Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniatosia13

Rzecz o odchudzaniu z mega wagi ! zapraszam panie z wagą dużo większą niż 100 kg

Polecane posty

Gość Uparta 51
Co się dzieje z resztą dziewczyn ? No a przede wszystkim z założycielka tego topiku Aniatosia mam nadzieje że nie zrezygnowałam ? Nie pod dawajcie się proszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitavitella
No niestety te tematy upadają a zalozycielki uciekaja jako pierwsze :p Ja też nie chcę uciekać bo chce wreszcie schudnąć i teraz mam postanowienie żeby pisać tu przynajmniej raz dziennie wieczorem takie podsumowanie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitavitella
Moje podsumowanie dnia: Śniadanie: czerstwa kajzerka (akurat skończył mi się razowy chleb) z serkiem Brie i ogórkiem Drugie śniadanie: musli z mlekiem Obiad: 2 gołąbki Podwieczorek: 1 naleśnik Kolacja: dwie kanapki z ciemnym chlebem i masłem Aktywność fizyczna: 40 minut spaceru oraz 30 minut marszobiegów Nie jestem zadowolona z kolacji. Miała być pieczona ryba z surówką, ale nie chciało mi się tego jeść i łatwiej było sięgnąć po chleb :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitavitella
Nick. Wzrost. Waga 03.02.2016 10.02. Aniatosia13. 140 Fiterka. 176. 98 Słodka żurawina. 105 Domi1906. 120 Uparta51 Elle 102,5 Vitavitella. 173. 110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitavitella
Nie mogę prawidłowo przesłać tej tabeli, bo jak robię wykropkowaną, to treść zostaje uznana za spam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Witam bilans dnia 3 kromki chleba z wędliną i pół ogórka (długiego),5 pierogów z kap i grzyb (bez tłuszczu takie prosto z wody), 1 udko ugotowane , 2 pomarańcze ,pół gruszki , 4 morele suszone kilka żurawiny suszonych i kilka krążków jabłka o 20 zjem jeszcze mały jogurt naturalny no i kilka cherbat owocowych wypiłam przez cały dzień Sport 1 godzina tańca (intensywnego) i 30 przysiadów Wiem wiem sporo tego jedzenia ale dzisiaj miałam jakieś taki spore łaknienie Taniec dzisiaj sprawiał mi sporo trudności chwilami nawet było mi słabo nie wiem dlaczego bo dopołudnia miałam takiego pawera a teraz zero mocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlodkaZurawina
A ja w drugim dniu poleglam. Poklocilam się z moim i się nazarlam. Ech. Jutro się nie poddam teraz idę relaks w wannie i do spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Ella ten link jest super dla początkujących rewelka :-) myślę że nasza aniatosia mogłaby spokojnie z tego korzystać naprawdę świetne dla osób z problemami zdrowotnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Słodka ty nie szukaj usprawiedliwienia tylko spina my pośladki i do roboty A mężowi nie pokazuje się swoich słabości (nigdy) wież mi starej babie z dużym stażem Zamiast po kłótni się objąć trzeba było poćwiczyć :-) nie poddawaj się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitavitella
Uparta przecież kalorycznie dużo nie wyszło u Ciebie, a i w tańcu sporo spaliłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Vita to prawda że kaloryczne nie najgorzej ale miałam inne założenia na dzisiaj a mam wrażenie że cały dzień coś podjadam Fajnie dziewczyny że jesteście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam jakiś głupi dzień i nie mogę sie najeść ehh.... bilans wodny: 3 szklanki wody, 2 szklanki ziółek, szklanka zupy, 4 szklanki herbaty w/g mojej aplikacji mam zrobionych 6 km,( 8 tys kroków) jeżdzilam trochę na rowerku stacjonarnym, spaliłam podobno 1932 kalorie mam 162 cm i przesyłam Wam całusy z trójmiasta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
O matko Ellen to ty spaliła więcej niż ja zjadłam przez cały dzień no no proszę wycieczki rewelacja !! Też bym tak chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uparta - nie wierzę że tyle spaliłam to dla mnie jakieś czary mary jak ta aplikacja to oblicza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta89
dzisiaj na pewno zgrzesze ;p moim najgorszym problemem jest nocne podjadanie budze sie np do corki i ide do lodowki po cos :( 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlodkaZurawina
