Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malutka_8686

Inseminacja 2016

Polecane posty

Gość gość997
Kasia226 Tak 10 lat a dopiero od 4 pod kontrolą lekarza jestem nastawiona na tak ale biorę też na poprawkę że może coś być innego wyniki męża super u mnie miesniak pojawiający się wodniak i jeden jajowod drozny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość997
Oooola Czy to naprawdę za pierwszym razem się udaję komuś inseminacja czytam i nie wierzę a zarazem zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola moszczynska
Hej dziewczyny postanowislam też napisać jestem po 2 inseminacji która odbyła się wczoraj nie planowana po prostu pecherzyk był tak duży i tak bolał już ze lekarz zedcytowal się zrobić w 13 dn cyklu teraz czekam na wynik aaa i dostałam zastrzyk na podtrzymanie ciazy miała któraś tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość997
Ola moszczynska nie nie miałam tak ale podobnie pecherzyk był tak duży że zrobili mi inseminacje a jakiego rozmiaru miałaś pecherzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość997
Dziewczyny czy jest jakaś osoba na forum która po 1 inseminacji była lub jest w ciąży i leczyla się w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Ola Zastrzyku nie mialam tylko doustne 'wspomagacze' i do bodajrze 16 tyg musze brac a co dalej lekarz powie. Moja szwagierka miala zastrzyki na podtrzymanie ale juz byla w ciazy a wcześniejsze poronila wiec dawali zastrzyki duzo.... Dziecko niestety urodziło sie chore ale to bylo 16 lat temu i nikt nie robil badan prenatalnych a organizm odrzucal chory płód ... Pewnie dostalas zastrzyk z progesteromu zeby zarodek sie napewno zagniezdzil ale w takim razie powinnas dostac tez jakies leki do dalszego stosowania w razie ciazy. Gosc997 jak jajeczko bylo w droznym jajowodzie to szansa jest zwlaszcza ze maz ma dobre wyniki nasienia :) pisz co i jak bedziemy czekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola moszczynska
Więc tak dostałam zastrzyk na podtrzymanie ciazy .muszę wyjaśnić że ja już jedno dziecko które ma 7 lat i jest dzieckiem nie ślubnym. .. Z moim mężem od 2.5 roku staramy się o dzidzia dostałam się do kliniki niepłodności olimed w Zabrzu gdzie pierwsza inseminacje miałam 1 kwietnia na pękniętym pecherzyku a teraz miałam w 13 dn cyklu miałam jeden bardzo duży i mały przed każdą inseminacja mam usg robione . Dostalam zastrzyk na podtrzymanie ciazy mam brać kwas foliowy i dufaston.. Dodam że mam cyklej nie regularne i mam niedoczynność tarczycy i cukrzycę typu 2. Wcoraz nie były pękniętym te pęcherzyki i zastanawiam się czy dobrze czy źle że nie były pekniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Ola czy dali czy zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka przed iui? Np pregnyl lub ovitrele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukall
Dziewczyny nam też sie w końcu udało w invimedzie jestem 7 tyg ciąży. Z tymi ugiętymi kolanami pierwsze słyszę często też siadam w takiej pozycji:)A wiadomo w ciąży trzeba trochę na siebie uważać ale nie z przesadą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Ja tez mam niereguralne cykle przez policystyczne jajniki i hashimoto maz ma nieprawidlowy kariptyp ale 2 iui udana i teraz tylko czekanie i modlitwy zeby wszystko bylo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola moszczynska
Marta597. Nie zastrzyk dostałam już po inseminacji..ale podejrzewam że pecherzyk dziś mi pekly bo strasznie jajniki mnie bolały i ściągamy mnie w dół. .. zawsze wyczucie mam kiedy peknac mają a tylek dopiero dziś mnie pobolewa od zastrzyk a! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Tez zawsze wiedziałam kiedy mam owulke, ale w cyklu jak zaszlam w ciążę nie bolalo mnie bylam pewna że pecherzyk nie pękł nawet ginekolog na monitoringu powiedział że raczej nie pękł bo był postrzepiony pecherzyk, a tu taka niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaaa
Hej gość997 ja bd podchodzic w tym roku do pierwszej imseminacji w Warszawie w novum. A Ty w ktorej klinice robilas? Ja mam miec pierwsza na naturalnym cyklu. Zobaczymy staram sie nie nakrecac. Zycze powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia a czym się rozni ovitrelle na pekniecie czy duphaston a te zastrzyki na potrzymanie co miala szwagierka? Duphaston tez szkodzi?czy ona miala jakieś silne? Gosc997 mi sie udala w gamecie ale to zależy od przypadku problemów. Lekarz tylko wykonal iui po 2tabletkach clostilbegyt ,sprawdzil czy pecherzyki sa i byl jeden 17,18 i 14mm.36h po ovitrelle iui bez już poglądu czy pekly a jeden nie pekl a jeden sie wchlonal jeden pekl , i bodajże 4dni po iui duphaston2 dziennie . Wiec procedura jak wszędzie pewnie zależy od przypadlosci i szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem