Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poniedzialkowe rozkminki

Pytanie do dziewczyn, dlaczego wybieracie takich facetow

Polecane posty

Gość gość
Polskie kobiety to k***wki i takiego samego patologicznego mężczyzny potrzebują. Wystarczy popatrzeć jak lecą na muslimów czy innych arabów czy ciapatych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Jeszcze lecą na mongołów, żydow i koreańczyków. :) Jednak wiele kobiet twierdzi, że facet ma zarabiać kasę, ale niestety bez uczucia będziecie tylko on i ona, znajomymi, nawet po ślubie, nie bedziecie naprawdę parą. A za pieniążki nie można szczerze kochać i... kolego, bez tej chemii nawet jakbyś tysiace zarabiał to kicha z takiego małżeństwa, lepiej być samemu. Musi być uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Polskie kobiety to k***wki i takiego samego patologicznego mężczyzny potrzebują. xxxx a jak nazwac faceta ktory pisze takie cos, nie patologia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy jak na to spojrzec. wydaje sie, ze facet ma konkretne potrzeby, konkretne zapatrywania na to, czego oczekuje od kobiety i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krótko mówią autor powinien szukać kobiet o podobnym charakterze do swojego...i niespecjalnie szukających miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"milosci" w scisle rozumianym sensie - bardziej polegajacej na wzajemnym szacunku, wspolnych zainteresowaniach, swiatopogladzie, stosunku do pracy zawodowej itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z opisów autora wyszło na to, że wystarczy, ze będą spełniać wzajemne wymagania, chemia chyba nie jest mu potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak. wydaje mi sie, ze autor rozczarowal sie "chemia", bo z opisu wynika, ze mial partnerke, z ktora chemia byla, a im nie wyszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak się kończy poniżanie partnerki od 3 randki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponizaniem bym tego nie nazwal, ale urabianiem kogos na swoja modle juz tak. chociaz twoja hipoteza jest dyskusyjna, bo jakos z nim 2 lata wytrzymywala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są kobiety które wytrzymują 20 lat z facetami którzy je biją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, on tylko mowil, ze powinna cos ze soba robil, z tego co pisal, dal jej nawet kase na studia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie..."jesteś tak beznadziejna, że się nad tobą zlituję i dam c****eniądze". To nie jest poniżające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, jesli nie miala warunkow finansowych, chcial jej to ulatwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ona nie chciała, a on ją zmuszał i traktował jak idiotkę i jeszcze miał pretensje, że ona nie chce. Jakby jej tak miło proponował zrobienie sobie cycków albo odsysanie tłuszczu to też byś klaskała z podziwu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież sprawa w tym wypadku jest tu bardzo prosta. Ona-uporządkowana, po studiach, praca w korpo, poznaje fotografa-artystę, podróżnika...książkowy romans. Nie na próżno mówi się, że przeciwieństwa się przyciągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale my nie wiemy czy oni są przeciwieństwami, o to chodziło. Autor jej nie zna, a z tego co sam przyznał to ona ma dużo wspólnego z tym artystą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiemy. autor zniknal. pewnie szybko go juz nie uslyszymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie to tak trochę wygląda , jakby autor, rozczarował się chemią, ostatnio poznałam taka osobę, wrażliwy chłopak, ale mówi do mnie, że on jakby wiązał się to tylko z rozsądku. Wcześniej ponoć też był zakochany, więc może tutaj autor ma podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj qzkc nie mieszaj chłopakowi w głowie, to na pewno jest bad boy ! x znów ten kafeteryjny psychol, co wszędzie widzi bad boyów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani prawnik 10tys netto mc
Autorze, jak to już któraś z kobiet Ci to już napisała - JESTEŚ NUDNY JAK FLAKI Z OLEJEM ! MDŁY i nudno poukładany ze ścieżką kariery zawodowej. DRAMAT człowieku. Możesz tym zaimponować jakiejś bardzo młodej studentce z prowincji która dopiero co przyjechała do Wawy i na gwałt szuka męża "bo ma już 21lat". Mam 31 lat, mój facet ma 37 , zarabia ledwo 2500. I jest najwspanialszym facetem jakiego poznałam w życiu. To co przeżyłam dzięki niemu wspinając się po górach w europie, a przede wszystkim JAKICH ludzi poznałam tam przez lata, zostanie już we mnie na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie nauczył cię, że Europa to nazwa własna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani prawnik 10tys mc
Nie. Nauczył mnie za to, aby nie czepiać się drobiazgów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialkowe rozkminki
haha, jestem na urlopie, nie mialem czasu odpowiadac na kazda wypowiedz i dopiero teraz sprawdzilem. ostatnie 3 strony to juz malo sie dowiedzialem nowego. pani prawnik - to ze mam ustalona sciezke kariery nie oznacza, ze jestem nudny, siedze tylko w domu itp. ja tez podrozuje i tez uwielbiam gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedboj
autorze nie staraj sie nam udowodnic niczego bo to niemeskie a po drugie wbij sobie wreszcie do glowy ze kobiety kochaja nabijac sie na bolce takich jak ja i pragna byc naszymi zonami. a ty jestes opcja zapasowa i nawet sam to trafnie zauwazyles w pierwszym poscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialkowe rozkminki
to zalezy, jak juz mowilem lubia miec bad boya tylko w lozku, ale w zyciu wola jednak uporzadkowanego. po prostu mialem pecha ze trafialem na takie. dobra lece. nie bede urlopu marnowal na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qzxc
Autorze masz prawo do irytacji bo większość tu ocenia Ciebie a nie odpowiada na pytanie. Pytasz dlaczego. Nie mam zielonego pojęcia dlaczego ta dziewczyna wybrała tego mężczyznę fotografa. Mogę za to powiedzieć dlaczego ja jestem ze swoim partnerem, bo czuję się bardzo dobrze w jego towarzystwie, bo jego obecność jest kojąca i dlatego, że zakochałam się w jego zaletach i jego wadach. Wiesz mnie też wiele dziwi na przykład dlaczego mężczyźni wybierają kobiety nieatrakcyjne albo piękne ale bardzo głupie lub o wiele lat starsze od nich? i tam moglabym wymieniać a Ty z pewnością nie znasz na to odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialkowe rozkminki
Qzxc - dokladnie, tylko mnie oceniaja, wyzywaja od "nudziarzy", zamiast po prostu udzielic odpowiedzi na pytanie. Oczywiscie - potencjalnych odpowiedzi moze byc wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co w ogóle pytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj to po co w ogóle pytasz x Ludzie zadają pytania bo chcą się czegoś dowiedzieć , bo czegoś nie rozumieją , czy to takie dziwne? Nikt nie jest omnibusem i zadawanie pytań jest normalna rzeczą za to nienormalne jest ocenianie i negowanie zadającego pytanie. Nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×