Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniatosia13

Rzecz o odchudzaniu z mega wagi ! zapraszam panie z wagą dużo większą niż 100 kg

Polecane posty

Gość I niunia
waga ja też tak jezdzilam przed telewizja ale teraz nie pedaluje właśnie ze względu na to moje kolano bo jak pojezdrze to bol się mi tylko nasila więc coś za coś no niestwty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga111
@niunia, bardzo mi przykro, wiem jaki to ból jak się chce, a nie można. 1,5 roku temu chodzilam na siłownie i też złapałam kontuzje. Kolana mnie już nie bolą, ale wtedy myślałam, że już chodzić nie będę. Dlatego teraz z głową.. póki co ćwiczenia na krześle + rowerek jak jadę z wizytą do rodziców :). Po tygodniu: - 3 cm w łydce, -3 cm w udzie, -2 cm w ręce i po -1 cm w brzuchu. No, święta zebrały żniwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Hej dziewczyny :) melduję się na porannej kawce.Ja już po sniadanku ;) U mnie paskudna pogoda,pada. :( Jak tam u Was laski ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się :D uparta, waga, niunia - ciesze się, że mam gdzie wrócić ❤️ gdzie reszta :P dziewczyny meldujemy się trzeba zminimalizować straty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I niunia
witam i ja po kawusi 3 kromkach razowca z sałatą i ogorkiem ulcia widzę eze ty masz tak jak ja uzależnienie od kawy choć ja staram się ograniczyć i wogole ostatnio pije taka kaqwe makrobiotyczna waga napisz coś więcej o tych twoich ćwiczeniach na krześle pozdrawiam i milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Witajcie laski :) już myślałam że gdzieś zginelyscie na zawsze .Piszcie jak możecie często,bo ja sama do siebie nie będę pisała i któregoś dnia nie będziecie miały do czego wracać.I NIUNIA nie mogę bez kawy ( a może i nie chcę na ten moment) żyć bo mam niskie ciśnienie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga111
Dziewczyny, wczoraj miałam wilczy apetyt i o 21 pokusilismy sie z chłopakiem o kebaba.. Pół zostawiłam, ale jednak :(. No cóż, grzech grzechem, ale jedziemy dalej.. zaraz się biorę za ćwiczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
WAGA ja też oprócz nadwagi mam choroby przewlekłe.Też cierpię ale walcze z chorobami o lepsze jutro.pomaga mi w tym mój nowy cel i pozytywne myślenie.Wyobrazam sobie codziennie jaka będę szczupła.WAGO nie rezygnuj z dietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Cześć dziewczyny jak miło Ella że wracasz na nasze łono Jedna przegrana bitwa to nie przegrana wojna :-) a lato tuż tuż !! Pięknie będzie wyjść na spacer w ślicznej kreacji w rozmiarze 40 :-) prawda ? No to tego się trzymajmy !!! Czekamy na resztę dziewczyn :-) wracaj cie szybciutko :-) a może ktoś nowy ? W moim wieku ( oczywiście wiecie w jakim?) Dołączy ? Błagam !! Trochę nie lubię być najstarsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga111
Nie rezygnuje :). Wpisałam kcal i wyszło mi, że wczoraj tyle spalilam, ze mogłabym coś nawet z 200 kcal zjeść więcej. Zwykle tylko zjadam kcal np. 1400, a tymi 600 kcal spalonymi się nie przejmuje. Więc źle nie jest. Pogrzeszyłam to czas nadrobić :P. Sukienkę mierzyłam dzisiaj i już zaczyna się robić za duża. Ale w maju określę, czy nieść do krawcowej czy da się w niej wyjść do ludzi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga111
doobra, 1402 kcal na dziś i czuję się lepiej ;) Jak tam dziewczyny ? Szukam jakiś pomysłów na śniadania, II sniad i kolacje.. Macie coś ciekawego? już mi się nudzi jajecznica, parówki i płatki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Podsumowanie dnia 3 kanapki z żółtym serem , 3 miseczki szczawiowej (nie zabielanej) 2 gruszki, 3 kiwi 1/2 pomarańczy 1 mały jogurt 2 kawy , 4 szklanki herbaty owocowej Sportowo Porządki poświąteczne i sporo seksu :-) (sory)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga111
