Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniatosia13

Rzecz o odchudzaniu z mega wagi ! zapraszam panie z wagą dużo większą niż 100 kg

Polecane posty

Gość Uparta 51
Witam dziewczyny :-) Aniu jaki ranny ptaszek z ciebie :-) rany ja dopiero wstałam :-) a mówili mi że starsi ludzie nie potrzebują tyle snu :-) czyż by to znaczyło že jeszcze nie jestem taka znowu starsza ?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
No kobietki wstajemy ! Wstajemy ! Widzę że tam w wszych rejonach dzisiaj ma być najcieplej :-) tak przynajmniej mówi pani z ekranu :-) u mnie jest tak dziwnie raz słonko raz chmury ale nie za ciepło niestety :-( Ale ale dzisiaj jest dzień Ziemi wiec trzeba się ruszyć i coś podziałać w ogrodzie :-) Dziewczynki piszcie coś bo mnie ten monolog stresuje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Witajcie laski , :) u mnie zdychania ciag dalszy tak mi boli kręgosłup że ledwo wstaje a jestem na lekach przeciwbólowych :( Uparta ja mam takich znajomych ale to nie przyjaciele ,do głowy nie biorę.Ile osób to tyle i poglądów. Justyna witaj w naszym gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Justynko :) ja kiedyś też się odchudzalam ale nigdy nie stosowałam żadnych dukanow czy innych.Po prostu zrezygnuj ze słodkiego,jedz małe posiłki co 3 godz.,ogranicz węglowodany,jedz w małych ilościach kasze ziemniaki,do każdego posiłku jedz warzywa .Czyli na talerzu ma być najwięcej warzyw,potem białka i węglowodanów ze 2 łyżki.To jest moja propozycja Ty zrobisz jak zechcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wstałam o 5:50 , musiałam bratanice do szkoły posłać. Także dziś bawię się w nianie. Jeszcze psa na dokładkę dostanę i pobawimy się w dom :P. Oczywiście na obiad spaghetti, bo młoda nic innego nie zje. Cześć Justyna, moja imienniczko ;). Pewnie, że możesz dołączyć. Możesz też sobie wyliczyć zapotrzebowanie kaloryczne http://www.odzywianie.info.pl/kalkulatory-zywieniowe/kalkulator-odchudzania-i-przybierania-na-wadze @Ulcia, no nie no, niech już Cię puszcza ta choroba, bo piękny dzień za oknem. Współczuję bólu :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc raz jeszcze - wlasnie do kawy zasiadam. tak ja raczej ranny ptaszek. nie mam nerwow spac. choc nie raz do 7 to za malo snu, ale w soboty jeszcze krocej nie raz spie bo z tatem na zakupy jedziemy - no a dziadzio mej corki - to dopiero ranny ptak - co dziennie o 5.30 pobodla i do kosciola na 6 rano - CO DZIENNIE ! od kiedy skonczyl zycie zawodowe - no wiec ja sie do dziadzia musze dostosowac :) no ale za to ile dzien dluzszy :) dziewczyny rozpasalam sie ostatnie 3 dni waga calkiem stanela ale nie rosnie- ja mysle ze to nie z powodu zjedzenia czegos slodkiego bo kalorycznie to mizeria nadal u mnie- tu mi dobra dusza ula policzyla ze mam jesc prawie 3000 kcal by nie tyc - no daj Boże bym ja nieraz 1000 zjadala. no wiec zblizają sie u mnie TE DNI a ja wowczas nabieram wody ja gąbka- koszmar. katar moj zas przelazl w kaszel. bleeeee a tu week end i zjazd mam rodziny - dobrze ze cioteczki mają Boga w sercu i kazada cos gotuje piecze przywozi - moja mama miala wczoraj usuwanego hirurgicznie zęba - dawno martwego - no ale przed operacją kardiologiczną wszelkie zapalene stany muszą być wybite , nie usuneli jej dwu na raz dzis idzie znow - ledwo zywa. wiec nie bedzie miala sil pitrasic na dwa dni dla kohorty gosci - a ja mowie - o jakze mi przykro ja mam male dziecko :) i