Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malutka_8686

Inseminacja 2016

Polecane posty

Gość gość
Wyczytalam ze raczej jak niema zarodka to i niema pęcherzyka zoltkowego wiec trzeba być dobrej myśli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pęcherzyk zoltkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam pytanie.Odebralam dzis wyniki badan i troszke sie przestraszylam... nic z tego nie rozumiem .Moze cos mi rozjasnicie umysl ja wizyte mam dopiero pod koniec wrzesnia wiec dlugo musze czekac... :( a wiec chodzi mi o przeciwciala w kierunku toxoplazmozy moj wynik : - IgG 11,20 IU/ml /w.ujemny <1,6;w.watpliwy 1,6-2,9 w.dodatni 3,0 i powyzej/ - IgM 0,130 Index /w.ujemny <0,50;w.watpliwy 0,50-0,59;w.dodatni 0,60 i powyzej/ Teraz CMV /Cytomegalowirus/ Przeciwciala w klasie IgG 233,600 uIU/ml /w.ujemny 0,0-6,0;w.watpliwy 6,0-15;w.dodatni powyzej 15/ Przeciwciala w klasie IgM 0,140 Index /w.ujemny <0,85;w.watpliwy 0,85-099;w.dodatni 1,00 i powyzej Czy ktoras z was wie co to oznacza? Kkiniaa84? Reszta wynikow w normach czekam jeszcze na wynik ospy wietrznej i grupe krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oznacza ze przechodzilas już toksoplazmozę i ten drugi i powinnaś mieć uz z tym spokój bo igg to znaczy ze mialas a igm ze masz teraz , wiec wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio?No to super! Bo ja juz wycztalam gdzies w necie ze jak oba dodatnie te toxoplazmozy to nie bardzo i ze trzeba poczekac z ciaza ... Chce podejsc do inseminacji w pazdzierniku wiec mam nadzieje ze masz racje i ze jest oki :) Dzieki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej na 100% bo napewno igg oznacza ze przechodzilas kiedyś a w klasie igm ze masz teraz , no i masz0,130 a dodatni jest od 0.60 to patrzy sie co większe na jednostkach potem dziesiątkach wiec myślę ze 0,130jest mniejsze. Do lekarza i tak musisz iść zeby obejzal potwierdzil ale ja tak mialam z rozyczka i bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to niema znaczenia ze jest lekko dodatni 0,130 bo norma jest od mniej niz 0,50 a nie wylacznie 0,00 no a wedlug jednostek dziesiętnej pozycji 1 jest mniej niż 5 wiec powinno być dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Dzieczyny w ciąży. Mam pytanie rroszke nie dyskretne, ale powiedzcie czy normalnie współzyjecie w ciąży? Czy sa jakieś przeciwwskazania? Tak długo sie staraliśmy o dzieciątko że teraz o wszystko drze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Z tego co wiem to współżycie w ciazy nie zagraza dziecku tylko druga sprawa czy masz na to ochote:) bo u mnie masakra libido chyba mam na minusie i dodatkowo po calodniowych mdlosciach i wymiotach nawet mi to przez mysl nie przechodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to samo zero ochoty ;) narazie sie wstrzymuje maz rozumie (nie ma jakis desperacji) pytam go o to,dlatego ze mam tylozgiecie macicy i boli mnie np od tylu pozycja wiec niechce zaszkodzić. Tylko dlatego ze to początki to czlowiek taki przewrazliwiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Ja też nie mam ochoty, ale nie wiem jak długo wytrzyma moj mąż:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veronikaaa co do wyników to bym się przychylała do wypowiedzi dziewczyn. Co do współżycia to ja jeśli zajde po tylu latach starań to na bank do 4 Mc celibat, współżycie, podniecenie, orgazm ( przy tym są skurcze macicy) więc ja ryzykować nie będę. Nawet gdybym miała być w celibacie 9 Mc to tez wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaa
Dzieki dziewczyny uspokoilyscie mnie :) juz sie balam ze cos nie tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie kobietki co myślicie o noszeniu medalika w ciąży a obwinięciu pepowina? Ja tez lubię siedzieć z podgiętymi nogami a mi robia wodę z mozgu ze dziecko będzie mialo krzywe nogi, żebym sie niczego nie wystraszyla w pierwszych miesiącach. Czlowiek zamiast sie cieszyć ma sie martwic tymi gadaniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Gość mysle ze to sa przesady. Ja osobiście w to nie wierze też siedze z podkulonymi nogami a pare dni temu strasznie wystraszylam sie pająka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Kasia jak tam dzisiejsza wizyta u dr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Dzidzia ma juz 1cm i slyszalam serduszko...to najpiekniejszy dźwięk na swiecie...łzy same do oczu naplywaja. Dostalam 2 tyg zwolnienie z pracu do nastepnej wizyty ze wzgledu na wymioty pozniej zobaczymy co dalej. Boje sie nawet wstawac z lozka zeby nic zlego sie nie dzialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To cudownie;) ja ide w środę mam nadzieje ze już tez uslysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Ja ide jutro. Strasznie się boje. Mam nadzieję, że wszytko jest w w porządku. Kasia który to tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Wlasnie wedlug rozmiaru usg pokazuje koniec 6 poczatek 7 tyg ale wedlug insemonacji to 5. Pani dr powiedziala ze poprostu bardzo dzidzia rosnie ale to dobrze bo gorzej jak by bylo malutkie. Serduszko bije prawidlowo a to najważniejsze:) piszcie dziewczyny jak u was, Marta czekam jutro na wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Hej dziewczyny bylam dzisiaj u lekarza moja dzidzia ma juz prawie 1cm i pięknie bije serduszko. Niesamowite usłyszeć to pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Ciesze sie ze wszystko dobrze:) ja juz sie nie moge doczekac kolejnej wizyty i chyba sobie nagram to serduszko zeby w domu słuchać: p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja przelozylam na piątek bo może być dzisiaj za wcześnie . A w którym tyg.od ostatniej miesiączki (bo tak sie ponoć liczy)bylyscie oglądać serduszko?marta kasia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
u mnie od dnia ostatniej miesiaczki minelo 7 tyg i 3 dni a od inseminacji 5tyg i 3dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
U mnie serduszko bilo 6tyg 6dni od ostatniej miesiaczki a 5tyg 2dni od iui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość997
cześć dziewczyny za mną 1 inseminacja w piątek 16.09.16 będe wiedziała czy pęcherzyk pękł strasznie się boję starania od 10 lat i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Życzę Ci z całego serca żeby sie udalo. Natomiast najwieksze szasnse sa przy drugiej i trzeciej:) daj znac jaki wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam już dzisiaj na usg i widzialam już bijące serduszko , jaka radość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc997 trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
10 lat to sporo... Ale staraliscie sie sami czy z lekarzami az tyle? Marta ma racje lepiej nie rob sobie duzych nadziei po pierwszej bo rzadko sie udaje. Pozniej sa wieksze szanse:) zyczymy dwóch kresek i trzymamy kciuki za kolejne serduszko na naszym forum :) bo jest ich juz troszke :) Sciskam wszystkie mamusie i modle sie aby wszystko bylo dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×