Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malutka_8686

Inseminacja 2016

Polecane posty

Lekarka mowila ze moj3 jajeczkowanie i pecherzyki sa prawidlowe bylo ich ostatnio kilka i w jednym bylo widoczne jajo plodowe moze dlatego nie potrzebuje zadnych lekarstw pamietam ze po zastrzyku mialam klucia jak fajerwerki wiec pewnie wszystko poszlo dobrze... szkoda ze nikt nie wie nic na temat tej temp. Dzis mam 37.8 i od wczoraj wieczora jeszcze nie krwawilam tylko ten jajnik kluje i kluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
U nas jajeczka musza miec minimum 18 mm zeby podac zastrzyk. Moze ich byc duzo ale musi byc chociaz jeden dominujacy a juz swietnie jak by byly 2 kazdy w innym jajniku. Ja teraz tak mialam. Lewy 18 a prawy 20, za pierwszym razem mialam ich wiecej ale tylko jeden odpowiednio urósł. Spara masz ta temperature.... Moze zrob test z moczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pamietam ze ten jeden tez byl 18 mm .. dziekuje za wszelkie informatie Tez mnie ta temp nie daje spokoju zadzwonia jutro do ginekologa ciekawe co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobietki tym co sie udalo po iui mialyscie jakies objawy od owulacji bol brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Jakis 3-4dni po owulacji bolal mnie jajnik ale nie laczylam tego z niczym. Gdziez 10 dni po dość dokuczala mi macica-dziwne skurcze, bole- teraz bardzo rzadko czuje bol bodbrzusza ale taki delikatny i krótki podobno macica juz sie zmienia dla lokatora ☺ aha i piersi bola kazdego dnia coraz bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile czasu jestes po iui, robilas bete? ja dzien po iui mialam plamke krwi a w dzien iui bolal mnie jajnik. martwi mnie bo jest 4dni po a nie czuje jajnikow ani piersi;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj znajomy mial az 200mln plemnikow po selekcji ruch aib i udana za1razem, a moj maz tylko 20ml po selekcji. to mnie martwi a u was ile bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Ja jestem juz po becia i 2 udanej iui. To ze nic nie czujesz to o niczym nie swiadczy. Ja dopiero 10 dni po zaczelam czuc piersi i brzuch. Kazdy ma inaczej trzeba czekac niestety ☺ moj maz tez mial malo plemnikow bo cos kolo 17ml a sie udalo. Do tego wystarczy jeden ale silny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje kochana , moze masz racje ja juz tak sie niecierpliwie ...A Ty odrazu po 2iui pisalas na forum myslalas o tym zastanawialas sie? bo nie wiem czy powinno sie wogole o tym nie myslec czy to niema wplywu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten bol w dniu iui ten jajnik co mialam jajeczko bolal czy to normalne po iui?czy to owulacja? mi niestety lekarz nie sptawdzil czy peklo podal ovitrelle i 36h po inseminacja i niewiem co z ta owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Przy tej probie nie mialam czasu muslec bo urlop, wesele znajomych i szczerze dopiero jak mnie piersi zaczely bolec to sie zaczelam zastanawiac. Najlepiej zajac glowe czym innym bo psychika tez duzo daje ☺ to ze mialas bole w dniu iui to dobrze bo to swiadczy o pekaniu jajeczek. Ja tez nie mialam usg po tylko przed i nie bylu pekniete. Przy grugiej probie juz tak nie bedziesz sie martwic wszystkim ☺ trzymym kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Ja dziś powinnam dostac @ i póki co jej nie ma (przypomne,ze mam PCOS i okres bardzo rzadko sam przychodzi,trzeba go wywoływać Luteiną albo czym innym). Do lekarza idę 24.08 i zobaczymy co tam na USG się pojawi. Pęcherzyki się