Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malutka_8686

Inseminacja 2016

Polecane posty

marta597 Gartulacje ;* Ja dzisiaj byłam u lekarza. Zrobił USG i stwierdzil,ze cos jest w jajniku (prawdopodobnie krew sie tam zatrzymala i dlatego nie ma @) a owulacja jest normalnie. mam brac Luteinę Dopochową x3 dziennie przez 5 dni,czekac na @ i 5.09 się zgłosic. Jeśli to nic nie pomoże to czeka mnie Laparoskopia. Ktos to mial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez brzuch oglądam czy mam pęcherzyki na jajniku i mówi e niema,ale to sie wykonuje przez usg pochwy raczej....infekcje niby zobaczyl przez pochwę niby mam cos bialego śluzu jak mleko ;( teraz się martwię przed iui nic mi nie dolegalo , teraz nic tez nie piecze nie szczypie nie swędzi , czy iui moglo mi zrobić zapalenie i to tak szybkonic mnie iui nie bolalo....musze czekać za 10dni mam wizyte u mojego w lodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Marta ja do dr jade w poniedzialek 29 bo wtedy ma jedyne wolne terminy późno popoludniowe. Pracuje do 15 a do katowic mam jakis 150km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Kasia bierzesz cos procz kwasu foliowego i luteiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Ja biorą duphaston 2×1 tabl kwas foliowy 5mg i witaminy falvit mama od miesiaca ponad. Te witaminy to chyba tylko dlatego sie sie zapytalam czy brac jakies ☺ i oczywiscie euthyrox bo mam problem z tarczyca. Ty bierzesz cos wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy wierzyc temu lekarzowi bo nic niemam zaczerwienione nie piecze nie swędzi, zrobilam ph z apteki i wyszedl super bez zmian w pochwie a przy wyjęciu zauwazylam dużo wodnistego bialego śluzu to chyba dobrze , ten lekarz byl taki nieczuly wlozyl mi lapsk do pochwy tak bolalo ....och już nie idę na nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Ja biorę luteine dopochwowa 2×1 i kwas foliowy 400mg i tak sie zastamawiamy czy nie kupix w aptece jakis witamin dla kobiet w ciąży czy lepiej povzekac na wizytę u lekarza mam 05.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Gość poczekaj do terminu miesiaczki. Ja bym temu lekarzowi nie ufala.jezeli nic Cię nie szczypie nie swedzi mie piecze to nie ma sensu panikowac. Pij duzo kefiru i jogurtu jezeli cos masz to Ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilam żurawinę będę popijać profilaktycznie ,,jakby co,, i poczekam do wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Ja bym sobie kupila na twoim miejscu bo poczatki sa najważniejsze ☺tylko bierz je po posilku☺ witaminy nikomu nie zaszkodzily☺ Gość co to za lekarz.... Przepisal ci jakies leki na swoja diagnize??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na nfz Przepisal mi jakieś globulki ale boje się ich brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny miałam IUI 10 sierpnia dzisiejsza beta <1,20. Myślicie zeby ją powtórzyć? co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Globulki macmiror

