Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malutka_8686

Inseminacja 2016

Polecane posty

Gość Kasia2206
Ola zrobic mozna zawsze dla wlasnego spokoju przynajmniej bedziesz miec 100% pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Kasia, gość byliście u lekarza? Jak tam wasze maleństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111
Ja ide na początku października a Ty marta kiedy ? Dzisiaj dzwonili do mnie z kliniki bo sprawdzają statystyki czy bylo już serduszko na usg bo ja chodzę prywatnego lekarza teraz a nie już kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Ja wlasnie wracam od lekarza i dzidzia ma 2.6 mm ładnie wszystko widac. Dzis obejrzelismy sobie śmieszne tance malenstwa az sie maz dziwil ze nie czuje żadnych ruchow w brzuchu :) a po chwili poszedł maluch spac:) z usg wychodzi mi 9 tyd Wszystko jest ok. Za niecale 4 tyg badania prenatalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111
W 9tyg.widac już nóżki e fikalo ? Cudownie , ja tez czekam na wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111
Marta 2,6mm czy cm miala dzidzia? Widzialas już nóżki ze fikalo? Marta a Ty masz 9tydz od miesiączki czy zaplodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Zle sprecyzowalam 2cm 6 mm :) tak widać raczki i nozki i robilo cos na styl pajacykow :) nie sa to takie raczki jak w zaawansowanej ciazy ale ma wszystkie konczyny i rusza nimi intensywnie super widok :) 9 tyd pokazuje usg i tak mam w karcie ciazy zapisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Cudowanie Kasia. Ja ide zaraz do lekarza więc napisze co u mnie. Ja mam 9tydz od miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
To czekam na wiesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Moj dzidzius ma 2cm 2mm rączki i nóżki i dużą głowę:-) wiercil się i nie chcial dac sie zmierzyć. U mnie to 8tydz 5dzien. Planowany termin porodu 4maj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
No moj tez ma duza glowe ale pani doktor mowila ze tak jest zawsze:) fajny widok jak tak sie wierci :) ja po badaniach prenatalnych bede wiedziec czy dziewczynka czy chlopiec ale i tak najważniejsze żeby zdrowe bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlufka
u mnie póki co inseminacja ale jak to się nie uda to mam już w Warszawie wybraną klinikę na in vitro. Już tak długo czekam na maleństwo, że każdy dzień to dla mnie wieczność, póki co skupiam się jeszcze na inseminacji ale myślę też coraz częściej o invitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina997
Marta597 Po której próbie wam się udało i czy na peknietym pecherzyku czy całym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez brałam pod uwagę in vitro ale w późniejszym czasie, bo na chwile obecna nie było mnie stać. Ale udała sie 2 IUI na pękniętym pęcherzyku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Halina u mnie sie udala 2 iui na niepękniętym pęcherzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelunia
Cześć dziewczynki :) Dawno mnie tu nie było. Po pracy wracam tak zmęczona, że nie chce mi się nawet włączyć kompa. Widzę, że u Was (zaciążonych :)) wszystko w porządeczku, i tak ma być ,super. Cieszę się razem z Wami. My z mężem odpuściliśmy na razie i zaczniemy znowu po nowym roku chyba dopiero. Mam nadzieję , że pójdzie nam lepiej. Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za nas :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina997
marta597 ja bede podchodzić drugi raz do IUI za pierwszym guzik mam nadzieję że drugi raz się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Nelunia ile iui masz za soba? My z mezem jestesmy po dwoch nieudanych i tez odpuscilismy. Zaczniemy albo w liatopadzie albo w styczniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelunia
Gość2208- jesteśmy po 2 iui ( niestety nieudanych ). Kasy straciliśmy,że masakra. Chcemy zacząć też w styczniu od nowa. Gość a gdzie się leczycie? ja we Wrocławiu. Właśnie w styczniu chcemy iść do Invimedu,wcześniej chodziliśmy gdzie indziej,zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Nelunia my z mezem leczymy sie w poznaniu. Prywatnie w gabinecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczkacz
Kasia zdrowie przede wszystkim, to najważniejsze. A kiedy macie badania? A przypomnij mi pod czyja jesteś opieka? Bo nie mogę sie doczytać. A potrzebuje specjalisty, który pokieruje nas dalej bo staramy się o dziecko juz ponad 3 lata. Nie wiemy gdzie leży problem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelunia
Gość2208- mu też się leczymy prywatnie w klinice. Mam nadzieje,że teraz pójdzie lepiej nam wszystkim :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Nelunia ja nie w klinice tylko do prywatnego gabinetu chodze. Ale oby nam sie wszystkim sie udalo a kto wie moze do swiat grono ciezarnych nam sie powiekszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Majeczkacz. Ja lecze sie w invidedzie w katowicach u dr anny Cygal i z czystym sumieniem ja polecam, wspaniala osoba i swietny lekarz. Kolo srody bede wiedziec dokladnie kiedy bo cala organizacja sie zajmuje wlasnie pani dr. Tylko ma do mnie zadzwonic podac date i godzine wiem tylko ze bedzie to miedzy 18 a 25 października. Czesc bedzie w klinice a czesc gdzie indziej ale ma tam z nami jechać takze niczym sie nie martwie :) a ty sie juz gdzies leczysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Kasia jakie badania prócz prenatalnych dr Cię skierowala? Ja tez mam miec prenatalne mniej wiecej w tym okresie:) Majeczka ja równiez z całego serca polecam dr Cygal tez sie u niej leczylam a teraz prowadzi moja ciążę. Cudowna kobieta☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Te prenatalne dziela sie na dwa rodzaje...pierwsze nieinwazyjne vzyli usg genetyczne i badanie z krwi matki i to jest w klinice oraz drugie inwazyjne czyli amniopunkcja, pobranie plynu owodniowego bezposrednio przez brzuch i to bedzie w innym miejscu ale jeszcze nie wiem dokladnie gdzie :) pano dr wszystko ogarnia :) ty marta pewnie bedziesz miec tylko te pierwsze? U nas niestety tylko te drugie cos daja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Tak ja będę miec to pierwsze, a czy to drugie badanie prenatalne też jest konieczne? Bo nic dr nie mowila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Kasia a czy te drugie prenatalne tez trzeba robić? Dr mi nic nie wspominala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Nie te drugie nie. Robią je jak. W rodzinie jest stwierdzono choroba genetyczna albo jesli jedno z rodziców na taka wade a u mnie niestety maz jest nosicielem i w rodzinie jest chore dziecko wiec musimy zrobić bo za duze ryzyko. Normalnie sie ich bez wskazan nie wykonuje :) takze mozesz spac spokojnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina997
ola moszczyńska i jak u ciebie udało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×