Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniatosia13

Rzecz o odchudzaniu z mega wagi ! zapraszam panie z wagą dużo większą niż 100 kg

Polecane posty

Gość gość
alhea Ja wczoraj grzecznie, bez winka i słodyczy za to bez ćwiczeń, bo nie miałam kiedy. Axx przy robieniu badań robisz sobie wszystkie tarczycowe? Warto zrobić nie tylko tsh i ft, ja te miałam w porządku, dopiero jak sama sobie zrobiłam anty to się okazało dlaczego mam problemy z wagą, lekarze latami wszystko bagatelizowali i otyłość i problemy ze snem zwalali to na karb stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alhea Elle nie rób sobie wyrzutów, tyle wytrzymałaś na wo a to jednak restrykcyjna dieta. Kciuki trzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Witajcie dziewczyny,wczoraj trzymałam się ściśle diety i kupiłam strój kąpielowy.Mogę już dziś iść na zajęcia aqa aerobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alhea robiłam sobie te wszystkie badanai w styczniu 0 oczywiscie prywatnie... i dlatego wiem że mam początki niedoczynności i leki biorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Mamuśka25 jak tam zajęcia na basenie bo ja się wybieram pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Sorki ale mialam nawal roboty:-) diete trzymam, w natur. Dalay mi oczywiscie moczopedne suplementy i diete na dydzien ktora stosuje bez problemu. Wczoraj sniadanie 3 kromki razowca 3 plastry drobiowej szynki, kawa z chudym mlekiem a do kanapek ogromna ilosc warzyw:-) spory ogorek, kawalek papryki, kilka rzodkiewek i pomidorkow koktajlowych. Drugie sniadanie jablko, obiad duszona ryba(200g) z warzywami plus3 kiwi. Podwieczorek jablko pieczone i kolacja omlet z 2bialek i jednego zoltka plus 3 kiwi. Do tego przez caly dzien 2 litry wody. Uffff dalam rade. Gosculcia basen suuuuper:-) :-) :-) nie wiem dlaczego dopiero teraz na to sie zdecydowalam. Jutro ide drugi raz, wczoraj po pierwszym razie czulam wszystkie miesnie- rewelacja idz koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska35
Aaaa jeszcze wazenie i mierzenie w naturhous co tydzien! Przezylam szok!!!! Wiedzialam ze prztylam w ciagu ostatnich 6 mc po porodzie, ale 12 kg w 6 mc o matko!!!!!!! Ten poniedzialek: waga 106,6. Pas 104,biodra 128, brzuch w najgrubszym miejscu 125,5. I uda tak nizej bioder 118. Zobaczymy po tygodniu diety i 2 wizytach na aqua:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga1313
Dziewczyny, witajcie. Wstydziłam się wczoraj pisać, niewiele brakowało, a dziś tez bym tego nie zrobiła :-( Poległam. Przez te cholerne sobotnie ciastka poległam i popłynęłam! Przedwczoraj pieklam sernik z gorącą obietnicą, że sama go nie tknę, będzie tylko dla wczorajszych gości....i g....o prawda! Rzuciłam się wczoraj na niego, bezwstydnie zeżarłam kilka!!!! kawałów. Nie kawałeczków, nie! Kawałów! Nie mam wątpliwości, że to działa jak alkoholizm....jak nie pijesz, wszystko jest ok. Spróbujesz tylko, leżysz! Koszmar jakiś! Dzisiejsze wyznanie do Was traktuję jak terapię w grupie AA. Nie, nie byłam nigdy na takim spotkaniu, ale wyobrażam sobie, że tak to się odbywa. Jasna aniela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska35
Gaga1313 bardzo dobrze, ze piszesz!!! Idealna terapia:-) :-), a na takie zjadanie, a raczej pozeranie ciast po wizycie gosci znalazlam sposob!!!!! Nie wypuszczam ich dopoki nie zjedza ostatniego kawalka, albo pakuje im do domu:-) :-). Sprobuj, moze Ci pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerka88
Dziewczyny, a czy któraś z was stosowała http://go-slim.pl/ ? Moja sąsiadka schudła mega na tym, ale trzeba jej przyznać, że jest osobą bardzo aktywną fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Ja też piekłam ciasto na dzień kobiet i muszę się wam pochwalić że nie spróbowałam ani kawałka.W myślach sobie powtarzam że jestem silna i nie dam się.BO NIE CHCĘ WIĘCEJ WAŻYĆ.Jest mi ciężko bo waga słabo mi spada ,jak każdy chciałabym schudnąć szybko,ale tak się nie da.ćwiczę cierpliwość zamiast ćwiczeń fizycznych.NA razie u mnie z tym słabo ale idę na basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tak sobie, Po weekendzie , na ktorym poleglam, od wtorku znowu na diecie, I tak to co zgubilam do wekendu , to potem trochę nadrobilam, teraz znowu zgubilam i tak w kółko. Slodyczy do domu nie wpuszczam i koniec. Jem jakieś marne zupki, chleb razowy itp. Ale ta dieta z Naturhause dosyc obfita w jedzenie. Kiwi , zeczywiście chyba jest mocnym akcentem, bo zauważylam, ze gdy zjem np. 2 dziennie to waga szybciej schodzi, Dzisiaj zjem 3 !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Witajcie moje kochane kobietki :-) co ja tu czytam ? Jakie poległym jakie przytyłam ? Jakie pomału ? Czy wy oszalałyście ? Takie zachowania są wpisane w nasz cykl odchudzania długofalowego i nie ma co się obwiniać :-) wyciągamy wnioski i ponownie przemy do przodu !!! Gaga masz rację z tą terapią my właśnie po to tu jesteśmy żeby się rozliczać i wspierać (to jest terapia ) :-) I tak jesteśmy fantastyczne bo jednak walczymy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga116
