Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniatosia13

Rzecz o odchudzaniu z mega wagi ! zapraszam panie z wagą dużo większą niż 100 kg

Polecane posty

Gość Uparta 51
Dzień dobry kobietki :-) ja już przy kawce :-) to jest karą za wczorajszą kolacje :-( dzisiaj kiedy mogłabym spać dłużej to za chiny pana niedawno się i już :-) Uleńka myślałam o tym co pisałaś że ty już 2 miesiące jesteś z nami :-) i wcale się do tego nie zmuszasz a po prostu lepiej się z tym nowym stylem życia czujesz :-) to jest świetne podejście !! Ja jem inaczej od 2 stycznia i przez te prawie 4 miesiące (z przerwami na antybiotyki , święta itp..) schudłam sporo bo tak myślę że po 2-3 kg miesięcznie :-) nie jest to może oszałamiający wynik ale w końcu takie miałam założenie -nie za szybko ale systematycznie i bez większych wyrzeczeń -to ma być efekt na długo wiec z definicji nie może być szybko :-) Ten czas z wami leci bardzo szybko i efektywnie :-) za co jestem bardzo wdzięczna :-) Miłego weekendu życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową koleżankę. iwono w lutym założyłam temat ale porzuciłam powstale grono z różnych przyczyn sie tu nie udzielalam. Staram sie odchudzac od prawie 3 tyg z efektem minus 4 kg. To tyle moja historia. Sa tu bardziej interesujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Hej laski :) u mnie piękna słoneczna pogoda a ja przykuta do łóżka :( dziś jest gorzej niż wczoraj wzięłam większą dawkę leku.Moze się poprawi ;) Pozdrawiam z Podlaskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Jestem wściekła :( smaruje mascia i nic ,mam dziś tyle czasu że masakra.Spróbuje ta kapustę jeszcze.Jak nie ulży choć trochę to tylko izba przyjęć na pogotowiu zostaje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Waga odpuścił tylko trochę że sama dam radę pójść do WC i z powrotem. Bo rano chodziłam na czworaka.Masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula biedaku ty masz rwę kulszową? To tylko sterydowe zastrzyki na rozpuszczenie tego. Czy dysk ci wypadł? Nie możesz kochanie az przejdzie. Obyś szybko znalazła ukojenie ☀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć! Współczuje bólu kręgosłupa bo niestety wiem co to znaczy ? Dziewczyny gdzie liczycie tak pięknie kalorie ? Bo ja chciałabym jadac Max 1200 kcal Dzis np: jajecznica na maśle z 3 jaj , kubek kawy z mlekiem i 1 łyżeczka cukru, kromka chleba z salami talerz zupy Buraczkowej plus 5 pierogów z kapusta i grzybami, kubek kawy z mlekiem i łyżeczka cukru, 2 kromki razowego z pasztetem i ogórkiem, miedzy czasie woda U mnie aktywność to szybkie marsze. Dzis było 8 km lasem Nie wiem czy to pomoże ale nie zaszkodzi. Używacie jakis aplikacji na telefon (iOS )do pomiaru kilometrów ? Mm hula hop i skakankę moze tez zacznę. U mnie najgorszy jest brzuch :( Pozdrawiam Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna super ze marsze uprawiasz sa one lepsze w niektórych aspektach niz galop jogging. Jakbyś jeszcze Szla z kijami to chudnie sie jak marzenie. Ja dwa tyg temu prawie kontuzji sie nabawiam przy mojej masie. Ale marsze sa zalecane. Tez się zastanawiam gdzie nasze laski tak kalorie zliczają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o kije do Nordic walking ? Ja po prostu zakładam słuchawki na uszy i idę. Bardzo dużo ludzi tutaj u mnie biega / chodzi Na basen tez chodzę ale tam nie ma dużo ruchu bo chodzę z dziećmi wiec same wiecie jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spiasalam sie i