Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rusanka

Do wakacji min. 25 kg mniej!

Polecane posty

Gość gośćagula13
Witam :) Ja też walczę dalej, acz nie tak zawzięcie jak na początku... teraz chciałabym, aby waga mi się utrwaliła... w maju przystąpię do ponownego ataku... ogólnie rzecz biorąc- nie jest źle, wymieniłam trochę garderoby i cieszę się tym co już osiągnęłam:) Anetko - gratuluję , super wynik:) Marcinku... zbieraj siły i nie poddawaj się:) Obiecuję odzywać się częściej... w końcu zainwestowałam w nowy model... więc koniec z problemami technicznymi:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula13
Witam :) Ja też walczę dalej, acz nie tak zawzięcie jak na początku... teraz chciałabym, aby waga mi się utrwaliła... w maju przystąpię do ponownego ataku... ogólnie rzecz biorąc- nie jest źle, wymieniłam trochę garderoby i cieszę się tym co już osiągnęłam:) Anetko - gratuluję , super wynik:) Marcinku... zbieraj siły i nie poddawaj się:) Obiecuję odzywać się częściej... w końcu zainwestowałam w nowy model... więc koniec z problemami technicznymi:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
czesc agula,juz myslalam ze sie nie odezwiesz:)ja dalej sie odchudzam,choc waga teraz prawie caly czas stoi,moze organizm sie przyzwyczzail do malej ilosci kalorii.....bede probowac do czerwca:)agula ,marcin,odzywajcie sie! agula dla utrzymania wagi czytalam ze trzeba nadal jesc kilkaset kalorii mniej niz wypada na nasze zapotrzebowanie przez...3,4 msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula13
Hej... u mnie za oknem ladna pogoda, aż chce się żyć... niestety dziś jestem dość długo w pracy i wiele nie skorzystam... postaram się jednak wieczorkiem wyskoczyć... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
A u mnie pogoda paskudna,snieg padal....nie moge sie doczekac slonca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godzinny spacerek wieczorną porą zaliczony... jutro już piąteczek i upragniony długi weekend przed nami... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
a mnie troche ruszylo-63:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Anetko wyniku i samozaparcia:) Ja na razie na wadze się nie skupiam... koncentruję się raczej na utrwalaniu dobrych nawyków...staram się jeść regularnie i dużo się ruszam... na wagę wejdę jak minie kolejny pełen miesiąc czyli po niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
agula,to poinformuj o wyniku,czy waga sie utrzymala:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzybkieZdroweOdchudzanie
Zdecydowanie polecam na odchudzanie i cellulit bardzo skuteczne, zdrowe i naturalne Zioła Tybetańskie. - "Tibetan Herbs" Atest WHO i zdobyte I miejsce na " Natural Product for Slimming " Bruksela 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
patrze dlugi weekend w pelni:)))u mnie waga stoi,ale wytrwam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś leniwy dzionek, ponadto humor średni, a najgorsze, że nie wiem czemu... miejmy nadzieję, ze jutro będzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
dzis sie opalam,zamiast grila ja sie pieke:)a waga stoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś humorek lepszy... pod względem jedzonka ok- nie miałam dziś zbytno apetytu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
a ja mam wszystkie objawy zastoju wagi:zimno mi,senna jestem,mam napady apetytu,ale ponoc moze stac do 3 tygodni,organizm sie dostosowuje,tylko ze tam pisalo ze wtedy cera sie poprawia a mnie wlasnie wypryszczylo:)))chyba by bardziej humor popsuc,jakas odwrotna jestem:)jak tam agula z waga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula13
Jeśli chodzi o moją wagę po miesiącu mało dietetycznym to nie wiem czy się cieszyć czy smucić... jest 1kg na plusie... czyli zobaczyłam znowu na wadze 7-mkę na którą nie mogę patrzeć:( Gdybym się pilnowała bardziej , zapewne by tak nie było... z drugiej strony nam 5 kg za sobą, które mam nadzieję pożegnałam bezpowrotnie... a ten jeden kg mogę zgubić w tydzień jeśli wezmę się w garść...tylko jak to zrobić... Gdzie jesteś moja silna wolo? Muszę przeanalizować wszystko, zmotywować się odpowiednio i wystartować raz jeszcze... Jakby nie było jestem na połowie drogi... przede mną jeszcze 5 kg... a do wakacji zostało 7 tygodni... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
agula,na pewno Ci sie uda,trzeba tylko dobrej motywacji,pomysl o ...kosiumie kompielowym ;)ja troche ruszylam jest 61,zostalo 5 kg i to wszystko na brzuchu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolciaPL
Hej, ja postanowiłam do wakacji schudnąc może nie 25, ale 15 kilo i muszę się pochwalic, że zostało mi już tylko 6. Jak do tej pory po prostu ograniczyłam wielkośc porcji i wspomagałam się suplementem na bazie zielonej kawy IQgreen,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
waze 60kg :)dociagne do wakacji do minus 25 ,zgodnie z tytulem topiku:)pozdrawiam ,jesli jeszcze ktos tu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula13
Gratuluję Anetko...:)powiedz mi, myślałaś już jak wyjść z tej dietki... U mnie malenki spadek 0.5kg, biorąc pod uwagę,ze @... to nie jest źle...Ponadto zrobilam coś jeszcze dla siebie... postanowiłam pożegnać się z papierosami ( nie wiem na ile,ale próbuje )... dziś dzień 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko doradzić najskuteczniejszą dietę. Ja próbowałam kilku diet i dla mnie żadna nie okazała się najskuteczniejsza. Mi koleżanka z pracy poleciła tabletki odchudzające Foreverslim, można je kupić na allegro. Na początku byłam sceptycznie do nich nastawiona ale skoro ona schudła to i ja też spróbowałam. Osiągnęłam dobry wynik w porównaniu z dietami, 9 kilogramów już po miesiącu stosowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja to próbowałam już chyba wszystkiego i jedyne co mi pomogło to a.....x, polecam Panią Kasię która ma oryginalny , schudłam już 8 kg i dobrze się czuję kasia8807@vp.pl myślę że warto spróbować jak nic już nie pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak tam? Ktoś coś? Do wakacji 1 miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam hipnozę 665136456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza290
Ogólnie każdemu pomaga inna dieta i inne suplementy ;) ja stosuję jedynie 5 posiłków dziennie plus African Mango http://szczupla-kobieta.pl i czuję się świetnie ;) schudłam już 16kg w 2 miesiące ale idę dalej po swoją zdrową wagę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi_ii
Mi udało się schudnąć 10 kg dzięki diecie Karolci. Bardzo ważne są regularne posiłki. Odżywiam się zdrowo, jem dużo ryb i warzyw. Jak mam ochotę na coś słodkiego to sięgam po owoce i orzechy. Staram się codziennie ruszać, rower, basen, bieganie. Czuje się świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila1233
Ja skorzystałam z diety Holdona i zrzuciłam 15 kg i waga się trzyma. Zadziało tak jak należy i o to chodzi, bez jakiś tam wielkich wyrzeczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×