@Uparta51, aż się uśmiechnęłam po Twoim ostatnim zdaniu :P. No tak, seks to dużo spalonych kalorii, trzeba korzystać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym się uśmiechnęła, gdyby to stara babka nie była :P Nie wiem komu chce zaimponować. Uparta wywiesiłaś na domu baner, że seks uprawiasz ? Ja myślę, że przynajmniej sąsiedzi mogliby wiedzieć. Ty masz chyba coś z ekschibicjonizmem albo w twoim wieku cię pogięło. Ja uprawiam seks ze swoim chłopakiem codziennie (no prawie) ale nie gadam o tym ani kumpelom w pracy ani nie piszę na forach czy blogach. Może pogadaj z psychologiem, czemu tak lubisz się tym chwalić. Albo ty gawędziara jesteś,chciałabyś ,nie masz i ciągle o tym pierniczysz.Weź wyluzuj pośladki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga111
Co do wieku to się gościu nie zgodzę, bo to indywidualna sprawa, a Upartej nie znasz. Ja mam 25 lat, a ciągle czuję się jak dzieciak i nijak się pcham do założenia rodziny, pomimo ciągłych ślubów, dzieci i zaręczyn wokół mnie. Nie wiem czemu jesteś taka pruderyjna, ale uważam, że przesadzasz. Każdy wpisuje tu co chce, a każda aktywność fizyczna jest jak najbardziej w porządku :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonfit
Gościu masz rację lepiej niech piszą o srani na rzadko lub gęsto albo o pryszczach na d***e :-) to na pewno sprawi nam wszystkim więcej przyjemności :-( A co ty robisz na tym forum skoro tak ci świetnie się układa życie erotyczne z tym twoim chłopakiem? Może tylko marzysz o takim co cię przeleciał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coś się dzieje ! Son... masz rację ! O sraniu i rzyganiu takim nie wyżytym lepiej się czyta ;-) W naszym kraju pełno jest takich zakłamanych mocherowych beretów (nie ważne ile mają lat ) Gościówo przyznaj się żal ci d**erele ściska haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Witam w ten piękny słoneczny poranek :-) Widzę że ponownie sprowokowałam dyskusje na temat uroków życia (w każdym wieku) Co do ekshibicjonizmu to już nasz pobyt na tym forum jest jego odmianą (że nie wspomnę o fejsie i innych takich na których można znaleźć cuda na temat innych ludzi ) takie mamy czasy :-) Nie wiem dlaczego miłość i seks tak wszystkich drażni (ja rozumiem i nawet wiem - zawodowo- że gro ludzi nie ma udanych związków i może stąd ta zawiść i nietolerancja ? ) ale życzę wszystkim zazdrosnym żeby im się polepszyło :-) bo to naprawdę piękne uczucie kochać i być kochaną tak naprawdę :-) i bez względu na wiek i wygląd :-) Skoro ta dziewczyna zagląda ( i uważnie czyta nasze wpisy ) to pewnie też ma problem z nadwagą i pewnie stąd jej kompleksy i niska samoocena ? Służę pomocą :-) tylko że moje porady nie są tanie :-( ale i nie droższe od porad u innych :-) Ja wiem że mężczyźni to wzrokowcy i nasze zapuszczenie się negatywnie może wpływać na alkowe ale nie przejmuj się tak to tylko znaczy że to nie jest facet wart twojego uczucia :-) O uczucia trzeba dbać w każdym wieku GOŚCIU z 0.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