tylko mi.pierewsze slowo zamiescilo z poprzedniego wpisu. Justyna raz jeszcze brawa za te marsze. I tak.myslalam o nordic walking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Hej :) ja. dalej przykuta do łóżka.Jutro muszę jakoś do lekarza się dostać.Już mi kg przybył.Dziś zjadłam 2 skrzydełka z kurczaka z polowa papryki plus kawa z mlekiem bez cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis moje kolejne 8 km zaliczone czas 40 min :) Człowiek od razu czuje sie lepiej !! Moze kiedys zacznę biegać :P Daje sobie cel do wrzesnia -25 kg Nie wiem czy to możliwe ale łudzę sie nadzieja Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Na drugie śniadanie zjadłam mieszankę warzyw z kawałkiem chleba pełnoziarnistego i herbatką.Na obiad maz mój usmazy rybke - ja jem smażone,do tego ziemniaczki ze 2 łyżki i surówkę z kapusty kwaśnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Witam w niedziele :-) słoneczną ale strasznie rozwianą :-) Uleńka współczuję bólu , Justynka zazdroszczę tych długich spacerów :-) to świetna sprawa ! Wczorajszy dzień spaliłam zupełnie :-( ponownie nawiedziła mnie te babajagi ( było super , wesoło , rozśpiewanie ale i zakrapianie ) no i późne przekąski ;-) no i dopiero niedawno się ich pozbył am :-) oczywiście były tańce ale nie takie jak normalnie w moim wykonaniu więc nie mogę ich zaliczyć :-( Aniu jak tak mi się po domu rozlazły te moje przyjaciółki to Odrazu mi się przypomniałam Ty i twój dom pełen gości (Soplicowo) tylko u mnie na szczęście krótkotrwałe :-) Dzisiaj mam zamiar pojechać z mężem na obiad do Poznania wiec też pewnie będzie nie do kończ dietowo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh....dzis juz mniej gości. No sumarycznie Uparta to dopiero jest początek sezonu mojego domu otwartych drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis lenistwo do kwadratu. Wczoraj 4 godziny rekreacji z moja córka głównie dźwiganie jej na różne sprzety chustanie jej kręcenie karuzeli i chodzenie za nią i asekurowanie małego stwora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś @, więc zdycham sobie na łóżku z bólu, połykając ibuprom. Dzień przerwy od ćwiczeń. Może się zabiorę za coś konstruktywnego w końcu.. Pozdrawiam was dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć :) Nie wiem jakie efekty dadzą te moje spacery plus troche diety. Oby cos z tego było. Do wrzesnia mam 5, 5 miesiąca to te 25 kg jest realne. Bedac na dukanie w miesiąc bez ćwiczeń schudłam 10 kg!!! Ale co z tego jak wszystko wróciło :P Dlatego teraz marsze i dieta :) Jest taka aplikacja jak endomendo . Fantastyczna sprawa : mierzy czas, kalorie , itp. Jest mnóstwo sportów do wyboru. Dzis korzystając z ładnej pogody idę wieczorem na jeszcze jedna rundkę :) Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Ja juz po obiadku ;) trochę lżej po lekach .Jutro chyba będzie zmiana leków na silniejsze .Może coś wymyśli doktorka bo oszaleje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga109 o biedna ty. Mnie się jeszcze nie zaczelo ale od tyg mam PMS i dostaje zajoba. Ja niedzieli pól przebyczylam sie a porę z młodą do sali zabaw poszliśmy. Troche drogo ale zawsze sie wydziczała a ja se pospacerowalam. Gosciula jak tam bolesc ? Dajesz rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ok ze bol zmalal gosciulka zdrowa badz. Justynka zazdroszczę spacerów. Eh....zebym choc 120 juz wazyla z taka waga można juz nawet biegac. Buuuuuu strasznie sie zapuscilam. Ale będzie jeszcze