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi lekarz kazal 14dni po robic bete , i pojawic sie wtedy jak sie uda i nie uda,mi jak nie wyszlo to zawsze mialam 0,01bete, to zależy od norm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Gość te globulki sa przepisywane kobieta zarowno na poczatku i w zaawansowanej ciazy. Wynik betu jest za maly ja taki mialam po pierwszej probie wiec nie wiem czy jest sens powtarzac ale jak chcesz sie upewnic to zrob☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Jesli beta jest 1,2 to nie ma ciazy. Nie rob sobie nadziei.. przykro mi. Ja po drugiej iui okres dostalam po 10 dniach po zabiegu. We wrzesniu mam wizyte i zobaczymy co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli kasia myślisz ze wykupić te globulki, nie zaszkodzą a mogą pomoc tak? No bo boje się żeby nie pogorszyli sie przez te 10dni a prywatnie znowu 150zl wydawać za wizytę mi sie nie usmiecha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Mysle ze mozesz wykupic. To dobre globulki o szerokim zakresie dzialania, tanie nie sa ale dobre. Wiekszym zagrozeniem dla dziecka jest postepujaca nie leczona infekcja. Ale z drogiej strony robilas test ph i nic noe wyszlo to dziwne troche. Bez zrobienia cytologii na oko wydaje mi sie ze nie da sie okrescic czy jest jakas inf czy nie...:/ moze kup sobie lactovaginal kaps dopochwowe bez rp pij ta zurawine i jogurty. To napewno nie zaszkodzi a jak cos sie zaczyna dziac to lactowaginal sobie poradzi :) ale to twoj wybór: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelunia
Marta, gratulacje Jak przeczytałam Twój post to aż łezka mi się w oku zakręciła, z radości oczywiście :) . Życzę powodzenia do samego końca :). Dziewczyny, a my dalej walczymy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Dziekuje nelunia. Musicie wierzyć że sie uda. Zastanawia mnie jedna sprawa że wedlug histori bety jestem w na początku 4tyg . a inseminacje mialam 16dni temu?! Normalnie zgupialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Ja na karcie z wynikiem mam tylko napisane 1-10tydzien ciazy. 202-231000 Nie szukałam nigdzie innych norm dowiem sie wszystkiego od lekarza oni wiedza lepiej :) po dwóch badaniach ladnie rosnie jutro ide na trzecie dla spokoju umyslu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro idę do innego na nfz zobaczę czy potwierdzi to zapalenie,będę spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Jak tylko masz taka mozliwosc to idz☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie może czy na nfz maja tez uzg przezpochwowe czy tylko przez brzuch ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Gość maja ale nie wszystkie przychodnie musisz pytac. Ktory to twój dzien po iui?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaxoxo
Hej dziewczyny. Dzisiaj odebrałam wynik bety- 7,51. 10 dni temu dostałam pregnyl i miałam oczywiście IUI. Wczoraj byłam na usg i lekarz zauważył ciemną kropkę na macicy i stwierdził, że jest nadzieja (+dobre endometrium). Nie wiem co mam myśleć, bo boje się, że pregnyl wpłynął na wynik bety.... ale zaś ta plamka na monitorze... Help!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie poddawajcie się i walczcie :) Pojawiłam się na tym forum na bardzo krótko, kiedy podchodziłam do pierwszej iui w maju. Stwierdziłam jednak, że im wiecej czytam tym bardziej sie nakrecam i dlatego sie wycofalam. Rozczarowanie po pierwszych dwoch nieudanych probach bylo niemilosierne. Potem zrobilismy sobie z mezem miesiac przerwy i staralismy sie naturalnie i tez dupa. W koncu podeszlismy trzeci raz do iui. Smialismy sie z moim lekarzem, ze do trzech razy sztuka. To bylo 6 sierpnia - i tym razem podeszlam do tego jakos tak mega spokojnie i na luzie. Stwierdzilam, że bedzie co ma byc jak nie teraz to najwyzej poczekamy jeszcze troche albo pojedziemy do Łodzi na konsultacje przed in vitro i ze wszystko i tak bedzie w koncu dobrze. Nawet po 2 dniach po iui pojechalismy pod namiot, niektorzy odradzali bo zimno bo sie przeziebie. Ale stwierdzilam ze wczesniej chuchałam i dmuchalam i tez nic nie wyszlo to co za roznica. Po powrocie znad morza tydzien po iui mialam przez 3 dni podwyzszona temp 37 i bolalo mnie gardlo - pomyslalam sobie ze napewno sie przeziebilam i nici z ciazy. Wczoraj był 29 dc a za pierwszym i drugim razem dostałam okres w 28dc. Ale @ nie przyszla. Wiec poszlam po testy bo zawsze jak robilam testy i wdzialam jedna kreche to juz wiedzialam ze nie ma na co liczyc i @ przychodzil od razu. Chcialabym nagrac swoja mine jak ledwo co liczac do 5 zamiast do 10 przy siusianiu zobaczyłam jak pojawiaja sie dwie grube krechy!!! Nie moglam uwierzyc zaczelam ryczec - potem zrobilam jeszcze jeden test innej firmy i znowu dwie kreski!!! Dzisiaj zrobiłam bete i przed chwila odczytalam wynik w internecie 973 :) naprawde nie wierze, ze mnie to spotkalo :) Napisalam od razu do mojego ginekologa ale wizyte udalo mi sie umowic w rejestracji dopiero na 2 wrzesnia. Marta597 i Kasia 2206 czy wy juz bylyscie u lekarza? Ja nie mialam przepisanej zadnej luteiny ani duphastonu po iui. To sa pewnie leki na recepte - kurcze jeszcze ponad tydz do wizyty i martwie sie ze nie mam zadnych lekow na podtrzymanie. Moze moj gin mi chociaz jakas recepte wypisze przed wizyta. W pt zrobie jeszcze raz bete zeby zobaczyc czy ladnie rosnie. Dziewczyny trzymam za was wszystkie kciuki - zobaczycie kazda bedzie miala ten swoj moment napewno!!! Pozdrawiam was goraco!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Wonka gratulacje :) jest nas coraz więcej:p oby wszystkoe dziewczyny z forum wkoncu obwiescily nam ta sama wiadomosc :) jeszcze nie bylysmy u lekarza. Razem z beta zrob sobie progesteron to bedziesz wiedzieć na jakim poziomie masz jak bedzie za niski to inny lekarz nie koniecznie w twojej klinice moze ci wypisac. Nie zawsze jest potrzeba brania ale z regoly pisza na wszelki wypadek :) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wonka86
Dzięki Kasiu :) tak zrobię - zbadać i betę i progesteron :) mam nadzieję że z dnia na dzień posypia się nowe dobre wiadomości ;) Do usłyszenia :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×