Dzień dobry laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też zyczę wszystkim miłego dnia :D nie dajmy się dzisiaj zwariować :P moja aplikacja dała mi dzisiaj na minusie od rana" 542 cal" może to na tak zwane "procesy życiowe" - na pewno ja rozgryzę :) idę pośmigać na rowerku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Dzień dobry kobietki :-) Edyta na noc możesz sobie uszykować miseczkę z suszonymi owocami mnie bardzo dobrze zaspokajają morele :-)zawsze to mniejsze zło haha Elle ta twoja aplikacja mnie dobija :-) przy takich wskaźnikach to pewno chudnie w oczach powiecie mi co to za aplikacja też taką chcem to musi ci dawać niezłego pawera :-) A teraz spowiedź Wysłałam męża po pączki :-(:-( no cóż trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Rany dziewczyny patrze na te wasze wpisy i oczom nie wierze jak wy wcześnie wstaje cie dla mnie to noc To już wiem dlaczego mi dnia brakuje :-) Ale za to ja chodzę bardzo puźno spać bo długo pisze lub czytam :-) no ale ćwiczenia tak wcześnie to już pełen szacun !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
No i popłynełam 2 pączki pochłonęłam :-(:-( ale postaram się opanować swój apetyt :-) i zrobię więcej przysiadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitavitella
Witam.Panie w.tłusty czwartek :) Gdybym dziś miała spędzić dzień po swojemu to jestem pewna, że pączka bym nie tknela. Jedynym zagrożeniem byłby mój mąż, który zadzwoni koło południa z pytaniem "czy kupiłaś mi pączka,?". Duża szansa, że wtedy bym kupiła tylko jemu. Niestety jadę dziś z dziećmi do rodziców, a jaakznam życie tam będą te cholerne pączki i faworki. I w tej sytuacji pewnie wpadnie coś do mojego gardła ,:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Vita kochana ponoć dzisiaj trzeba zjeść chociaż jednego pączka :-):-) to wróży szczęście :-)(ponoć) więc bez wyrzutów sumienia jedno odstępstwo to nie przegrana wojna walka trwa nadal !!! Ja już zrobiłam 60 przysiadów ale mówię wam serce chce mi wyskoczyć z piersi (super sumienie uciszone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielona i czerwona herbata wspomagają odchudzanie wiec pijcie je :) bez cukru I poszukajcie jakiws inne ćwiczenia niż przysiady bo one wcale takie siper bezpieczne ani zdrowe nie są aczkolwiek trochę można + jakieś ćwiczenia na rozgrzewkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Gościu gdybyś czytał nasze wcześniejsze wpisy to byś wiedział że moje przysiady to tylko dodatek do godzinnego tańca w stylu zumba A przysiady przy mojej budowie gruszki są jak najbardziej na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 44 kg i po 40 przysiadach słabo mi było..wiec do tej wyżej powiem ze dobry wynik bo ja to całkiem niewycwiczona. I powiem Wam ze możecie próbować troszeczkę biegać lub iść poprostu z psem np kilometr, dwa ( wiadomo tyle ile dacie rady na początku ) I samo chodzenie dużo daje. Ja tak mówię ale ja mam z 145 kg i 44 kg wiec chciałabym trochę schudnąć.. może nie schudnąć ale żeby zdrowiej wyglądać. A jesc samej sałaty tez nie ma co bo będzie efekt jojo. POLECAM WAM aplikacje na telefon, zapisuje cie co jedliście i samo pokazuje ile około kalorii to wynosi jeśli jest połączenie z Internetem. I ja do 1000 kalorii chciałam jeść i nawet frytki z mc Donalda się zmieściły w to. Ponadto polecam np sałatkę z feta i pomidorami. Pomidory mają baaardzo mało kalorii. Na początek jedzie z 2 tys kalorii czy tam 1,500. Jak się dobrze pomysli to nawet się nie odczuje głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Rany dziewczyno ty już sobie daruj to odchudzanie bo w anoreksję wpadniesz Ale mam prośbę prześlij mi tą aplikacje bo ja trocheeeeeee starsza jestem i nie nadąża za takimi sprawami .z góry dziękuję Wiesz ten post jest dla kobiet z 3 cyfrową wagą więc taki szkieletowe to raczej , no sorry :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o kobiety słabej wiary ! założycielka jest i czuwa :) ale niestety jestem anioły moje w okresie składania projektów i niestety mam urwanie bereta :) ale dzis tłusty czwartek - wiec niestety dieta jest tam na czym ja siedze:) no ! i nie bac sie tlustego czwartku - powiem tak do bulimicznych zapędów którejś tu miłej koleżanki - nie rzygać nie powodować nie cyrkować. popieram że to droga do obłedu oraz raka . do goscia powyżej mego wpisu - nie zrozumialam ile masz wagi 44 kg czy 145 ? bo to jakoś napisałaś ze nie wiem. nie zebym miala z tego powodu być szczęśliwsza dokladnie wiedząc ale ja tu palmę pierszenstwa w wadzę trzymam :) więc jak mnie obalisz z podium to wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Aniatosia kochana przepraszam Cię z swoje rady odnośnie ćwiczeń :-( miały być ćwiczenia izometryczne a nie statyczne Dobrze że jesteś bo bez założycielka jakoś głupio :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×