Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniatosia13

Rzecz o odchudzaniu z mega wagi ! zapraszam panie z wagą dużo większą niż 100 kg

Polecane posty

o matko, ten ktoś oskarża mnie, że jestem chamska. No ludzie.. Nawet mi się nie chce komentować tego ewenementu, bo szkoda stukania w klawiaturę, widać, że ktoś tu ma problemy. Ok. Ja dziś tylko sportowo sprzątanie 2h i zakupy z godzinka. Póki co zjadłam dziś tylko 300 kcal.. Nie mam apetytu, ale zaraz zrobie sobie sałatkę z fetą, gotowym mixem sałat z tesco z jogurtu naturalnego i musztardy (plus cytryna; podobno smakuje jak majonez). No i idę do tego tesco, mijają mnie ludzie, przechodzę ostatnie pasy i jakoś tak mnie zniosło i prawie wlazłam w jakiś przyćpanych dresów. Oczywiście mój błąd i usłyszałam "cześć grubciu". Śmiałam się jak durna, bo po mnie już od paru lat to spływa. @Gość z 14:08, proszę, wyjdź już stąd i się nie ośmieszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Dobry wieczór kobietki :-) ja już po swoich wygibasach i 20 przysiadach :-) no i Odrazu lepiej Teraz kolacja zrobiłam sałatkę z rzodkiewek szczypiorkiem i sałaty z jogurtem naturalnym -pycha - tylko pewno będzie problem bo wiecie nikt nie wynalazł jeszcze maszynki do odgazowywania rzodkiewek :-( no i pewnie w sypialni będzą niemiłe klimaty :-) Ale witaminy to witaminy :-) Uleńka i Aniu przykro mi że tak was wzięło to chorubsko zdrowiej cie szybciutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Waga dziecko nie ma co się denerwować A tak w ogóle to dlaczego tak mało dzisiaj jadłaś ? To nienajlepszy pomysł tak się głodówać :-) Jak tam idzie pisanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już odbiłam sobie jedzenie, zjadłam 2 kawałki pizzy, będę żyć :P. @Uparta, kiepsko idzie, wpadłam w jakiś dołek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane. Jesli natychmiast nie dostane okresu to oszaleje takie mam na slodkie parcie. Wczoraj wieczór zjadłam jabłko myślałam ze starczy ale nic podobnego pozarlam jeszcze młodej trzy Male kinderki. Kalorii nie przekroczylam bynajmniej bo w dzien zjadłam 500 ale te slodko ucztę odbylam po 22!!!!moze dzis juz mi się nie zechce. Dzis mam dlugi ciezki dzien kończę po 18 prace a jeszcze pasuje mi być na premierze "Dziadka do orzechów" mojej koleżanki grupy baletowe będą tańczyć. No pasuje mi iść z kwiatkami do pani choreograf. W domu będę po 20. Mam nadz będę bardziej zmęczona i wola wyzarcia dziecku rodzonemu czekoladek nie zwycięży. Poza tym dzis bedzie git - dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Dzień dobry dziewczyny :-) rany ja dopiero wstałam i zaserwowałam sobie kawkę :-) U mnie dzisiaj bardzo słonecznie ale nie wiem jaka temperatura bo jeszcze siedzę w koszuli nie :-) Ula , Ania jak tam dzisiaj ? Nadal jesteście w towarzystwie tych kolorowych ptaszków (gili) ? Waga ty tutaj nie cyrkuj ! Tylko bierz się do pisania ! Bo szkoda czasu lada moment lato ( beztroskie ciepłe dni , wyjazdy , biwaki) to nie czas na zawracanie sobie głowy magisterką :-) skup się dziecko i do roboty :-) ty i doły ? Jesteś przecież wspaniałą dziewczyną i silną !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga1991 podziwiam ze powalilas dresiarstwo smiechem. Ja plunelabym chyba. Ale generalnie powiem wam ze ja to chyba mam miescie taki dobor meneli które albo przytlacza majestat moich rozległych kształtów albo sa to admiratorzy kształtów a la Venys z Willendorfu. Nie mylić z tą bez rąk z Milo. Tak czy inaczej. Podziwiam cie dziewczyno ze to po tobie splywa no mnie zawsze po tym podobnym czyimś zachowaniu boli dusza. Raz menel upominają szalejąca moja corke na chodniuku której ja właśnie dawałam reprymendę rzekł DZIEWCZYNKO SLUCHAJ BABCI rozumiecie jak mnie słowem tym sponiewieral. Sprostowaam niestety i zul rzucił sie na mnie z ustami do calowania w mankiet przepraszając. Tak to bylo. Ech......