tylko tyle ze ogromne znaczenie ma poziom hormonów. Badalam bo lekarz kazal tsh i wyszlo 2 wiec dal mi tylko jodit, nie moglam zajść zbadalam sama bez polecenia i bylo po tygodniu3,5 bylam w szoku i pokazalam lekarzowi i dal mi euthyrox spadlo mi do 1,5 i dopiero zaszlam i teraz sama zbadalam i mialam 3,2 wiec znowu zglosilam lekarzowi i kazal odrazu wsiąść dawkę wieksza. Wiec taki u mnie wniosek ze jak sama sobie nie doczytam nie dopilnuje to i prywatnie chodzę do dobrego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem tez dlaczego ale miovarian i inofolic spowodowal mi zwiększenie tsh . Wiec sama odstawilam . I bralam tylko kwas foliowy w tabl. Wiec warto skontrolować ja sama badalam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj facet mial tylko 4%prawidowych bylam w szoku jak wyczytalam ze tylko 200dociera po stosunku do celu noi z czego tylko 4% z tych 200 wiec tylko 8 i niewiadomi czy zdolnych wiec iui dawala mi nadzieje bo to jest juz nie tylko 200 co dociera i z segregacja dobrych Teraz sie modle zeby wszystko bylo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola moszczynska
No mnie wczoraj bolało jak cholernie. ... do południa teraz już jest wszystko dobrze ta druga inseminacje lepiej zniosłam niż ta pierwsza.. może dla tego że to tak nagle wyszło nie miałam czasu sie zastanawiać. .teraz czekam do 28 smego na betę i zobaczyny też już się nie nasatagiem na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia a aka chorobę mialo dziecko szwagierki po tych zastrzykach? Ja biorę duphaston10mg 2razy dziennie i wyczytalam o jakimś spodziectwie u chlopcow i zastanawiam sie czy brać progesteron mi wyszedl 21 wiec nie wiem czy maly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Ovitrelle jest zastrzykykiem na pekniecie jajeczek a dupchaston lekiem podtrzymującym poziom progesteromu we krwi kobietu zeby dziecko sie dobrze rozwijalo. Te leki nie szkodzą a tylko moga pomóc: ) jakie dokladnie zastrzyki dostawala to nie wiem bylo to 16 lat temu ale napewno zupelnie co innego niz my. Ona sama nie pamięta jak sie nazywaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość997
Veronicaaa W invicta na złotej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość997
Byłam dzisiaj na kontroli pęcherzyki obydwa pękły dostałam luteine i za 10 dni sprawdzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość997
Bukall Za którym razem się udało wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veronikaaa niestety moja 8 iui została odwołana. Miałam mieć iui na peknietym, w sobotę pecherzyk jeszcze był a w niedziele kliniki zamknięte :'( byłam prywatnie na wizycie w Nd ok godz 22 i pęcherzyka już nie było więc iui w poniedziałek była bez sensu bo za późno. Wyplakalam co swoje i czekam na kolejny cykl. Już drugi raz zamknięta klinika w niedziele pokrzyzowala mi plany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkiniaa84 :( przerabane .... wlasnie ja sie boje ze w pazdzierniku moge miec taka sama sytuacje bo mi sie okres przesunal i obawiam sie ze wypadnie mi owulka w weekend... :( ech Nie smuc sie na pewne rzeczy nie mamy wplywu ... A swoja droga to slyszalam od znajomej ktora robila iui w Bialymstoku ze tam robia nawet w weekendy i moim zdaniem tak powinno tez tu byc .Ja przez dluzszy czas mialam owulacje w weekend i co mialabym czekac az mi sie wreszcie przestawi? Trzymak kciuki bys w nastepnym cyklu owulke miala na tygodniu !! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola moszczynska
Klinia ja 5 września tshej mislamu. 5.90 Kilka dni przed inseminacja spadło mi do 4.69 więc lekarz zdecydował że zrobimy inseminacje. Progesteronu miałam 16.60 I ft3 miałam 2.0 To jest moja druga inseminacja ale pierwsza na nie pękniętym pecherzekach dzis z rana strasznie mnie bolał brzuch i zaciagalo mnie na wymioty czy to normalne?miał tak ktoś? Ja ogólnie podeszlam do tego teraz obojętnie. .. Niby wyczytałam że lepiej jest jak się zrobi inseminacje na nie pękniętym pecherzyku.... a u was jakie zdanie na ten temat ? Czeka ktoś na wynik oprócz mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola moszczynska
Hej czy ktoś czeka na wyniki tak jak ja ?? U mnie testowanie już w piątek zrobię beta hcg to będzie 10 dni po inseminacji...a dziś rano tak bolał mnie brzuch że masakra od 6 na nogach ..jeszcze mnie mdlilo. .to normalne są objawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość997
Tak ja czekam 10 dni i zrobię dopiero beta hcg najgorsze to czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie udało po 2 IUI na pękniętym pęcherzyku. Nie miałam żadnych objawów ze sie udało, ba nawet test wyszedł po 10 dniach negatywny. A teraz byłam na usg i widać juz mały pulsujący punkcik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×