Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego nie potrafię go zostawić

Polecane posty

Gość gość

Dlaczego nie potrafię zostawić faceta z którym nie jestem szczęśliwa.Ponieważ nigdy mnie nie chwali nie doceniał chociaż to ja byłam tą która stawał na głowie i zawsze odpuszczałam chociaż to nie była moja wina .Przeciwnie on obniżał moją wartość i decydował za mnie co powinnam zrobić. a ja jak bezbronne dziecko mu pozwalałam . i zawsze się starałam,że wyszło tak jak on chce. Przykład mu się podoba sukienka czarna a mi niebieska którą kupuję : oczywiście że czarna lub żadną. Miałabym do kogo pójść, ale szkoda mi tego czasu razem prawie 4 lata razem,chociaż mnóstwo czasu straciłam na bycie szarą myszką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mecz sie z nim jeszcze przez nastepnych kilka lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mu ci*pki i nie marudz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cztery lata? Kobieto, czym są 4 lata wobec zmarnowanego całego życia? Ja się rozwodzę po 6 latach małż, a 10 razem, ludzie się rozwodzą i po 20... po co się męczyć? Szkoda życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pojawił się ktoś nowy w moim życiu , ale nie chce kogoś na raz lecz na stałe . Fakt dobrze się z kolegą dogaduję , ale w jakimś stopniu boję się że się pobawi i zostawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie kochasz siebie , to Ty jestes najwazniejsza i po co ci taki zwiazek w ktorym nie jestes szczesliwa ? lepiej pobyc troche samej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze byłam osobą nieśmiała i raczej z moją samoakceptacją tez jest ciężko. Dlatego starałam się dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zacznij myslec o sobie. Daj spokoj sobie z nim. 4 lata, to nie 16 jak u mnie:-) Głowa do gory. Dopiero odetchniesz jak zakończysz ten związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1244
do Pani po rozwodzie: a jaki jest Pani związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko pytanie czy jakiś ze mną wytrzyma dłużej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×