hej dziewczyny, ja w sumie was tylko podczytuje, bo udzielam się na innym wątku, ale mam pytanie; czy ktoś słyszał o tych spotkaniach anonimowych żarłoków? Albo może chodzi? Sama już nie wiem co ze sobą zrobić, niby dietę trzymam, ćwiczę codziennie, ale boję się, że polegnę, a moja waga to już jest po prostu chorobą i nawet serce zaczęło mnie kuć. Boję się cholernie, że te głupie słodycze mnie wykończyły. Póki co udało mi się ćwiczyć codziennie po godzinie od 9 dni, dieta w sumie od 4 (liczenie kalorii, wcześniej po prostu ograniczanie). Jestem młoda, a doprowadziłam się do takiego stanu i nie wiem co począć. Może to naprawdę w psychice siedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga w głowie też, ale często przyczyną naszych kłopotów jest słaba śledziona i żołądek. " O właściwym funkcjonowaniu śledziony i żołądka – świadczą m.in. dobry apetyt i prawidłowe odczuwanie głodu. Oznacza to, że przed głównymi posiłkami wiemy, co mielibyśmy ochotę zjeść. Natomiast w szerszym znaczeniu jest to równoznaczne z apetytem na życie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry apetyt to nie znaczy ciągły głod czy też chęć podjadania, podjadanie, nawet najbardziej zdrowych przekąsek, osłabia żołądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga jesteś młoda,tym łatwiej Ci będzie zrzucić balast, do dzieła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Witam wieczorem nie wykazałam się dzisiaj :-( ale naprawdę miałam zabiegany dzień :-( jednak nie dałam się do końca zgnebic :-) Miałam masę spraw do załatwienia no i sporo pracy ale zaliczyłam również wizytę u kosmetyczki ( inaczej chyba bym padła ) niestety na taniec już nie miałam siły ale i tak mam pewnie kilka kilometrów w nogach :-) Co wy takie poważne i przygnębiene się zrobiły ście ? Życie jest fajne i trzeba się nim cieszyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Podsumowanie dnia 3 kanapki z wędliną 1/2 papryki miseczka warzyw na patelnię z mięsem mielony, 1 gruszka 1 grejpfruta, 2 kiwi , kilka paluszków słonych,1 jogurt natur 2 kawy 4 herbaty owoc 2 szklanki wody Sportowo Tylko sprint po urzędach i sklepach Za to mam fajne paznokcie super wyregulować brwi i świetne spodnium :-) i uwaga uwaga ! W rozmiarze 46 ( na luzie :-) ) a góra 44 :-) trochę mnie to kosztowało żeby pani dala się przekonać do takiego myku :-) ale się udało i na wiosnę będzie cudnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem, właśnie wrociłąm jak wyszłąm z domu o 7 rano to dopiero o 22:40 zawitałąm z powrotem. Myślałąm że po nie przespanej nocy padne ale rozkręciłąm sie na maxa wieczorem. byłam dzisaj na tym spektaklu i było super. pierwsza połowa była nawet momentami nudnawa bo dobrze pamiętałam co było w filmie ale w drugiej to byłą padaka i sala parskałą śmiechem co chwilę.. po spektaklu poszlismy zbiorowo do naszego ulubionego baru i tak zeszło.. potem spacerkiem 2 km do domu. a menu dzisiejsze to około 400 ml rosołu chudego z makaronem 4 jajecznym, 2 parówki z szynki z ketchupem i porcja makaronu zapiekanego z kurczakiem, pomidorami swieżymi, suszonymi itp itp. ocywiście piwa i wódka też były.. dzień zdecydowanie pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcznynki u mnie jakoś jest. Ale trzymam się zasady - jem regularnie, tak co 2,3 do 3 godzin. Ciemny chleb, i tak raczej chudo i bez cukru. Bo jak sobie troche popuszcze cukier to zaraz masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlodkaZurawina
Hej dziewczyny. Jesteśm trochę mnie nie było zmienialismy operatora internetu i dopiero teraz posiadam kurczę. U mnie było niedietowo ale jadę dalej hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alhea Uparta super! tak trzymaj, a niedługo kupisz 40 :) Słodka jak Ci idzie na gacy? wykupiłaś abonament czy na gapę? jaki masz teraz program?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Słodka no nareszcie jesteś :-) Ale tak wogóre to co tu tak smutno i pustawo ? Mino wam zapał ? Mam nadzieje że tylko do pisania a nie do dietowania ? Piszcie proszę częściej bo się robi dziwnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Miło słyszeć że nie tylko ja wygina śmiało ciało :-) Alhea ale czy nie masz wrażenia że nasz topiku jest w agonii ? Dziewczyny zamilkły :-( szkoda bo było tak fajnie i bardzo swojsko :-) Laseczki nie róbcie tego :-( odzywaj cie się nawet jak nie ma się za bardzo czym chwalić to piszcie o pogodzie filmach książkach czy polityce przecież zawsze jest o czym pogadać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uparta może trochę mniej piszemy. O sobie napiszę, jak mogę to zaglądam. W pracy czasami nie mam szans zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O książkach chętnie. Polityka może być niebezpieczna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Tak to prawda polityka chyba odpada bo z tą wolnością słowa ostatnio jest kiepsko :-( Ale książki to bardzo wdzięczny i inspirujący temat :-) czytałaś może "kobietę dojść doskonałą " ? Polecam wywołuje całą paletę emocji od śmiechu poprzez nostalgia aż do "totalnego stany wkur......nego" Ale pisałaś że byłaś na ćwiczeniach czy to znaczy że chodzisz gdzieś na profesjonalny trening ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×