Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malutka_8686

Inseminacja 2016

Polecane posty

Hej Kkiniaa84 robil mi doktor J.Czerkwinski .Nie ukrywam ze zdziwiona bylam ze ktos inny niz lekarz prowadzacy.Obuchowska pewnie nie miala czasu bo w klinice byla. Zastrzyk zapodalam sobie w piatek o 13 stej a w sobote o 13 mialam iui. Pecherze 2 jeden w prawym drugi w lewym po 23 mm z groszami ;) Jutro ide na sprawdzenie czy pekly i zaczynam brac duphaston. Tobie kto robil??? Pierwsze objawy ciazy podobne do okresowych wiec nadzieja jest takze trzymam mocno kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kkiniaa84 robil mi doktor J.Czerkwinski .Nie ukrywam ze zdziwiona bylam ze ktos inny niz lekarz prowadzacy.Obuchowska pewnie nie miala czasu bo w klinice byla. Zastrzyk zapodalam sobie w piatek o 13 stej a w sobote o 13 mialam iui. Pecherze 2 jeden w prawym drugi w lewym po 23 mm z groszami ;) Jutro ide na sprawdzenie czy pekly i zaczynam brac duphaston. Tobie kto robil??? Pierwsze objawy ciazy podobne do okresowych wiec nadzieja jest takze trzymam mocno kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę miałaś iui a dopiero dziś na sprawdzenie czy pękły? Lekarz tak ci kazał przyjść?? Mi zawsze dzień po Iui kazali przychodzić wtedy wiadomo czy wogole pękły w dobrym czasie. Ale dorodne miałaś pecholki i w dodatku dwa czyli podwojna szansa. Trzeba być dobrej myśli, bo niby dlaczego miałoby się nie udać ;-) Mi iui robiła dr taszycka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Kasia2206 wczoraj mialam badania prenatalne z dzidziusiem wszytko ok, a kiedy Ty masz miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkiniaa84 tak dzis ide lekarz mi tak zalecil :/ zeby sprawdzic co i jak .Jestem 4 dzien po. Dzis mam zaczac lykac duphaston po 2 tabletki na noc przez 15 dni.Jezeli w trakcie dostane okres to odstawic a jak nie to 3 listopada test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkiniaa84 byl to moj 13 dzien cyklu , moze dlatego dopiero dzis sprawdzenie? Zazwyczaj mam owulke 14,15 ale teraz bralam clo no i ovitrelle. Ja sie kompletnie na tym wszystkim nie znam.Tak mi zrobili podejrzewam ze mialabym dzien pozniej ale to byla niedziela wiec kazali przyjechac w sobote :) 11 dnia bylam sprawdzic paczki i blo 19,3 i drugi 18,7 :) Moj mial w dniu iui 16,6 mil w mililitrze wiec rekord zyciowy :) Leki pomogly takze polecam wszystkim doktora Wolskiego z 2.9 do 16,6 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111
Kasia a nie pamiętasz parametrów nasienia? Bo u nas tez byly problemy z nasieniem 4%prawidlowych , teraz dowiedz.sie ze dziewczyna zaszla przy 2%prawidlowych i to naturalnie i trochę bylam w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veronikaaa co lekarz to inaczej, chociaż u tych co ja byłam w novum, to zawsze dzień po Iui kazali przyjechać na sprawdzenie, a duphaston też kazali brać dzień po. 2X dziennie. Zestaw lekow miałam ten sam clo i ovitrelle. No te niedziele to jakaś porażka w takiej klinice chociaż jakieś dyżury powinny ale cóż nie ma. Wiesz co ma być to będzie jestem tego zdania. A dr kazał ci powtórzyć po Iui sexik w domu, bo mi też to zalecali. Daj znać po wizycie, będzie dobrze zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
A ja nic jeszcze nie wiem i szczerze zaczyna mnie to denerwować. ...dr wyjechala do Warszawy wogole nie moge sie z nia skontaktować to jest najgorsze. Niby mam czas do 19 tyg ale wolala bym juz przynajmniej termin znac ...w poniedziałek poraz 4 dzwonie do kliniki umówić sie na wizyte. Ciesze sie ze twoja dzidzia zdrowa buziaczki :*:*:) Gosc dokladnie nie pamietam ale tylko 3% prawidlowo zbudowanych malu ruch postepowy i zlepialy sie do tego :) w dodatku problemu z genetyka dodatkowo komplikowaly sprawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkiniaa84 to ja nic z tego nie rozumiem.Dzis pierwszy dzien biore duphaston . Bylam u gienka i jest ok pękły sobie :) Doktor powiedziala ze trzeba byc dobrej mysli. :D W pspierach z kliniki pisalo by po iui nie przemeczac sie , nie brać gorącej kompieli itp. A lekarz zalecił intensywny wysiłek i gorącą kąpiel :// zeby niby pęcherze szybciej pękły/ no i oczywiście sexik tez zalecał wiec poprawiliśmy w domku :D A Ty ile wcześniej wziełaś ovitrelle?Jaki miałaś pęcherzyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale byka strzeliłam kąpieli :D :D Tobie Kkiniaa84 juz nie wiele czasu zostało :) Jestem dobrej myśli ! Kciukoleee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze teraz tak mysle Kkinia84 ja mam te tablety łykać az 15 dni i testowac dopiero 3 listopada no chyba ze wcześniej przyjdzie.... @ Dlugo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana 15.10 miałaś iui???? Jeśli tak to rób bete 29.10 ten lekarz jakiś popaprany, byłam u niego raz i już nigdy nie wróciłam. Bete rób w alabie taniej niż w novum jeśli zrobisz w sobotę powtórz po 48 godzinach, jeśli będzie pozytywna dzwoń do novum. Jeśli chodzi o ovitrelle różnie brałam czasem 36 godzin przed iui czasem 24 a raz nawet w dniu iui tzn dwie godziny przed. Teraz już tylko czekać bądź dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Kasia ja mialam taki sam problem z dr. W końcu umowilam sie sama poszlam do dr tylko po skierowanie poniewaz wiem ze pierwsze prenatalne powinno sie robic maksymalbue do 14tyg. Balam się że nie zdążę:/. Pozdrawiam i sle buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