musze w week end z córką uprawiac pobywanie w plenerze :) i muszą sie ciotki same "wyżywić" heheh nie tak do konca - oczywiscie ze bede gotowac. ale to u mnie pare razy w roku takie zjazdy rodzinne - bo my mamy dom- wiecie to tlumaczenie chore - no wiec od maja do wrzesnia a czasem pazdziernika u nas jest pensjonat - pobywanie na czystym powietrzu :) dawno juz dziadek pobudowal goscinne pokoje potem tato moj rozbudowal i teraz - jest gdzie byc :) tylko ja jestem z roku na rok bardziej zmeczona tym radosnym tlumkiem letnikow. no dosc zalenia pije kawe bo to jeszcze dzis nie bylo palone :) papierosek moja ostoja dekadencji :) Justyna nie ma reguł, życzę ci abyś miala silną wolę przez rok i duzo schudla - potem trzymala sie jakis rozsądnych zasad. co do twej córki starszej - jesli sie rusza i dzika jest zrywna do zabaw w galopie to wszystko ok. wyrosnie daj dziecku spokoj. ja jestem tak spasiona bo ( i tu oczywiscie mam teorie na to głęboką :) ) w 4 kl podstawowki - gdy mialam lat 10 - ważono nas i ja zaważyłam 40 kg - higienistka napisala list do moich rodzicow ze trzeba mnie odchudzac. rodzice sie przejeli - ukrócili mi obroku - dodam ze bylam gluda - no gruba wcale nie bylam, ale ucieto mi kolacje o polowe zero slodyczy, zero sera zoltego - i wyobrazcie sobie moja babcia - mieszkająca z nami - uznala te zabiegi za głęboko krzywdzące i zanim rodzice przyszli z pracy ja zjadalam jeden obiad potem z rodzicami drugi - skutkiem tej konspiracji ja nauczylam sie jesc po kryjomu. i zaczelam tyc co roku 10 !!!! kg w klasie osmej wazylam 90 kg. no wiec oto skutki odchudzania oraz dokarmiania jednoczesnego dziecka. 40 kg w 4 kl gdyby mi tylko pozwolono wyrosnać. no ale stalo sie, ja mam obsesję na tle mego dziecka z grubością. na szczęście jest chuda. i długa :) no to moze sie uda jej nigdy nie utyc. potem jest juz w 90 % przesrane cale zycie. eh . no Gosciula wracaj do zdrowia !!! Uparta moja mama chyba starsz NAPEWNO od ciebie a kocha spac ile moze- to z wiekiem ma wiele wspolnego ale mysle ze dopiero w poooooznym wieku sen przestaje byc na pierwszym miejscu. Waga piszesz ? ;) pracę rzecz jasna !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Aniu ale się rozpisałaś :-) super jest co poczytać :-) fajnie masz z tymi złota mi rodzinnymi to rent twój dom to takie małe Soplicowo :-) musi być wesoło ? Nasza rodzina jest mało liczna i jakoś tak zajęta swoimi karierami że spotykamy się tylko na ślubach i o zgrozo pogrzebach :-( a że na śluby moda minęła to też tych spodkań coraz mniej :-( UlCIA kobieto co to się dzieje ? Może cię przewinęło w czasie tych twoich prac w ogrodzie ? Myślę że powinnaś jednak pójść do lekarza nie ma co tak cierpieć :-) Waga a właściwie Justynka bo tak zrozumiałam że masz na imię i fajniej tak niż Waga no to szykuje ci się dzisiaj niezły skalpel (chodakowskiej) bo przy takim dziecku i pieska to jest się co nagimnastykować -no chyba że piesek taki jak mój co to najbardziej lubi kanapować :-) wychodzi tylko jak już musi a jak go chcem zabrać na spacer to patrzy na mnie jakbym upadła na głowę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alhea bl
