Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malutka_8686

Inseminacja 2016

Polecane posty

Gość nelunia
Cześć dziewczyny :) Jakiś czas mnie nie było , bo szczerze, to choć na chwilkę chciałam o tych staraniach zapomnieć. Ale raczej dalej tak samo . Frisa tak, zrób koniecznie betę żeby się upewnić ,życzę powodzenia oczywiście. Kos , może to nie jest zły pomysł, żeby odpuścić sobie , bo może akurat wtedy się uda . Choć już mnie brzuch pobolewa na @ ,masakra jakaś. Dziewczyna, a czy któraś się leczy we Wrocławiu? Pozdrawiam Was cieplutko :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Kasia2206 nie bylam u naszej dr bo nie miała wolnych terminow. Bylam u innego lekarza;( cykl stracony Ale w następnym nie podejde bo dr. Cygal jest na urlopie a nie chce u nikogo inngo. Wiec teraz chwilowo odpuszczam. Seoja drogą zawsze pekaly mi pecherzyki teraz pewnie na złość nie pekly :-( a ty jak sie czujesz? Frisa zrobilas bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Skoro Pani dr będzie na urlopie to ja pewnie też w razie czego odpuszczę bo też nie chcę innego lekarza. Na razie dobrze się czuję czasem tylko czuję podbrzusze delikatnie a od wczoraj mnie piersi pobolewają. Może to być od leków ale jakoś mam przeczucie że to jeszcze nie mój czas :) a nóż podczas przerwy się zrelaksujemy i się uda :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj miałam 2 IUI, wyniki męża sie poprawiły, wiec zobaczę co z tego bedzie. Od pn mam brać luteinę i testować ok 23 do 25 sierpnia. Jutro mam integracje, wiec lekarka mówiła ze moge troche wypić i sie wyluzować, zeby non stop o tym nie myślec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frisa
Hej dziewczyny. Udała mi się 2 IUI. Jestem w ciąży. Cieszę się ogromnie. Życzę Wam tego samego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Frisa gratulacje życzę szczęśliwego rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelunia
Frisa, cieszymy się razem z Tobą :) . Super i oby do końca wszystko było dobrze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Frisa gratuluje i życzę dużo zdrówka dla Was :) U mnie bez zmian,do lekarza dopiero 24.08 bo w tym tygodniu wszystko zajete przez ciężarne ( bardzo wazne wizyty ). Możliwe,ze 21.08 pojawi sie @ albo i nie i zaś powod do zastanowienia dlaczego sie nie udalo skoro pecherzyki sie pojawiaja a nic nie ma :( Byliśmy teraz na małym wypadzie w Górach,poza miastem,itp. Staram sie o tym nie myslec i jakos mi to wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
A mnie dzisiaj jakiś diabeł skusił i zrobiłam test.....po około 2 minutach pojawiła się druga kreska ale bardzo delikatna. Teraz boję się że to jeszcze pregnyl :/ wrrrr......dziś o 23 minie 14 dni od zastrzyku a czytałam że nawet do 14 dni fałszuje wynik:( może jutro zrobić jeszcze jeden?? W piątek mam iść na bete......zwariuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja789
Kos u mnie wszystko w porządku, mój lokator ma już 4 cm. 11 tydzień za chwilę ze mną i w końcu zaczynam czuć się jak człowiek :) Nelunia, ja się leczyłam we Wrocławiu w invimedzie u dr. Lachowskiego. Dziewczyny, nie załamujcie się! U mnie stał się cud, sam lekarz prowadzący ciążę mówi, że z takimi wynikami męża to nawet in vitro nie miało prawa się udać, a jednak udała się 1 inseminacja. Wiara i dobre myśli mogą zmienić wszystko. Trzymam za was kciuki. Firsa, gratuluję!!! Oby wszystko było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Kasia2206 myślę że jestes w ciąży;) idz na betę:-) cudownie trzymam kciuki i daj koniecznie znać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Dzisiaj rano zrobilam drugi i to samo delikatna kreska.... Jutro rano ide na bete a po poludniu wszystko sie wyjasni ☺ boje sie nawet myśleć o tym ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veronikaaa ja lecze się w novum od roku. Jestem po 7 iui ( trzy wykonane poza tą klinika a 4 w novum) Z iui w wykonanych w novum były dwie ciążę, niestety szybko się zakończyły. Klinika godna polecenia. 8 iui przede mną-to już ostatnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaaa
KKiniaa84 dziekuje za odzew :) Mozesz mi powiedziec kto Ciebie prowadzi?? Mojego meza prowadzi dr.K Wolski ja natomiast zostalam umowiona do dr. Obuchowskiej .wizyta pod koniec wrzesnia. Ciekawa jestem czy uda mi sie podejsc do pierszwej w pazdzierniku. Mam wszystkie badania i u mnie ok to moj maz ma problem wie ciekawa jestem co z tego wyjdzie. Zycze Ci powodzenia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veronikaaa zapraszam cie na wątek bardzo doświadczonych http://f.kafeteria.pl/temat/f10/iui-ivf-komu-sie-udalo-kontynuacja-cz-3-p_6556701 jestem tam non stop więc gdybyś miała pytania kieruj je tam, tu zaglądam czasem tzn jak mi się przypomni. Co do dr Wolskiego to taki góru w andrologi, chociaż my się do niego nie dostaliśmy bo były długie terminy, byliśmy u Kapuścińskiego super lekarz. Co do ginekologow to byłam chyba u 10 w klinice. Najwięcej wizyt u Taszyckiej i Obuchowskiej. Taszycka super tylko do niej był chodziła gdyby była taka możliwość ale ma tak dużo pacjentek i podejść do ivf że ciężko się do niej dostać i tym sposobem trafiłam do Obuchowskiej bo u mojej miejsc nie było. Obuchowska jest specyficzna tzn taka poważna i zadko się uśmiecha ale jest dobrym lekarzem robiła wsxystko bym nie miała zabiegu lyzeczkowania po poronieniu. Rozumiem że będzie to twoja pierwsza wizyta w novum??!? Jeśli tak to bądź przygotowana na piorunujaca ilość badań do zrobienia, my płaciłem za nie ok 1500 zł wiec odkladaj kasę to bardzo droga droga do szczęścia, ponadto większość badań ważne 3 Mc i trzeba je powtarzać. Nie chce cie straszyć ale bądź przygotowana na takie wydatki. Miałaś robiona histeroskopie lub droznosc jajowodow hsg???? Czy twoja przygoda z leczeniem dopiero się zaczyna to twoja pierwsza inseminacja ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to bd moja pierwsza wizyta u dr.Obuchowskiej ale nie pierwsza ogolnie mam juz porobione mase badan z innej kliniki i wyszlo na to ze u mnie jest ok! Wszystkie wyniki jakie zostaly mi zlecone sa ksiazkowe/podobno ;)/ Mialam robiona droznosc jajowodow i tez jest ok. Moj maz ma bardzo slabe nasienie ostatni wynik robiony w Novum 4 sierpnia najgorszy jaki mial do tej pory :( stad dr.Wolski polecil mi zabieg ... i wizyte u ginekologa w tej klinice / zreszta nie sugerowal ze u nich / ale tam zdecydowalismy.Dostal leki na 6 tygodni i do kontroli i wtedy ja na pierwsza wizyte . Mam mase badan i wynikow dla mnie to strata czasu robic je znowu... kurcze mysle ze moze sama zrobie przed wizyta nowe badania zeby nie trscic czasu tym bardziej ze do 22 wrzesnia mam go jeszcze sporo...co o tym myslisz? Tylko kurcze nie pamietam co kiedy itp. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze zakupcie torbę orzechów brazylijskich to najlepsze orzechy które pomagają poprawić nasienie. Należy jeść np po dwie sztuki rano, poludnie,wieczór. Wizytę masz 22. 09 więc jeszcze nie wiesz który to będzie dzień cyklu. By doszło do inseminacji musisz być u lekarza między 3 a 5 dc wtedy lekarz przepisze leki do stymulacji i powie jak masz je brać ( zapewne nie będzie robił na cyklu naturalnym). Co do badan przed wizytą bym ich nie robiła, to duży koszt więc lepiej poczekać co zleci dr., większość z tych badań ma ważność tylko 3 Mc do iui, a wyniki badanmusza być do dnia iui, czyli spokojnie się wyrobisz, oczywiście mogę Ci napisać co my musieliśmy mieć, a więc: Partner: HIV combo,HBSAG,vdrl,anty HCV,anty hbc Total,posiew nasienia Ja; HIV combo,HBSAG,vdrl,anty HCV,anty hbc Total, przeciwciala toxoplazmozy Igg i igm, cmvigm,chlamydia, stopień czystości pochwy, posiew z kanału szyjki macicy, usg piersi to chyba wszystko. Jest tego od h... Niektóre z badań robiłam w alab bo są o połowę tańsze niż w novum. Odezwij się na forum który link wkleilam wyżej, napisz krótka historie waszych starań, dziewczyny doradza co ma jeść twój mąż by poprawić wyniki, kiedy masz ty jeść świeżego ananasa po Iui by pomóc zagniezdzic się zarodkowi itd dziewczyny będące tam dużo mi osobiście pomogły bo o wielu wielu rzeczach sama nie wiedziałam. Masz pytania pisz, odpowiem! Trzymam kciuki za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia2206 i jak tam wyniki Bety? :)))) Bo czekamy na jakies wiesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
