowodnię cytatami. Ale teraz kolej na Ciebie bo to ja Ciebie poprosiłem pierwszy o cytaty. Jak Ty zastosujesz sie do mojej prośby, wcześniejszej prośby to ja spełnię Twoje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś jak psychopata z PO przychodzi i zabija "pisowca" to też twierdzicie "kto sieje wiatr, burzę zbiera". X Może przestań zmyślac. Nigdy się coś takiego nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyciągając ręke spełnie Twoją prośbę o cytat uzasadniający moje słowa. Oto on: "W styczniu prezes PiS mówił, że Cyba przez rok był członkiem Platformy Obywatelskiej. Szefowa częstochowskiej PO Halina Rozpondek potwierdziła wówczas, że był on członkiem PO od kwietnia 2004 roku, a w styczniu 2006 został wykreślony z listy członków partii z powodu braku jakiejkolwiek aktywności."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest żadna "kolej na mnie" bo ja tego robił nie będę. natomiast skoro to są twoje oczekiwania to ty robić to musisz ZA KAŻDYM RAZEM. bo inaczej sam siebie będziesz musiał uznać za kłamcę o ile chcesz być zgodny z własnymi standardami. więc przestań kłamać o brudzińskim, prostacki kłamco i chamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są również Twoje oczekiwania bo sam wyraziłeś prośbę o to, żeby ja zacytował. A więc. Zastosuj się do własnych słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie słowa to uzasadnia? jakieś post factum stwierdzenie że PO kogoś wykreśliła po tym jak ten ktoś popełnił zbrodnię nie ma dla mnie żadnej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu odpowiedni cytat w którym prosisz właśnie o to: "gość dziś proszę mi "udowodnić cytatami" że brudziński bredził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"To są również Twoje oczekiwania bo sam wyraziłeś prośbę o to, żeby ja zacytował." x nie. ja ci przypomniałem tylko twoje oczekiwania i logiczny wniosek który z nich wynika. ja udowadniam tylko te sprawy które udowadniania wymagają a fakty powszechnie znane każdy sobie sprawdzić może sam, jeżeli tylko chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a jakie słowa to uzasadnia? jakieś post factum stwierdzenie że PO kogoś wykreśliła po tym jak ten ktoś popełnił zbrodnię nie ma dla mnie żadnej wartości. X Wykreślony został w 2006 roku a morderstwo Cyba popełnił w 2010 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udowodniłem cytatami, że Cyba nie był członkiem PO jak popełniał morderstwo - to pierwsze twoje kłamstwo. I udowodniłem poprzez podanie daty która łatwo sprawdzić, że został wykreślony na cztery lata przed morderstwem - twoje drugie kłamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×