dzieki za info... Czyli ja jeszcze dzis zadzwonie umówić sie na wizyte i sama sie zapisze na badanie a na amniopunkcje poczekam. Przyszly tydzien to moja ostatnia szansa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina997
Pierwsza iui nieudana do drugiej chcieliśmy podejść nie można bo wodniak się pokazał i teraz w poniedziałek będzie wiadomo czy robimy podejście jak będzie wodniak to guzik z tego. Porażka ten co chce i może wychować to nic z tego porażka a ten co nie chce to ma okropne to jest ręce opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkiniaa84 dobrze napisalaś jakos nie podeszedł mi ten lekarz :/ nie miałam bardzo wyboru zadzwoniłam w piątek na konsultacje tel.i Obuchowska kazala sie umawiac na sobote byłam pewna że ona bedzie mi robić! Pod tym wzgledem to porażka troche że robi Ci lekarz ktorego pierwszy raz na oczy widzisz! Te zalecenia tez jakies chore biegac , skakac a w papierach co innego... Do 3 listopada czekać z testem , dlugo tez mi sie to nie widzi ech Te tablety do kiedy sie bierze?Bo kazal mi do 2 go listopada wlacznie.Potem 3 test i jak ciaza to dzwonic do novum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zawsze kazali brać do dnia okresu tzn jeśli brak to robić bete jeśli dodania to brać jeśli ujemna to leki odstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć chciałabym dołączyć do wątku. Staraliśmy się od ponad roku, ale nie jakoś intensywnie. Stwierdziliśmy, że trzeba zrobić badania, nie było na co czekać... i tak u męża stwierdzono azoospermię, przygotowujemy się do pierwszej inseminacji, jestem jeszcze w trakcie badań, w przyszłym tygodniu mam kolejną wizytę u lekarza, ustalimy czy inseminacja będzie w następnym cyklu czy dopiero jeszcze w kolejnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto tracić nadzieji. Jedna para pisaka miala taratozos*****e 2%tylko prawidlowych i co szok!udali im się naturalnie bez iui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co lekarz to inna opinia. Ja miałam 2 IUI robiona u innej pani dr, bo moja nie miała dyżuru w sobotę, ale zalecenie takie same 10 dni brać luteinę, przez pare dni bez sexu, bez gorących kąpieli i wysiłku. A bez sexu zeby efekty były, bo jednak plemniki żyją troche i stwierdzili, zeby nie wymieszały sie z tymi z IUI, bo w końcu do IUI były wybierane najlepsze. 2 IUI sie udała, miałam robiona na pękniętych pęcherzykach, jutro zaczynam 12 tydzień a we wtorek mam genetyczne ;) jutro jadę zrobic test pappa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aśka :) My tez po roku zdecydowalismy sie na badania a po kolejnym roku na iui.Ja mam 35 lat wiec juz nie ma na co czekac.Jestem po pierwszej w sobote bd tydzien. Dokladnie co lekarz to inne metody , moj miał bardzo dobry wynik w dniu iui wiec zalecil poprawic w domku :) Od sierpnia bierze leki , zero alkoholu , soczki ananasowe 100% , orzechy nerkowca, silownia + plus jakies witaminy dla sportowcow i efekty na maxa zaskakujace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
veronikaaa ja mam jeszcze 30 lat ale już niedługo :) czekam w sumie tylko, żeby zrobić drożność i czekamy na decyzje KIEDY. Trochę czytałam w internecie, wiem, wiem, że czasem nie warto za dużo czytać, zwłaszcza różnych forów, nie warto się nakręcać ale jest trochę osób, które pisały, że udało im się za 1,2,3 razem. Nam lekarz powiedział, że będziemy próbować do 4 inseminacji, ale widzę, że niektórym udaje się przy 5 lub 6 próbie. Wierzę, że nam się uda :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111
Gosc a czemu robisz test pappa istnieje ryzyko czy dla siebie bo trochę drogie i zastanawiam sie ?doradź ja tez 12t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaaa
Kkiniaa84 jak tam, wiesz juz cos? Dziewczyny czy przy duphastonie mozna napic sie jakiegos lekkiego alkoholu?/piwko,winko/ Mam dzis rodzinna impreze i nie wiem czy moge cos czy lepiej nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkiniaa84 jak tam? Dziewczyny czy przy duphastonie moge sie napic jakiegos lekkiego alkoholu /piwko,wino/ Mam dzis spotkanko i nie wiem czy moge czy lepiej nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×