Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

15 LAT różnicy a mąż uważa mnie za starą

Polecane posty

Gość gość

Mam 25 lat. I wytyka mi często, że stara już jestem. Gdybym miała 20 lat to bym była..... A on ma 40 i ciągle mówi, że nie wygląda na swój wiek i mam mu pokazać chociaż jednego takiego faceta w tym wieku;/ przykro mi, bo nie jestem obrzydliwa itp. Dbam o siebie, wyglądam normalnie. Dlaczego taki jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mogłas sie związac z tatuskiem-tetrykiem. Zwykła d***** jestes i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie pedofil ukryty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poleciała na kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trąci mi to pedofilstwem, pewnie rozgląda się za 16-latkami, które z powodzeniem mogłyby być jego córkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trąci mi to pedofilstwem, pewnie rozgląda się za 16-latkami, które z powodzeniem mogłyby być jego córkami. x Jak go kręca 16 - to nie pedofil. Chyba znaczenia słowa nie znasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ma kasy że znosisz takie traktowanie? Mój mąż po pierwszym takim tekście szukałby sobie nowego domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to pedofil, taka nastolatka mogłaby być jego córką dla mnie akceptowana różnica wieku to 15 lat, nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na żadną kasę, matko boska:/ Ma córkę 21letnią. A my razem 3letniego synka. 4 lata po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka nie jest małolata, ma 25 lat wiec spoko.Różnica w miare, facet zachowuje się jak debil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to pedofil, taka nastolatka mogłaby być jego córką dla mnie akceptowana różnica wieku to 15 lat, nie więcej. x No to nie znasz znaczenia tego słowa i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten twój mąż to jakiś chory narcyz! Dlaczego ty mu nie mówisz tego co on tobie?! nie bądź du,pa i odgryz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdziele co za cwel. Wziął sobie taką młódkę w porównaniu do siebie starego dziada i jeszcze narzeka. Kopnęłabym takiego w d**e że by poleciał daaleeeko albo sama spakowała walizy i oznajmiłabym że szukam sobie nowego faceta w swoim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Na żadną kasę, matko boska:/ Ma córkę 21letnią. A my razem 3letniego synka. 4 lata po ślubie. " Jaja sobie robisz ? Ma córkę starszą niż laski za którymi się ogląda ? I narzeka że jesteś stara ? Czy on siebie słyszy ? czyli że co że miał już żone i ty jesteś którąś z kolei. Uciekałabym od z**** pókim młoda. Niszczysz sobie życie i młodość przy takim świrze. On sie nie nadaje do małżeństwa ani do zakładania rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ogląda się, tylko twierdzi że nie mam 20tu lat więc młoda już nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykly zbok co lubi mlode d..., ochyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zAWSZE SIE DZIWIE KOBIETOM KTORE BIORA SOBIE dużo starszego faceta za meza. Dla mnie to niepojęte i obrzydliwe. Bo po 20 latach on będzie miał 60(!!!) lat a Ty dopiero 45. On będzie już starym dziadem. Sam ma kompleks wieku a wyzywa się na Tobie. Wiala bym od takiego wariata. Ale Ty pewnie przy nim zostanies zbo co z dzieckiem zrobisz. Na dodatek zwiazalas się z jakims golodupcem bo twierdzisz, ze nie makasy :O Dla mnie porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy gdy bedziesz miec owe 60 lat bedziesz nazywac siebie starą babą/starym dziadem? Dzis tacy są aktywni,pracują,dbaja o siebie ,maja samoświadomość.Itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopnij go w dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy fagasi są najgorsi. Podbudowuja się tym, ze maja takie młode ublizajac im zarazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wziął sobie młodą żonę kilka lat temu, Ty będziesz coraz starsza i o mu nie pasuje, co oznacza, że jego fetyszem jest po prostu młodość. Facet jest rąbnięty. To zbok z gatunku tych, którzy na dyskotece śliniący się do nastolatek. Gdyby chodziło o urodę kobiety, to z powodzeniem mógłby się ślinić do pięknej 25-cio latki i nie zająknąć się o jej wieku. Jego natomiast nie kręci sama uroda, o nieeee, jego kręcą atrybuty młodości. Dobrze ktoś tu wywołał hasło pedofilia. Facet może mieć jakieś ukryte skłonności, ale jest w stanie je może na tyle zagłuszyć, że wystarczą mu nastolatki, które osiągnęły "legalny wiek" do współżycia. Obmierzły typ. Niestety pełno jest takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAAAAAHAHA ! żona 25 i ma córke 21 lat ...czyli jesteś w wieku jego córy ..hahaha nie kumasz jakie to śmieszne ? A serio to on za 15 lat będzie łysy pomarszczony , ośliniony z torbą wiagry w kieszeni czatował pod liceami...Upupiłaś się bachorem z nim bo na bank za 2-3 lata poderwie jakąś 18tke i tyle go zobaczysz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety trafiłaś na amatora nastolatek. Mój były taki był. To nieuleczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie dobrze. Facet zamiast się cieszyć, nie rozumiem serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.02.05 dla mnie to pedofil, taka nastolatka mogłaby być jego córką dla mnie akceptowana różnica wieku to 15 lat, nie więcej. ' x a ty liczyć nie umiesz? miedzy 25, a 40 jest właśnie 15 - GRATULACJE NIEUKU! poza tym to, że mogłaby byc jego córką to nie ma nic wspólnego z pedofilią, bo autorka jest pełnoletnia. Do nauki ćwoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez zartuje, jak mozna 25 latce mowic ze jest stara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówi zonie ze stara, bo się tym dowartosciowuje... Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mu powiedz,z ema córką w wieku 21 lat i faktycznie drugiego takiego faceta, co ma tak młodą żoną jak ty to nie widziałaś.jak mozesz takie głupoty słuchać skoro się nimi przejmujesz, ja bym go obśmiała w minutę, stary ramol i jego fantazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×