pięknie i chudziej. Wiecie co chyba juz to mowilam ale powtórzę odchudzanie jest dla mnie upokarzające nie jestem panią siebie zyje w paranoi ile zjadła ile nie zjadłam. Rzygac mi sie chce wybaczcie. Strasznie to poniżej mojego poziomu zerowego. Bleree. Czasem mam ochotę wywrócić sie na lewa strone. Jak ubranie. I tak pozostać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jak w zegarku, mam aplikacje "mój kalendarz" i wiem, kiedy dostanę @. Dwa dni zamiast trzymać się diety, to zapchałam się m&msami. Wszystko ładnie palę przy ćwiczeniach, ale i tak... :( Koniec wymówek. Siedzę po 40 minutach tańca, 20 minut "przełaziłam" po pokoju, bo moja rodzicielka dzwoniła i mi przerwała, a ja nie chciałam odpocząć. Także 350 kcal spalone. Może jeszcze coś poćwiczę, bo mam straszne wyrzuty sumienia. Śmieje się, że te m&msy to ofiara dla macicy, by nie bolała :P. I nawet skutkuje :D. Dobra, koniec siedzenia, trzeba wziąć się do roboty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Witam kochane :-) ja już po swoich wygibasach :-) ciężko to dzisiaj szło ale dałam rade :-) no i trochę spacerku z mężem po starym rynku (no ale to tylko spacer) a i 20 przysiadów :-) czyli plan na dzisiaj wykonany :-) ale zjedliśmy pyszny obiadek no i w domku jeszcze deser bo te baby paskudne przywiózł wczoraj placek ;-) no cóż szkoda było go zmarnować ;-) Aniu nie myśl tak o tym odchudzaniu bo to właśnie teraz dążysz do Bycia sobą ! Do ubierania się w to co chcesz a nie w to w co wejdziesz do robienia tego na co masz ochotę a nie tego na co pozwala ci twój organizm :-) dopiero jak schudniesz będziesz panią siebie ! :-) pamiętaj o tym kochana :-) właściwie to wszystkie musimy pamiętać ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Dziewczyny ,jakoś daje rady choć jak leki przestają działać to wesoło nie jest kiedy nie dam rady wstać z łóżka z bólu.Jutro może zmienią leki.Nie mam pojęcia czemu ni odpuszcza.Jeszcze takiej akcji że tak mocno boli 4 dzień nie miałam.zawsze ostry ból gora na 2 dzień Mijal.A tu nie chce mnie porzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Uleńka mówiłam żeby iść do lekarza Odrazu bo to nie żarty Ok dziewczyny jutro będzie lepszy dzień :-) mimo że to poniedziałek ;-) Miłego chudnięcia przez noc :-) Ula kobieto trzymaj się i nie zwlekaj z tym lekarzem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uparta masz tmracje i jej nie masz. Tak będę mogla rozszerzc game strojów. I tak przestane być niewolnikiem ciężaru. Ale są proces odchudzania jest uwlaczajacy to dla mnie żenujące. To jedzenie i liczenie jest chore. W ogóle choroba jaka jest otylosc jest paradoksalnie w moim odczuciu wstydliwa. Widac po otylym jego chorobę. A przeważnie wynikajaca z rozpasania. Nie mowie o chorych ale i ci tłumaczą folgowanie sobie choroba. Ja zażywa dwa razy dziennie sterydy ale nie one mnie tuczą utuczylo mnie obżarstw i bezruch w depresji ale nie mam juz dwa lata nic z depresja wśolnego a zrobilam sie tylko grubsza a co za tym idzie coraz mniej *****iwa. Dla jasności gdy bol mija chodzę dużo i wprawiam w oslupienie ze mogę tyle nóg używać. A porę przychodzi torbiej w stawach rośnie blokuje i dowidzenia. I przeksztalcam.sie w ledwo sunącą gore sadla. Nie umiem o sobie myśleć inaczej jak o beczce sadla. I to wstydliwe równie bardzo jak symptomy skorne chorob wenerycznych. Jedno i drugie wynika z nieumiarkowania. I to jest obrzydliwe. Oto moje postrzeganie otylosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×