No kochane przykro mi że was demoralizuje :-) no bo jak taka kobieta w tym wieku może uprawiać seks ( a fe) przecież to mogą robić tylko młode zgrabne blondynki o nogach do szyi :-) A tu runieć taki no totalne zniesmaczenie :-( Ja już pisałam kocham życie w każdym jego wymiarze :-) I żadna zakompleksiona kobieta nie zniesmaczona mi tego :-) Dbam o swoje ciało i nie wygląda ono najgorzej :-) A niech żucia kamieniem ta której zależy na odchudzaniu tylko dla samej siebie ? A nie po ty żeby jednak zaimponować partnerowi i nie ? Której nie sprawia przyjemności kiedy męska lub damska ( w zależności od preferencji) się za nami ogląda (po co makijaż po co fajne rzeczy wystarczyły przecież habit?) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Witaj UPARTA :) mnie nie demoralizujesz :) dla mnie nie przeszkadzają tematy o seksie.Widzę że dla niektórych ludzi jest to temat tabu.I wg. nich zrobiłaś przestępstwo że w swoim wieku napisałaś że uprawiasz seks.Po to jest forum by pisać co się chce.Widac dużo ludzi nas czyta ale nie chcą z nami pisać na stale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Większość uprawia seks tylko nikt się nie przyzna ze to robi bo to chyba straszny wstyd.co? Pozdrawiam wszystkie sztywniary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 55
No Uparta brawo ty !!! Wreszcie ktoś o życiowych poglądach :-) Ta Gościówa z nocy sama się wyłożyła haha ona robi to codziennie ale nie mówi o tym haha ale pruderia !! Typowo polska :-) a o zaparciach i chorobach z ich objawami to pewno nawija jak szalona bo to jest mega interesujące :-) Uparta szkoda że tak mało jest takich kobiet w twoim wieku :-) większość to zgoszkniałe zajęte wnukami i niespełnione kobiety :-( wiem bo sama mam problem z uwolnieniem się od wnuków (niestety) moim dzieciom wydaje się że jak się jest po pięćdziesiątce to już nic się od życia nie należy i powinniśmy się cieszyć że oni nam organizują zajecie (wnuki) Nie dajmy się zdołować małolatom !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Ula kochana jesteś :-) i gość 55 też Może lepiej byłoby pisać o tym jak to mąż okładka żonę albo znęcanie się psychicznie nad nią ? Ubliżajac jej ? No przykro mi ją mam inteligentnego i dobrze wychowanego (i temperamentnego) męża :-) Syna też staraliśmy się tak wychować ( mam nadzieje że nam się udało) Seks i sport to dwa najlepsze lekarstwa na życiowe smutki :-) daje wam zawodowe i prywatne słowo honoru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks seks seks najpiękniejsze słowa ;-) brawo kobiety !to jest to nie ma jak dobry numerek ;-) to i dzionek jest piękny i humor lepszy hehe Ale tu niektóre to bułkę przez bibułąkę a h... gołą ręką byle pokryjomu i przy zgaszonym świetle :-( żenada Uparta też uważam że jesteś cull !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościula wstyd się przyznać że się uprawia seks a nie wstyd mówić o sraczce czy rzyganiu ? Nie kumam takiego rozumowania Ja wolę słuchać o tym że ludzie się kochają a nie o tym że chorują :-) Pozdrowienia dla Uparte tak trzymaj kobieto ja też tak będę jak będę w twoim wieku ( tak myślę ) dobrze że zacofańców jest coraz mniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Uparta zgadzam się z Toba całkowicie :) Mam taką przyjaciółkę z którą można pogadac o wszystkim o seksie tez. :D Niestety wyjechała bo poznała faceta.Jak była tu to nie było dnia by nas ze śmiechu brzuchy nie bolały :D :D.Potrafiła mnie podnieść na duchu.Nie znam drugiej takiej.Uparta jesteś do niej podobna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Gościu z 11.45 chyba mnie nie zrozumiałaś ;) zgadzam się z Toba całkowicie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
hej laski gdzie się podziałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Podsumowanie dnia :) 1mala kielbaska na ciepło,pomidor,4 łyżki bigosu,omlet z cukinia mala porcja kawałek papryki,pol.kromki chleba,2 plastry sera,pomidor.sport 40 min.pedalowania na rowerze.A jak tam u Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×