przepraszam ze dopiero teraz ale pozno wyniki przyszly ☺ beta 151.95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
W poniedziałek i środę mam jeszcze zrobić żeby zobaczyć przyrost:) trzymam dziewczyny kciuki za nas wszystkie :* :* i będę zaglądać jak tam u was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Kasia2206 cudownie cieszę sie twoim szczęściem i że Ci sie udało:-) Jaki miałaś problem że bie mogłaś zajść w ciążę? Hak długo się staraliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Staralismy sie 2 i pol roku ale ponad rok sami. Ja mam niedoczynnosc tarczycy a mąż zle wyniki nasienia- tylko 3% prawidłowo zbudowane- do tego male problemy genetyczne ale to za dlugi temat do opisu ☺ przez to boje sie czy wszystko sie bedzie dobrze rozwijac. 29.08 jade na wizyty a ze dr cygal nie ma zapisali mnie do dr sodowskiej. Swoja droga zastanawiam sie czy bedzie cos juz widac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem po nie udanej 1 szej inseminacji ..dzis przyszla @ .. caly dzien placze .. Inseminacja byla w 10dc . 2 dni wczesniej zastryk pregnylu... coz za smutek Okres przyszedl 5 dni za wczesnie i z zaskoczenia zadnych bolow menstruacyjych piersi nic kompletnie a zawsze czuje ze sie swieci.. w dodatku temp 37.3 rano jeszcze mierzylam ale jestem przeziebiona wiec moze i dlatego chociaz pod pachom mam normalna.. Pozattym od inseminacji do teraz bola mnie jajniki prze wazne prawy ciagle kluje.. mam zgage dziwne to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Czesc Basia pierwsza iui żadko sie udaje. Ja po pierwszej tez sie zle czulam. Teraz mialam druga iui za 2 dni okres. Wiem że go dostanę poniewaz nie mialam owulacji pęcherzyki po prostu sie zbuntowaly i nie pekly po ovitrele:-( nie płacz nie załamuj się przy drugiej inaczej j7z do tego przejdziesz. Wiem po sobie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Basia a moze to nie @ a krwawienie implantacyjne ktore czesto jest mylone z @. A po inseminacji bralas jakies leki ? Ile dni po zaczelas 'krwawic' ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz dzis mi lzej na sercu, moj facet mnie podbudowal dzieki Bogu.. Hmm to okres bo dzis tez normalnie krwawie plamienie implatacyjne to nie jest zbyt obfite . 12 dni od iui sie to pojawilo i dalej nie mam zadnych boli pierwszy raz w zyciu bezbolesna @ moze to od pregnylu tak sie zmienilo pozattym zadnych lekow nie dostalam mieszkam w holandii tutaj jest inaczej nie przywiozuja wagi do szczegolow tylko pregnyl i inseminacja na nic innego nie mozna liczyc niestety ..moj facet tez ma slabe plemniki i tez nic nie dostal mamy liczyc na cud Wogole co czytalam na roznych portalach ze najlepiej wytrzymac sie z sexem kilka dni przed iui ale to przeczytalam za pozno .jak poszlam na echo 2 dni przed iui to lekark zalecila nam dzis sie jescze poprzytulac beda wielksze szanse mowila .. jak to jest wg was?? Szkoda ze masz takie odczucia na okres zycze Ci z calego serca zeby sie udalo zajsc w ciaze jak nie teraz to za 3 razem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
U nas na 3-4 dni przed iui nie wolno sie przytulac zeby bylo wiecej nasienie i bylo z czego wybrac najlepsze☺ do tego stymulacja cyklu i zastrzyk 36 h przed iui. A pozniej progesteron na podtrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym zastrykiem to by sie zgadzalo Mam jeszcze jedno pytanie czy przez przeziebienie temp w pochwie moze utrzymywac sie 37.3 podczas okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Tu niestety nie znam odpowiedzi a szczelac nie bede ☺ moze kolezanki beda wiedziec....☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta598
Nie wiem jaka temperatura. Natomiast u nas iui wyglada tak że stymulują Cię lekami żeby urosły pęcherzyki. Potem zastrzyk po 36h , inseminacja iluteina (progesteron) na podtrzymanie. W moim przypadku jak nie wyjdzie 2 iui to dr chce mi podać steryd zeby pomóc zagniezdzoc sie zarodkowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×