Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kliwia42

Ubrania dla puszystych , zakupy przez internet

Polecane posty

Gość Kliwia42

Drogie koleżanki o nieco krąglejszych kształtach , znacie może jakieś fajne stronki gdzie można kupić ciuchy dla puszystych np. Na allegro , .Kilka razy kupiłam w bonprix , tam mają takie rozmiary ale niestety marnej jakości , cuda się dzieją po praniu. Podajcie prosze namiary .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrej jakości odzież w większych rozmiarach mają w sklepie internetowym http://modana.com.pl Kupuję tam szczególnie sukienki. Niestety prezentują ubrania na szczupłych kobietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, Napisz więcej czego szukasz - też jestem większych rozmiarów (44) i jak szukałam sukienki na wesele do mojej koleżanki jestem z Radomia więc wybrałam się do Galerii Słonecznej trafiłam na sklep Pretty One - to polska firma, nie znałam jej wcześniej i to był strzał w 10-tkę rozmiarówka jest od chyba 34... do 46. Śliczne ubrania i fachowa pomoc - powiem Ci, że wyszłam zadowolona. Potem w domu weszłam na ich stronę internetową , mają sprzedaż online - a teraz jeszcze 50% do końca stycznia ! to jak po eleganckie ciuchy to adres znasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję mnie tez interesuja większe rozmiary ja szukam raczej tuniki, ładnej bluzeczki czy spodni . w sukienkach nie chodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kliwia42
Nie chodzi mi jakies używane , pojedyncze , chodzi mi o sklep internetowy gdzie można kupić ciuszki dla puszystych , gdzie moge kupic odzież , bielizne , itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio znalazłam sklep http://modana.com.pl mają tam ubrania nie tylko dla chudych dziewczyn, ale też takich większych. Kupiłam tam narzutkę do pracy zamiast sweterka. Po praniu nic mi się z nią nie stało więc mogę polecić. http://modana.com.pl/BLUZKA-narzutka,p,1302 Teraz muszę się rozejrzeć za sukienką na wesele. Widziałam tam fajne fasony w moim rozmiarze XL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ekstraciuszek.pl mają większe rozmiary dla pań,są nowe i używane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór sukienek dla puszystych mają w sklepie internetowym http://stylija.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem plus size i czasem wkurza mnie kupowanie w normalnych sklepach. odkąd się przeniosłam do sieci, robię to sobie na spokojnie. teraz pojawiła się nowa platforma arena.pl, muszę sprawdzić co tam mają. znajomi używają i sobie chwalą, plus mówią że w ciągu kilki pierwszych dni zarejestrowało się ponad 1000 sprzedających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często kupuję w sklepie internetowym z odzieżą dla puszystych www.sklepgaba.pl. Świetny wybór, wysokiej jakości materiały, dobre ceny. Ubrania modne i na czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA! WIELKA PREMIERA !!! :) Zapraszamy do nowo otwartego sklepu online. Jest jeszcze w fazie budowy/wciąż dodawane są nowe produkty, ale już dziś mogą państwo zapoznać się z naszym asortymentem: sukienki, sukienki duże rozmiary oraz odzież outlet. Uwaga! Podajemy kod rabatowy! Dla pierwszych trzech osób, które złożą zamówienie w naszym sklepie do 3.06.2016. Wystarczy, że dodasz przedmiot do koszyka w naszym sklepie internetowym za min 50zł i wpiszesz podczas składania zamówienia w miejsce KOD RABATOWY jeden z 3 działających kodów, a otrzymasz rabat na wszystkie artykuły -10%. Dostępne kody to: FBCODE01 28L47Q7FTP H2NKZ5A0JR Uwaga! Kody działają tylko dla pierwszych 3 osób. www.bogartina.isklepy.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o rzeczy w odcieniu ombre, to warto zajrzeć na stronę tej farbiarni www.bilo.pl. Można zamówić sobie dowolny odcień i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Butik-kesi.pl bym proponował .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×