Cześć dziewczyny:) Witam nową koleżankę:) Dopiero mam chwilkę by zajrzeć do Was moje afirmacja na dzisiaj " Niezależnie od tego co zjem, mam szczupłe i zdrowe ciało" polecam w wolnej chwili http://www.wszystkodlaciebie.pl/ksiazki/7_sekretow_zdrowego_odzywiania_fragment.pdf Wczoraj było słonecznie, prawdziwa wiosna, zapowiada się cudowny weekend:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, jestem po 40 minutach tańca. Później pójdę jeszcze piechtą po psa, więc jakiś spacer się dzisiaj godzinny dobije :). A pies to york, co prawda szalony i ganiać z nim lubię :P. A dzieciak to już w sumie duży, znaczy ona, 4 klasa podstawówki. Bardziej przysiąść do nauki z nią muszę, bo zaraz koniec roku tak naprawdę, a rodzice mają dziecko w d... i trzeba ratować. A z pracą idzie ciężko. Muszę do biblioteki się wybrać w poniedziałek. Mi też się zbliżają te dni i wczoraj byłam wyjątkowo zrzędliwa :<. No nic. Kupiłam sobie ulubionego Corna kokosowego i zaraz wszamam na lunch. Ogarnęłam mieszkanie i co.. Czekam aż mi facet z zajęć wróci :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja to sie czasem za bardzo dziewczyny rozpisuje ale piszę że tak powiem zawodowo to nie wiem kiedy tyle treści napłodze - wybaczta :) wiem ze nie jest to topik o mim zyciu rodzinnym ale wiecie ja tak -albo nic albo wszystko - no taka jestem "crejzolka" hehe. poza tym dzień autentycznie piękny - week end ma byc ładny ale nie w moich stronach. tak więc skorzystam dzis wybieram godziny i znikam doma i wio z młoda do jordana. potem musze zabrac sie za gotowanie. nie lubie gotowac to wam powiem. rzadko to robie. gdy miałam męza to gotowalam raz na 3 dni :) tak sie staralam wymyslac bym musiala 2 razy przy garach w tyg stac :) zresztą wtedy nie mialam czasu na stanie przy garach - pracowalam w pracy na zus i zarabialam pieniądze w swojej firmie :) no, zatem nie mam juz meza jak wiecie i nagle strasznie wiecej czasu mam :) nic nie szkodzi :) moja afirmacja na dzis - jest mi dobrze i dobrze ma być :) ciumam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga109
Tak na szybko dziewczyny, wagę dorwalam. W 20 dni -2,5 kg. Jest 109, idziemy dalej. Cudów się nie spodziewałam, bo grzeszylam sporo, ale muszę teraz przyszpilic żeby w następny piątek było kolejne 2. No teraz nie ma podjadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Dziewczyny dzięki za troskę :) ja biorę leki przeciwbólowe takie jakie bierze się przy bólach kręgosłupa.Pójście do lekarza mało co zmieni oprócz tego że przepisze zastrzyki i do tego będą mi pośladki boleć. ;) takie bóle mam nie pierwszy raz w życiu. :( nawet nie wiecie jak ja nie cierpię leżeć w łóżku.Co chwilę wstaję mimo bólu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Kurcze kupiłam parę dni temu nasionka kwiatów i tak mi się chce posiać a tu zgiąć się nie dam rady :( uwielbiam kwiaty :) moja waga stoi w miejscu nadal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alhea bl
Oj Ulcia wspólczuje Ci choróbska. Wczoraj siałam i dzisiaj dokończę sadzenie, pięknie jest. U mnie też waga stoi, chociaż raz już nieśmiało widziałam 8. Może po konsultacji endokrynologa i zwiększeniu leku się polepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Alhea ja też biorę leki od endokrynologa euthyrox 150 ,będę go brała do końca życia bo mam wycięta tarczyce.To też ma wpływ na moje chudnięcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Waga -Justynka gratuluję spadku !! Super wynik ! :-) Alhea poczytałam ten artykuł a właściwie fragmenty książki i powiem tak pani autorka Ameryki nie odkryła ktoś kto przerobił już różne obcje odchudzania wie to bardzo dobrze :-) problem nie w braku wiedzy czy nieprawidłowym myśleniem tylko w naszej chęci do osiągania celu , życiowymi