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Witajcie kobietki :) boli mnie dalej gardło :( i kręgosłup bo mniej się ruszam,leżeć już nie dam rady.Trudno jakoś wytrzymam.Dietkowo ok.Waga stoi w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Oj dziewuszki musimy zmienić swój sposób postrzegania świata :-) Aniu my nie jesteśmy grube tylko puszyste -takie milutkiego , mięciutkie -takie do kochania - nie wiem jak inne dziewczyny ale my Aniu mamy już kogoś kogo kochamy bezwarunkowo i kto nas kocha bezwarunkowo ( nasze latorośl ) i nie ma nic ponad to nikt żaden Menem czy niemiła ekspedientka czy inna gwiazda z kafe nie jest w stanie nam tego umniejszyć :-) jesteśmy wykształcone i na takim stopniu rozwoju społecznego że wiemy gdzie popełniłyśmy błędy (choćby żywieniowe) że wziełyśmy się do pracy - jesteśmy wielkie ( duchem) mądre i po prostu cull a to jest w dzisiejszych czasach w cenie - pamiętajmy o tym ! Do wszystkich którzy będą chcieli to deprecjonować - nie sztuką jest być cały czas szczupłą i wychuchaną ale sztuką jest podjąć walkę by taką być !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Uparta nie gniewaj się ale postrzeganie świata,zachowanie,kultura człowieka,nie zależy tylko od studiów.Ja ich nie mam ale nie czuję się gorsza od tych co je mają. Mam wykształcenie medyczne i kilka kursów.Idę we wrześniu odnowić swój dyplom jak mi zdrowie pozwoli.I do mojej kochanej pracy mam nadzieje :) wrócić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Kochana Uleńka nie chodziło mi tylko o studia -przeczytaj dokładnie mój wpis :-) i oczywiście że się nie gniewem :-) ale tłumacze co autor miał na myśli Każda z nas ma swoje osiągnięcia życiowe -między innymi wykształcenie , rodzina , dom z psem i kotem czy kochający facet -co komu się w życiu podoba i udało :-) - a i tak jesteśmy super bo to my podjełyśmy walkę ze swoimi niedoskonałości ami w doskonałości jak pisze Alhea , i nikt nie ma prawa nas epatować nas swoim postrzeganie nas tylko przez pryzmat naszego wyglądu no i co najważniejsze my nie powinnyśmy się denerwować takimi osądami Uleńka nie trzeba mieć studiów żeby być uznawany z mądrego twoje wykształcenie jest rodzajem służby dla ludzkości to piękne i z tego co słyszymy niedoceniane wykształcenie :-) a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłe moje co do wykształcenia - globalnie co do statystyk Polki są jednymi z bardziej wykształconych - na wielu poziomach - bynajmniej o studiach tu nie jest mowa ale między innymi - w europie a w swiecie to juz bardzo dobrze stoimy. moj dziadek - świec Panie nad jego duszą - Jan - miał 3 klasy SP i był to bardzo mądry człowiek. szkoda mówić. bo zaraz przyjdzie jakas larwa i powie cos z zewnątrz tak mądrego że znów mnie krew zaleje. powiem tylko tyle - ja wszystkim mądralińskim z poradami dla grubych - aby przez rok byli grubi jak ja - naprawdę - a potem szli rady pleść nam. co do wyglądu, i jak trzeba i co se zbadać. zastanawiam się dziewczyny czy nie zamknąć dla zewnętrznych osób naszego forum. juz się grupa ukonstytuowała - nie ma co się oszukiwać i poprostu będziemy sobie bezpiecznie gadać bez groźby że przyjedzie wszechwiedząca jakaś obywatelka albo śmieszek co będzie tu pysk wykrzywiać i se kompleksy leczyc swoje. bo np bedzie miec za małe cycki i trzeba grubym dowali. wypowiedzieć sie prosze co wy na to ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciula - na ból gardła dobrze robi owinięcie go - szalikiem- wiem ze kosmicznie w chacie siedziec z gardłem owinionym :) ale spróbuj poza tym walnij se appap albo jakiegos nurofena przeciwbólowo - na przeciwbulowo doskonale dziala tez tabletka kur.....ka wodna nie pamiętam nazwy - stara - dawna = nie jakies nowosci holinexy =- i nie hlorchinaldin - ten nic nie sebidin ? chyba - sebidin. smakowo calkiem jak tektura z dodatkiem soku z kompostu i posłodzone- ale :) no działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Aniu ja nie bardzo wiem jak to zrobić ale jestem za już się poznałysmy na tyle że dobrze nam ze sobą wiec czemu nie ? Ale zmiana tematu wiecie już że jestem postrzelony staruszką i mam dziwne jak na swój wiek podejście do życia ;-) no więc wczoraj zamarzyło mi się być piękna i wydedukowałam że polepszenie sobie wygląd swoich ud posmarowałam *****lsamem na celulit no i jak tak się mąż łam to stwierdziłam że pośladki też wymagają dopieszczenia a jak pośladki to czemu nie brzuch ? No i się obawiałam całą nie bacząc na etykietę - rany dziewczyny to był cyrk na kółkach :-) biegała po domu jak opętana bo to paliło żywym ogniem dobre 10 minut :-) Mąż nie mógł ze śmiechu a ja miałam ochotę pobić do stawu niestety nie stwierdziłam poprawy wyglądu ale co rozbawiłam męża to rozbawiłam :-) -no to tak na poprawę humoru dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alhea bl
Aniu skoro można tu pisać bez logowania to nie wydaje mi się, że można zrobić zamknięta grupę. A może nie zwracać uwagi na trolling? a jak odpisać to na spokojnie, on właśnie tym się karmi naszymi emocjami jakie taki wpis wywoła. Przecież my równe babki jesteśmy, mamy dystans do siebie, mamy dystans do życia tym bardziej do kafeterii. Nie wszystkie prezenty przyjmujemy i mamy takie prawo tj. oddać je dającemu, dlatego będą nas odwiedzać sami sympatyczni goście. Uparta to coś ostrego musiałaś uzyć;) a jak tam Twoje tuje? moim się polepszyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Alhea masz słuszność nie musimy pisać do osób które nas obrażają :-) wiesz co do moich iglaków to pisałam już że robię aktualnie rewolucję na ogrodzie ale leczeniem ich zajmę się po jakimś większym deszczu narazie skupiam się na podlewaniu i powiem Ci że zaczynają jakby żyć :-) zobaczymy co to będzie ? Dziewczyny jest tak pięknie na dworze a ja nie mogę się wyrwać z gabinetu tak głupio sobie rozpisałem plan -masakra ! A co do balsamu to to diabelstwo jest takie czerwone znaczy się tubka z Avonu mojej sąsiadki córcia się tym zajmuje i czasami coś tam od niej kupuje -Lubie jak mnie tak agituje do tych kosmetyków robi to z takim zaangażowaniem :-) ale ale ponoć to trzeba stosować minimum 2 tygodnie i celulit zniknie :-) więc dzisiaj powtórka z rozrywki ale brzuch sobie daruje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Dzięki dziewczyny za porady odnośnie gardła :) Uparta ja zrozumiałam twój wpis odnośnie wykształcenia tylko przypomniałam sobie o znajomych co to dawali mi do zrozumienia że bez studiów jestem nikim.A ja do szczęścia tylko zdrowia potrzebuję niczego więcej. :) Tylko że z tym to problem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, spaliłam wczorajszą pizze; 35 min ćwiczeń na krześle, 37 tańca. Dopiero się ogarnęłam, trzeba coś zjeść, ale lekkiego, bo zaraz trzeba się brać za obiad. @Uparta, dziś się biorę za pisanie, wzięłam sobie do serca Twoje słowa i przemyślałam jeszcze wczoraj; 2 strony dziennie minimum i praca do połowy maja się napisze :P. @AniaTosia, przyzwyczaiłam się. Też kiedyś mnie to bardzo bolało, od dzieciaka słyszałam wyzwiska, ale teraz mam to gdzieś. Co prawda moja waga waha się od paru lat, ale dopiero teraz dobiłam do takiej maksymalnej wagi i zaczęły się problemy ze zdrowiem. Mnie w wieku 14 lat, kiedy stałam z wózkiem z bratanicą, też ktoś powiedział "jakie piękne dziecko, zupełnie jak mama". Na szczęście nie sprostowałam, Tobie współczuję akcji z żulem :P. Wracajcie dziewczyny już do zdrowia, ile będziecie chorować :*. Chyba raczej tematu zamknąć się nie da. No nic, ale może kogoś jeszcze zmotywujemy do starań :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się z Waszych wyników i trzymam kciuki. Sama schudłam ze 130 do 80 kg, zajęło mi to około 2 lat. Nigdy nie będę laską fitness, ale 50 kg w moim przypadku zmieniło mnie nie do poznania. Polecam każdemu. I nie bójcie się obwisłych skór itd. Rób to pomału! Nie baw się w żadne diety drastyczne, bo jak zrzucisz za szybko, to faktycznie pojawią się problemy. Od pół kilo do kilograma tygodniowo, ja miałam tak około 3 kg na tydzień. Nie brałam żadnych tabletek - jedyne co stosowałam to nagrania hipnotyczne (nietypowe poedjście). Rozbieżny opis na temat tego w jaki sposób działa w ogóle sugestia można znaleźć tu: http://hipnosencja.pl/blog/hipnoza/hipnoza-na-odchudzanie/ Poza tym też kilka opinii osób które podobnie stosowały. Tak, że laski - bez ciśnienia i bez presji, pomału pomału do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
