Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malutka_8686

Inseminacja 2016

Polecane posty

Gość Ola moszczynska
Gość. ...powiedz mi jak ty miałaś też na nie pękniętym pęcherzykach? ?? Dostałaś zastrzyk po inseminacji na podtrzymanie ciazy ??? Czyli inseminacje miałaś okołówkiem srody ?? Boli może cię brzuch ? Bo mnie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ten ból brzucha dziwna sprawa mnie nigdy nie bolał, tzn czasem czułam takie ciągnięcia. Co do pęcherzyków ja raz zaszlam na peknietym a raz na niepeknietym. Więc ciężko stwierdzić. Teraz plan by znowu zrobić na peknietym gdyż występował u mnie czasem zespół luf ( mimo zastrzyku pęcherzyki nie pekaly) . Osobiście wydaje mi się że lepiej robić na peknietym tylko ciężko wychwycić ten idealny moment. ( w lutym podczad usg pecherzyk pękł, zrobiliśmy od razu iui i wtedy zaszlam) Co do zastrzykow żadnych na podtrzymanie nie dostawałam, brałam duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Ola to tsh bardzo wysokie mialas przy staraniu sie o ciążę powinno byc sporo ponizej 2 wiec nie wiem dlaczego lekarz zgodzil sie zrobic iui przy tak wysokim poziomie. To bardzo zmniejsza szanse na powodzenie a w ciazy wysokie tsh moze spowodowac poronienie. Badaj sobie czesto i idz do endokrynologa. Aha i lepiej badac ft4 nie ft3. Kazdy endokrynolog ci to powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola moszczynska
No co lekarz to inaczej robi inseminacje ja miałam robiorą w Zabrzu za tydzień znowu zrobie badania tsh.wcześniej dwa tygodniesieniu temu tsh wyszło mi 5.99 teraz spadło do4.60 a norma tsh jest 4.0 więc nieznacznie mi się podniosło zaraz sprawdże dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola moszczynska
Więc tak Prolaktyne miałam 16.20 Ft3 miałam 2.40 norma jest 4.43 Tsh 4.64 norma byla 4.40 Więc nieznacznie była podwyzszona dwa tygodnie wcześniej miałam 5.90 tsh że mi spadło lekarz się zgodził Dodam że ja już jedno dziecko mam nieslubne mała ma 7 lat a z obecnym mężem dziecka nie mam... Wedlug mnie i lekarza badania nie najgorsze są. Zastanawia mnie czemu brzuch mnie boli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tsh takie bezpieczne do zajścia w ciaze jest do max 2,5 . Tak mi endokrynolog mówił, norma moze jest do 4 ale dla starających sie jest niższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola moszczynska
No ja do endykrybołówstwa prywatnie idę 28 teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Ja robilam pare dni temu tsh wyszlo 0,87 lekarka powiedziała ze idealne. Progesteron wyszedł 46.57 norma to 2-4. Lekarka powiedziała ze musimy dzwignac biorę 3×1 duphaston i 2×1 dopochwowo po 200mg. Dziewczyny a wy jski macie w ciąży progesteton?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam o wiele niższy progesteron i biorę 3x dziennie duphaston, nie wiem po co Ty bierzesz skoro masz 46. Ja nawet 10 nie mam progesteronu, ale duphaston nie jest wykrywany we krwi wiec nie wiem na jakim poziomie mam progesteron na dobra sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Ola norma jest bodajże 4.2 ale starajac sie o ciaze musi byc ponizej 2 jak mialam 2.5 to endolrynolog zabronil mi sie starac o dziecko a zreszta i tak bym nie zaszla. Teraz mam 1.8 i lekarka jest zadowolona. Robie badanie co tydzień zeby w razie czego zwiekszyc dawke leku. Jak mialam 3.8 to już kazalo mi brac leki wiec nie obrażając lekarza to jakiś niedouczony i według mnie w tarczycy jest twoj problem. Przy takim tsh nie dziwię sie ze nie możesz zajsc. Tarczyca to choroba która przychodzi z czasem takze mozliwe ze przedtem bylo u ciebie wszystko ok i ciąża przyszla bez problemów. Ja siedze w tym temacie od 4 lat. A przedtem wszystko bylo idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola moszczynska
Kasia 2206 przy pierwszej ciąży też miałam już tarczyce brałam eutyroxn150 całą ciaze i od miesiąca teraz tez biorę n150 ten wynik mi spada po waszych wpisaćh coraz mniejszersze mam nadzieję że się udało. ... Dziś np pierwszy raz bolały mnie piersi...tak jak zawsze przy miesiączce a od wczoraj boli mnie brzuch tak że ściąga mnie na dół od pepoka w dół. ... Ja przy pierwszej inseminacji miałam w normie tarczyce teraz mi tak skoczyła nie wiadomo czemu ... Trudno ją nadzieję na pozytywny wynik nie mam niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
A mialas stymulowany cykl? Bo to tez moglo ' pozloscic' tarczyce i teraz szaleje. A ile dni po jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola moszczynska
Kasia ja jestem 4 dzień po inseminacji bo miałam teraz w środę w 13dniu cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