pojawiają,pękają ale do zapłodnienia nie dochodzi :( 3mam za Was kciuki dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Kos ja mam podobna sytuacje pecherzyki pękają piękna owulacja super nasienie a do zapłodnienia nie dochodzi. Dziewczyny mam pytanie czy luteina m9ze wydłużyć cykl?Wernika jak tam przygotowania do in vitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja we wtorek mam testować, bo to bedzie 10 dni po IUI. Ale kompletnie nic nie czuje,nawet mnie piersi nie bolą ni jajniki, a po 1 IUI mimo, ze nie nie udało czułam bo, w piersiach po luteinie. Cos czuje, ze znowu nic z tego :/ a na 3 próbę na dzień dzisiejszy nie mam kasy, moze uda mi sie wykombinować. Ja juz powoli mam dość i tracę nadzieje, zabrali refundację in vitro i jestem na lodzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Nie za wcZeśnie 10 dni po iui? Mi kazala testować 15dni po oui o yo nie z moczu tylko beta. Ja tez mam dosyć. Zastanawiam soe co dalej na jedno in vitro moze dam radę uzbierać ale boje sie ze nie wyjdzie pierwsze i juz sie tak załamie ze poadne jakas depresje. Na więcej mbie nie stać:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kkiniaa84 jakas masakra z tymi badaniami o ktorych piszesz ja wiekszej czesci z nich nie znam wcale!Czy to wszystko jest naprawde potrzebne przed zabiegiem??? Ja mam zrobione zaledwie podstawowe wyniki z krwi tzn.prolaktyna, progesteron , tsh, anty- tg,anty-tpo, testosteron,lsh,posiew z kanalu sxyjki macicy no i hsg. Jaki wy macie problem, ze tyle takich roznych badan robiliscie??? I tu pytanie do dziewczyn z forum czy wy tez robilyscie takie badania??? Kurcze jezdzilam rok do Lublina do Abo ovo i tylko te badania zlecil.mi ginekolog nic innego. Oczywiscie owulka potwierdzana testami i monitoringiem tez byla.Profesor zlecil.mi od 5 dnia tabletki i umowic sie na zabieg inseminacji.... tyle ze my sie nie zdecydowalismy ...stwierdxilismy ze damy sobie jesxcze troche czasu.Maz udal sie do urologa by leczyc problem gdyby nie nasza decyzja juz dawno zrobil.by mi zabieg kurcze a tu tyle badan w novum zastanawiam sie teraz w ktorej klinice robia to tak jak trzeba???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kkiniaa84 jakas masakra z tymi badaniami o ktorych piszesz ja wiekszej czesci z nich nie znam wcale!Czy to wszystko jest naprawde potrzebne przed zabiegiem??? Ja mam zrobione zaledwie podstawowe wyniki z krwi tzn.prolaktyna, progesteron , tsh, anty- tg,anty-tpo, testosteron,lsh,posiew z kanalu sxyjki macicy no i hsg. Jaki wy macie problem, ze tyle takich roznych badan robiliscie??? I tu pytanie do dziewczyn z forum czy wy tez robilyscie takie badania??? Kurcze jezdzilam rok do Lublina do Abo ovo i tylko te badania zlecil.mi ginekolog nic innego. Oczywiscie owulka potwierdzana testami i monitoringiem tez byla.Profesor zlecil.mi od 5 dnia tabletki i umowic sie na zabieg inseminacji.... tyle ze my sie nie zdecydowalismy ...stwierdxilismy ze damy sobie jesxcze troche czasu.Maz udal sie do urologa by leczyc problem gdyby nie nasza decyzja juz dawno zrobil.by mi zabieg kurcze a tu tyle badan w novum zastanawiam sie teraz w ktorej klinice robia to tak jak trzeba???