sytuacjami których nie jesteśmy w stanie obejść Ale co komu pomaga :-) tym się podpiera :-) Z tym naszym odchudzaniem jest tak jak z maturą jeżeli się przygotujesz to zdasz jeżeli tylko siedzisz z książką w ręku a myśli masz w chmurach to nie ma obcji :-( tu też nasz organizm musi być nastawiony fizycznie i psychicznie do tej walki - ja uważam że tym razem trafiłam na taki moment w funkcjonowaniu mojego organizmu że po prostu idzie mi to w miarę dobrze i bez głodowania Ale były już próby bez większych efektów -bo to nie był ten czas - i nic nie dało medytowanie zmuszanie się do zmiany myślenia itp itd ...życie w tym czasie płata mi masę brzydkich figi i nie byłam w stanie myśleć o regularnych posiłkach czy stricte zdrowym jedzeniu no niestety :-) Niemniej jeśli ktoś dopiero zaczyna swoją przygodę z odchudzaniem to rzeczywiście ta książka może być pomocna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Ja się nie zmuszam :) juz się przyzwyczaiłam do tej zmiany regularnego jedzenia i mi z tym dobrze :) mam chwilowy postój w mojej podróży do czegoś lepszego.Czekam na odpuszczenie bólu i biorę się za ćwiczenia :) muszę uzbroić się w cierpliwość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Dziewczyny juz prawie 2 miesiące jestem zWami :) :D jak ten czas leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
No właśnie o tym piszę że tym razem trafiłam w punkt bo nie zmusza się a po prostu inaczej jadam i tyle :-) i o takich sytuacjach kiedy niezależnie od chęci musimy zrezygnować na przykład z ćwiczeń bądź jakiś pokarmów bo np . Kłócą się z aktualnie brany lekami W moim odchudzaniu nie ma żadnych rewelacji tak jak pisałam jem wszystko poza słodyczami i smażonym ( nie zawsze) no i tyle :-) dołożył oczywiście ruch :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór przy kawce i z katarem do ziemi gardlem co bardzo mnie denerwuje i przy córce co po 3 godz ganianki w jordanie przed chwila dopiero padla. A ja po powrocie z parku posprzątałam generalnie moje mieszkanie zrobilam pranie przeleciałam przez łazienki klatkę schodową i balkon. Miałam myc okna ale ledwo nogami wlekę. Nic nie musze gotowac na jutrzejszy zjazd familijny. Zrobilam rozeznanie z tatę podsumowaliśmy temat i jest juz gotowe. Tylko żur po staropolsku trzasnę rano. No. I ja mam od teraz dwa dni relaksu :D oby byla pogoda to posiedzę z młodą na powietrzu. Idę robic pomidory z mozzarela. Choc wstępnie kupilam paprykarz. Jedyna puszkowana zywnosc jaka zjeść lubię. Zajrzę wieczorem moze cos fajnego znów kto napisze. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny :) Dzisiaj piątek huraaaa:) pracuję w salonie fryzjerskim i dziś właśnie odpoczywam psychicznie od wszelkich zwierzeń i problemów :D Bo wiecie fryzjer jest niczym psycholog i ksiądz tylko pensja pojedyncza haha Ja swoją pracę bardzo lubię i nawet nie wiem co mogłabym robic innego. Czy któraś z Was ma problem z nadmiernym zbieraniem się wody w organizmie ? Z racji tych moich problemów z tym nieszczęsnym hirsutyzmem z którym wiąże sie masa innych problemów dostałam od endokrynolog Spironol 100 ( ma byc moczopędny i spowolnić poprost włosów ) ale to ma tyle skutków ubocznych ze hoho. Powiem tak zwazylam sie wczoraj wieczorem było 91,4, weszłam na wagę rano i było 89, 6 to jest 1,8 kg !!!!przez jedna noc. Ogólnie czuje sie dobrze , idę do pracy i po 2-3 h czuje jak moj brzuch robi sie wieeeeelki jak balon, nogi dosłownie tak ze