To jeszcze masz troszke czekania:) mnie piersi zaczely bolec 10 dni po a tak to raczej dobrze sie czulam, czasem mialam takie uczucie rozpierania w brzuchu ale tez okolo 10-go dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę ze wyżej tez pisze gość ja pisalam tutaj jako gosc caly czas wcześniej o bakteri iui objawach Cudzie itd .żebyście wiedzialy ze to ja ;) u mnie tsh przed zajściem bylo 3,2 i nie moglam zajść mimo ze wszystko byli ok. Jak znikam do1,5 zaszlam dopiero. Teraz w ciąży skoczyli znowu do3,2 pobieglam szybko do lekarza zwiekszyl dawkę i zbadalam znowu i spadli do 1,5 i będę kontrolować jem eutyhyrox, progesteron mam 21 wiec chyba taki jest ok. ? Bo czytalam ze zaduzy moze szkodzic Biorę 2razy duphaston bo lekarz zalecil dla bezpieczeństwa. Zmienię sobie na gosc 1 żebyście wiedzialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyżej to ja gosc zmieniam na gosc 1 ,Teraz tez pisal gosc ze 10dni po test negatywny a 2iui udana to już nie ja pisalam:) martw wysoki masz progesteron ja mam 21 i po2 duphastonu a Ty kasia ile masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111111
To ja wyżej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111111
już zmienilam. Gosc to niski masz progesteron mniej niż 10??to super ze udala się druga iui. Ja mam 21 a sie martwię ze niski i jem duphaston 2 razy . A jak u Ciebie kasia progesteron jaki powinien wogole być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola moszczynska
Z tą tarczyca to też nie tak do końca bo ja dość długo miałam w normie tarczyce wyskoczyła mi ona doPiero jak dostałam cukrzycy typu 2 i tu mam probyłem bo cukrzyca wynik mam tak 110 już a jak miałam wyżej to tarczyca wysoka jutro pójdę po skierowanie tsh i zobaczymy czy mi spadło. .. ja już bez nadzieji jestem na udana inseminacje ...nie nastawi am się że się udało a nawet chce in vitro spróbować chyba najlepiej to wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111111
To zależy od organizmu ja nie moglam zajść przy 3,2 ale są kobiety co zachodzą przy 6 są rozne przypadki . Taka niestety biologia , napewno będzie dobrze tu tez zalezy od szczescia.Ja tez modle sie o siebie bo staram o pierwsza dzidzie i modle zeby szczęśliwie donosić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola moszczynska
Gosc11111 Właśnie sprawdzałam w kalendarzyku owulacyjnym że w dniu inseminacji miałam bardzo wysoka szansę na zajście w ciaze ... no zobaczymy jutro jadę do cukrzyk a po insulinę bo nie mogę brać tablatek na cukrzyce jeśli jestem po inseminacji na szczęście 28 września idę do endykrynologa ...i zobaczymy co mi powie musimy gorąco się Modlić jest rok Miłosierdzia Bożego pełen łask. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale biorąc duphaston to i tak nie pokaże nam poziomu, bo on jest nie wykrywalny we krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Dziewczyny a kiedy mam zbadac sobie tarczyce? Obojetnie w jakim dniu cyklu bede? Jestem po dwoch iui niestety nie udanych.. a nigdy tsh nikt mi nie badal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola moszczynska
Gosc2208 ja robię obojętnie badanie tsh w obojętnym dniu cyklu akurat jutro idę po skierowanie na badania aktualnie jestem u diabetolog a czekam jako niby ciężarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola moszczynska
No i mam pecha właśnie wyszłam z przuchodni mam insulinę przy każdym posiłku na cukrzyce średnia icukrzycę miałam 5.6 lekarka powiedziała że dobry wynik ale zwróciła uwagę mojemu gin że nie zadbał o moje hormony... więc chyba moja druga iui też jest nie udana nie mam żadnych nadzieji już na udana inseminacje...dziś tak się naplakalam że szczerze odechciało mi się jakiego kolwiek dziecka ja już jestem bez nadzieji na udana inseminacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Ola czuje to samo co ty... Druga iui mialam w lipcu. W sierpniu moj gin byl na urlopie we wrzesniu nie mial juz terminow a w pazdzierniku ja odpuszczam bo idziemy z mezem na dwa wesela tydz po tyg a po zabiegu zawsze staralam sie oszczedzac i nie pic allkoholu.. nie wiem czy w ogole chce podchodzic do kolejnych iui... Meczy mnie to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Ola czuje to samo co ty... Druga iui mialam w lipcu. W sierpniu moj gin byl na urlopie we wrzesniu nie mial juz terminow a w pazdzierniku ja odpuszczam bo idziemy z mezem na dwa wesela tydz po tyg a po zabiegu zawsze staralam sie oszczedzac i nie pic allkoholu.. nie wiem czy w ogole chce podchodzic do kolejnych iui... Meczy mnie to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola moszczynska
Eh... Na dzień dzisiejszy powiedziałam lekarce że nie chce już dziecka nie chce starań o dziecko bo ja musze rezygnować że wszystkiego a mój m...bez zmian... Niby mam betę robić w piątek ale nie wiem czy ma sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Moze lepiej nie robic bety i nie nakrecac sie... Chyba ze okres sie nie pojawi to wtedy zrob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×