Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malutka_8686

Inseminacja 2016

Polecane posty

Gość Cytryna 32
Jeśli jajowody nie są drozne, to jajo nie ma szansy przedostatnia się do macicy i zostaje wchloniete. Przed iui zalecane jest badanie droznosci, aby po nieudanych próbach nie okazało się, że niepowodzenia mogłybyc spowodowane niedroznoscia - wtedy iui jest kompletnie bez sensu, niepotrzebnie naraża się pacjentki na skutki uboczne leków i stres zwiazany z procedura. Dziwi mnie, że jakaś klinika podejmuje się iui bez badań... Przecież wrazie gdyby jajowody okazały się niedrozne, to podczas badania się je udraznia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesława
kulta i inne dziewczyny trzymam za was kciuki, wierze ze się uda... ja robie przerwe na miesiąc nie mam siły nie mam kasy już nawet nie mam siły płakać, wielka niemoc i bezsilność, powodzenia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelunia
Dziewczyny czekamy na dobre wiadomości w takim razie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulta
Wiesława, a nie myslalas, zeby na NFZ robić inseminacje? Ja miałam 4 na NFZ. I hsg i laparo też teraz po trzeciej na NFZ. Okej, płace lekarzowi 200 zl miesięcznie za monitoring, ale co to jest w porównaniu do sum, jakie się wydaje. Tylko musialabys podlapac ogarnietego lekarza - nie wiem, skąd jestes- który pracuje tez w szpitalu. U nas to już ostatnia inseminacja. Ale spróbowałam po prostu. Może też tak zrób? Ja jestem pewna, ze skoro się udało wtedy, to i teraz się uda i za jakiś czas będziesz lazila po parku, pchajac wózek i podpierajac się nosem ze zmeczenia;-) zobaczysz ;-)jak my wszystkie, kuzwa! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulta
Jeżeli ktoś jest ze Szczecina, to od wczoraj vitrolive ma promocję- darmowe konsultacje. Ja się zapisałam do prof Kurzawy. Tylko dla pierwszych 30 osób, ja zadzwonilam przed sekunda doslownie. http://vitrolive.pl/2017/04/10/urodzinowe-promocje-skorzystaj-juz-od-19-kwietnia/ Pójdę, skonsultuje, może coś innego wymyśli, co powinnam zbadac. I tak moj dr nic więcej mi nie zaproponuje po tych 4 inseminacjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaa
Hej dziewczyny :) Gratulacje dla tych którym sie udalo!!! Powowodzenia dla dziewczyn które bd testowały !!!Życze pozytywnych testow ciążowych! :) Kkiniaa84 ja jeszcze nie wystartowałam z kolejna , luby wyjechal na miesiąc wraca po świętach i jedziemy do kliniki zbadac nasionka ;) Zaczelam nowa prace i nie bardzo mam teraz kiedy , nie moge wziąć urlopu ... Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2337
Hej dziewczyny. Ja testuje w czwartek, czyli w 13 dpt.....coraz większy niepokój mnie ogarnia. Kkiniaa84, a jak ty przed testem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem wyjątkowo spokojna chyba przyzwyczailam się do porażek. Zero oznak ciąży, dziś 28 dc zobaczymy co będzie dalej A ty jak się czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulta
Trzymam kciuki za Wasze Transferki. Oby, oby, oby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesława
jestem z dziury zabitej dechami, dojeżdżamy do kliniki do gdyni 100km, rzeczywiście może trzeba rozejrzeć się za inseminacją na nfz przecież na coś ten zus płace, podpytam lekarza, poszukam, nawet jeśli trzeba bedzie dojechać 100-200 km, faktycznie niekóre dziewczyny robią na nfz, ale jeszcze tą jedną za miesiąc zrobie w swojej klinice jesli wszystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulta
Gosc2337 i co? Testowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizer88
Co to za klinika, która wykonuje IUI bez hsg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2337
Kulta- dziękuję za dopping.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2337
O, nie. Ucięło mi cześć postu... Kkinia84, podziwiam Cię za spokój. Ja mam objawy jak na @. Boli mnie brzuch, mam powiększone jajniki. Nie wiem czy to może być hiperstymulacja? Miałam słabą reakcję na leki, więc czy to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2337
Testuję jutro. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2337
Testuję jutro. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2337
Testuję jutro. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikitka05
Gość 2337 już trzymam kciuki! Daj znać jak poznasz wynik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesława
trzymamy kciuki, powodzenia z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka_nadzieja29
Dziewczyny to mnie teraz trochę zdołowałyście faktem, że do iui sprawdzanie drożności to podstawa.. ja się leczę w invimedzie w Katowicach i coś mi się zdaje że moja Pani dr chyba ten fakt przeoczyła, bo przecież wszyscy chwalą tą Klinikę i ją też... nie wiem czemu akurat mnie to spotkało... Już 4 iui, tyle stresu, płaczu, o pieniądzach nie mówię, bo to nie one są najważniejsze, ale boję się że się okaże że mam niedrożne jajowody a tyle czasu straciliśmy... Masakra... Życzę wszystkim staraczkom powodzenia, mam nadzieje że będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikitka05
Wielka_nadzieja29, zapytaj na wizycie dlaczego nie zleciła Ci dr tego badania. .. bardzo mnie to dziwi dlaczego tak wyszło. Nie poddawaj się jednak bo może nie w tym tkwi Twój problem ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6666
Dziewczyny a czy wy się spowiadacie z iui ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2337
Dzieczyny, zrobiłam dziś test w 12 dpt z 2 dniowym zarodkiem. Wynik HCG to 7,21 mIU/ml. Napisałam do kliniki. Nie mam pojęcia jak to zinterpretować.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2337
Dostałam maila z odpowiedzią z Kliniki. To wynik negatywny. Mam odstawić leki. Teraz się trzeba jakoś pozbierać.... Kkiniaa84, mam nadzieję że Tobie się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikitka05
Gosc2337 bardzo mi przykro i współczuję! Jesteśmy z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesława
gość2337 ja bym na Twoim miejscu poczekała z odstawieniem leków i powtorzyła bete za 2 dni dla pewności stuprocentowej, w moim lab ciąża się liczy od wyniku 5 a Ty masz 7, nie chce Ci robić złudnych nadziei bo znów bedzie Twoje rozczarowanie być moze po tych dwóch dniach ale ja bym powtórzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna aaaaaaaa
Kiedyś czytałam, że zdania wśród księży są podzielone, jedni uważają, że to grzech na miarę ivf, inni nie uznają tego za grzech... Ja osobiście spowiadam się przy konfesjonale z tego w myślach - Bóg i tak usłyszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2337
Nikitka05 i Wiesława, dobrze, że jesteście że mną.... Mój mąż też uważa,że powinnam powtórzyć i zobaczyć czy przyrasta HCG. Zrobię tak jutro i ewentualnie zadecydujemy co dalej. Leków póki co nie odstawiłam. Odezwę się jutro wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulta
Gosc2337 ja też bym powtórzyła betę. Kuzwa, coś tam się jakby zadzialo, to nie jest wynik 0,00. Jak powtorzysz, to będziesz miała przynajmniej psychikę spokojna, ze zrobiłaś wszystko:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×