skarpetki sie wżynają. Co z tym fantem zrobic ? Ja ostatnio zrobiłam szereg badań w związku z hormonami i wszystkie bardzo wysoko górnej granicy ale jeszcze w normie. Pozdrawiam Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze Was poczytaj dokładniej bo teraz nie mam czasu . Też jestem koło setki wagi:( niestety . Podjadanie mnie zabija ! Miłego dnia i efektów w odchudzaniu życzę . Aniatosia13 ile schudłas od lutego ? pozdrawiam Iwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Ja też od zawsze mam nadmierne owłosienie w dziwnych miejscach ale tego nie lecze tylko depiluje i jest ok.Z tym puchnieciem nog to najlepiej do lekarza pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z ogrodu a tu telefon rodzinka w drodze, i niespodzianka, a zapowiadał się spokojny weekend, wyjeżdżają na majówkę, no to teraz. Uparta, wszystko się zgadza, super że masz teraz swój czas i dobrze Ci idzie, mnie jak po grudzie. Nie jem wielu rzeczy a tych tuczących w szczególności już od dawna, no chyba że sporadycznie, święta. To tak dla motywacji, niby większość rzeczy wiem. Justyna, Ania z zatrzymywaniem wody też mam problem, ale nie biorę na to nic, czasami zioła. Ulcia ja biorę 75, ostatnie wyniki miałam lepsze, ale nie wiem czy nie za mało no i przyplątało się coś jeszcze, jakby było mało niedoczynności i hashi. To ma bardzo wpływ na odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wyczerpana; wcinam truskawki z bananem. Zamykam dzień na 1407 kcal. Wyłożyłam się w wannie na jakieś 20 minut i po prostu leżałam. Dzis w końcu pójde spać o normalnej porze i wstanę jutro też wcześniej. Już za tydzień będę w domu rodzinnym i się cieszę bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GośćUlcia ja też tylko depilowałam ale włosy zaczęły wyrastać na twarzy zwłaszcza broda( ciemne i twarde ) staje co rano przed lustrem i usuwam , efekt jest taki że skóra jest mega podrażniona i mam ciemne plamy na brodzie. Uda ( z tylu czarne ciemne włosy :( ) Uwierz mi, że to nic komfortowego. Zanim zaczęły się moje problemy z wagą czyli przed zajściem w drugą ciąże to problem był dużo mniejszy, cera ładniejsza itp. Problem wagi nasilił problem owłosienia itd Jak dla mnie stracić 1,8 kg w jedna noc to jakis kosmos... Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Dobry wieczór kobietki :-) witam nową kobietkę :-) Iwonka fajnie że chcesz się razem z nami potrudzić w tej walce z tłuszczykiem :-) Dzisiejszy dzień zaliczam do udanych zaliczyłam prace , kosmetyczkę, i nawet trochę drobnych prac w ogrodzie :-) Sportowo 1h i 20 min tańca i 30 przysiadów no i ognie miałam dzisiaj sporo ruchu ale mimo trzymania diety cały dzień to wieczorem zjadłam 2 kawałki ryby :-( no obłęd nasz somsiad mnie wykończy :-) przynosi nam świeże ryby takie zrobione już na patelnię :-) no i jak ich nie brać ? Świeże smacznie doprawione no pycha !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Alhea dlaczego piszesz że idzie ci kiepsko ? Przecież masz najlepsze wymiary i najmniejszą wagę z nas wszystkich ? Idzie ci świetnie i jak tak dalej będzie to do wakacji będziesz miała nasz wymarzony rozmiar 40 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze zrobimy jakaś tabelkę z wymiarami i wagą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Rany !! Co mi tam za somsiad wyszedł hihi Sory za to coś niewiele jak to wyszło ? Oczywiście ma być sąsiad :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×