UlCIA współczuję ci takich znajomych :-( nie pozwól sobie wmawiać takich bzdur ! Nie studia ani żadne doktorat świadczą o naszej mądrości :-) Waga kochana super że masz takie podejście do swojego wyglądu :-) ja co prawda też tak myślałam ale teraz kiedy na powrót wchodzę w swoje mniejsze rzeczy i znów widzę ten błysk w oku mojego męża czuje się super :-) naprawdę warto powalczyć o siebie !! Syn kiedyś powiedział mi że kocha mnie taką jaką jestem ale pomaga mi jak może i na ile ma czas w tej mojej walce z tym tłuszczem :-) Dziewczyny walczymy walczymy i cieszymy się z każdego zgubione centymetra :-) !!! Odebrałam dzisiaj sukienkę roz 46 i jest luźna (bosko) ale do 40 jeszcze daleko :-( wiec do roboty !! I ignorujemy wszystkie destrukcyjne wpisy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
:-):-) no kurcze nie widzę wpisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny ! Szukam wsparcia, ratunku :( Przed drugą ciąża moja waga to było 69 kg ( marzenie 65 kg), wzrost 175 i było idealnie. Dziecko ma juz 4 lata a u mnie na liczniku 91,4 i do tego stwierdzony hirsutyzm. Lekarz powiedział , wyniki sa jeszcze w normie i trzeba zrzucić kg !! Moj cel to te 65 kg !!! Pozdrawiam Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Witam wieczorem :-) Justynko jesteś pewna że akurat do nas chcesz się przyłączyć ? Jeśli nas poczytałaś to wiesz że my tu nie mamy jakiś ścisłych krótkotrwałych diet tylko staramy się zmienić nasz styl życia i jedzenia na zdrowszy i jeśli mimo to chcesz być z nami to oczywiście bardzo bardzo serdecznie zapraszamy :-) każda nowa duszy czka jest mile widziana :-) No dobrze dziewczynki ja dzisiaj tańczyłam 1 h I 20 min i 20 przysiadów :-) ale zgrzeszyłam bo zjadłam kolacje 2 dzwonka aura z cytryną (bez chleba i skóry ale jednak smażone) Laseczki gdzie się podziewacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
A zapomniałam wam napisać że za chwilę odpokutuje tego amura Bo idę się opaćkać tym diabelskim balsamem a to będzie piekło no cóż cierpienia ciało co żeś chciało hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za przyjęcie mnie do Waszego grona !!!! Ja próbowałam rożnych diet , dukany srukany i co ? I nic :( efekt jojo taki że hoho Dlatego teraz czas na zmianę nawyków. O ile młodsza córka jest drobna to o tyle starsza niestety nie :( i to już tez ze względu na nią próbuje to jakos pozbierać zeby ona nie miała takich problemów. Napisze WAm jak to u mnie wyglada moze cos doradzicie : Sniadanie : z reguły owsianka na mleku 3,2 % ( innego mleka nie wypije wole w ogóle niż pic wodne mleko :D ) np z rodzynkami, owocami 2 sniadanie : np 2 kromki ciemnego chleba z czymś ( ser albo szynka plus warzywa ) , lub chrupkie pieczywo ale nie takie jak wasa tylko same ziarna albo puszka makreli w pomidorach Plus kubek kawy z mlekiem 3,2% i łyżeczka cukru Obiad to co aktualnie w domu tylko połowa porcji. Staram sie zamiast ziemniaków kasze / ryż Kolacja tak jak 2 sniadanie Pije wodę i jem miedzy czasie jakis owoc Chodzę na spacery szybki marsz po około 1 h plus basen tylko tu mało pływam bo chodzę z dziećmi kilka razy w tygodniu po około 3h Oponę na brzuchu mam wielka :( W poniedziałek ruszyłam z tym wszystkim Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim. Justyna dołączaj do nas. Dziewczyny sa tu rozsądne. Poradzą bardzo podtrzymują na duchu. Ja reprezentuje frakcje ekstremalną czyli dieta. Tego co ja jem stylem zycia zdrowym nie nazwałabym. Ale większość tutaj ma jednak równo pod sufitem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×