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcesz podejść do IUI to musisz zrobic badania wirusologiczne, typu właśnie HIV, hpv itp i to oboje musicie. Jest to ponoć odgórnie ustalone, ze do zabiegów musza być. Niestety nie sa one taniej, bo my zapłaciliśmy ponad 500 zł za nie. Ostatnio tez miałam testować 10 dnia, nic nie wyszło i @ przyszedł na czas. Luteinę moge brać max 10 dni czyli do środy, jak sie nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kos87 a jak mialas zdiagnozowane pcos na jakiej podstawie. Mi lekarz powiedzial ze pcos nie mam ale mam budowę podobna i sklonnosc i niewiem o co chodzi. Owulacja jest , fsh lh i stosunek ok, testosteron ok, andriostenion, tsh, dhea, estriodiol prolaktyna, progesteron ok. Nie jestem otyla, glukoza ok, nie mam trądziku, wąsika itp. Tylko mam jajniki z duza ilością pęcherzyków i dheas nieznacznie wyższe. A Tobie co byli ze to stwierdzono?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zapomnialam ze miesiączki regularne co 28dni normalne krwawienie bez boli i napięcia przedmiesiaczkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny czy tam o tych waszych badaniach i sie za glowe lapie i steierdzam ze zarabia ja jak tylko sie da... Ja nie mieszkam w Polsce ale tez mialam inseminacje teraz bede podchodzic do 2 .. jedynie badania ktore mielismy to nasienie i u mnie czy wystepuje PRAWIDLOWO owulacja oraz czy mam zdrozne jajniki oraz czy nie mam rzezaczki nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj znajomy mial aż,200mln prawiekowych plemników do iui to nie dziwie sie ze im 1wyszla, boje sie ze dluzej potrwa bo u nas jest 10razy mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
basia u nas jest tyle badan nie po to zeby wyrzucić kase ale po to rzeby wykluczyc jakiekolwiek przeszkody do zajscia w ciaze. Sama iui nie jest tania zważywszy ze srednio wykonuje sie 3-4 proby nie mowiac o cenie invitro do ktorego jest Ten sam zestaw badan. Morfologia aktualna wymazy posiew bakteriologiczny i wszystkie badania o ktorych pisza kolezanki wyzej. Idac na zabieg wiesz ze wszystko jest z toba ok. Moja dr mowi ze nawet niewielki stan zapalny w pochwie moze zagrazac i byc przeszkoda. Z tego co pisalas to tam gdzie sie leczysz maja raczej lluźnej podejscie skoro o abstynencji przed nie powiedzieli ani lekow po nie zalecili ☺ kolejne ludzkie zycie to jednak powazna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Zapomnialam napisac o przeciwcialach p/plemnikowych ☺ moja kuzynka miala a nie wiedziala bo jej gin nie robil badan a tylko monitorowal cykl i 3 lata staran nic. Dopiero jak pojechalo do kliniki i zrobili badania ma córcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje tutaj nie dbaja o szczegoly typu badania krwi itd ciekawe jak to bedzie przed 2 iui w srode mam echo to za gadam o tym wzystkim do p. Ginekolog az sie zmartwilam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Właśnie ja zrobiłam sobie na własną rękę z krwi przeciwciala plemnikowe i czekam ma wynik 14dni. Nikt mi ich nie zlecił a tylko te badania mi zostały:-( nie robiłam ze sluzu bo przy iui nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość ja miałam torbiele na jajnikach,jeden był powiekszony i ogolnie brak @ co miesiąc ( czasami nie mialam 3 miesiecy @ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Basiu moze jak zapytasz o badania to cos ci zleca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kos87 a jak mialas zdiagnozowane pcos na jakiej podstawie. Mi lekarz powiedzial ze pcos nie mam ale mam budowę podobna i sklonnosc i niewiem o co chodzi. Owulacja jest , fsh lh i stosunek ok, testosteron ok, andriostenion, tsh, dhea, estriodiol prolaktyna, progesteron ok. Nie jestem otyla, glukoza ok, nie mam trądziku, wąsika itp. Tylko mam jajniki z duza ilością pęcherzyków i dheas nieznacznie wyższe. A Tobie co byli ze to stwierdzono?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×