Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rusanka

Do wakacji min. 25 kg mniej!

Polecane posty

Cześć Laski U mnie delikatny tyłek, po świętach cały czas stosuje moja stałą dietę od jutra :( ale ale obiecuje że od przyszłego tygodnia ruszam z kopyta ( mam nadzieje) dziś i jutro idę na targi euro gastro więc nie mam szans , ale od poniedziałku cisne obiecuje... echhh a Wam gratuluje spadków i wytrwałości i obiecuje poprawę hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula13
Witam:) Mam trochę problemów z kompem... działa, a nagle pyk i się wyłącza i nie chce się uruchomić... wysłużył się już, czas pomyśleć o wymianie na coś nowego... Co do podsumowania to wygląda ono tak: waga 69,2 czyli w tym miesiącu -1 kg , biorąc pod uwagę, że zaliczyłam zastój, dwie imprezki imieninowe i święta to uważam ,że tragedii nie ma- ważne , że w waga pomaleńku w dół. Podsumowując od początku dietkowania czyli 2 miesiące - jestem lżejsza o 7,4 kg. Jest zatem - ok , widzę różnice w obwodach, ubranka w rozmiarze 40 leżą idealnie:) Walczę dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
Agula super,gratuluje na pewno osiagniesz wymarzony wynik:)Marcin abys sie nie poddawal,dobrze ze zaczynasz od poczatku:)ja sie na razie nie waze,no,chyba ze mnie znow natchnie:)super sprawa ten ogodek -ruch plus opalanie:)))pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny i Chłopaki, u mnie 54,8 kg czyli minimalnie, ale jednak schudłam, co było dla mnie dużym zdziwieniem, bo miałam małe zniechęcenie przed świętami, w święta nieco popuściłam sobie pasa - wiadomo, sałatki, śledzik, słodkie i mega kaloryczne ciasta, do tego wypad na pizzę, którym przypieczętowałam "koniec moich złudzeń o odchudzaniu", jak to nazwałam... Myślałam, że znowu ważę kilka dobrych kilo więcej, więc już nawet nie chciałam się ważyć, ale partner mnie namówił mówiąc, że widzi, że nic a nic nie przytyłam i żebym nie dołowała się, tylko weszła na wagę i sama zobaczę, że jest dobrze. Posłuchałam go i całe szczęście :) bo okazało się, że miał rację, a ja mam motywację do dalszego dietkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulo, może wystarczy zrobić format komputera :) jak mi już totalnie nawala mój grat, to robię format, bo nic tak nie odświeży systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
o witaj chudnaca:)mi sie zbliza @ wiec z wazenia nici.Dietki sie trzymam,jutro pieke kaczke:)tak,jem i takie rzeczy ,tylko w ilosci minimalnej:)))za to mam szczescie ze slodyczami ,w ogole mnie nie ciagnie,starczy mi herbata ze slodzikiem,ciekawam ile schudne w 3 msc odchudzania,ktory zacznie sie u mnie od poniedzialku.Kupilam sobie przypadkiem czystek,bo cos tam obilo mi sie o uszy ze zdrowy,a akurat bylam w aptece....teraz musze poczytac od czego on jest:))))czasem tak mam ,najpierw czynie ,potem mysle:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
ja przywracam system...zazwyczaj trace wtedy ostatnie dane,bo straszny ze mnie laik komputerowy i nie wiem jak je zapisac,ale jak nie ma wyjscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
chudnaca,wychodzi ze schudlas 10 kg????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Chudnąca fajnie, że znów się odzywasz, gratuluję spadku... napisałaś, że minimalnie schudłaś a tu waga ponad 10 kg na minusie? Jak to zrobiłaś w niespełna miesiąc? Co do kompa , to dziękuję kobietki za rady , ale nie znam się na tym wszystkim i sama nie wiele zdziałam... muszę kogoś poprosić o pomoc... a w ogóle to obiecałam sobie, że jak dostanę zwrot podatku to kupię sobie laptopa . Muszę to zrobić szybko, bo jak zacznę odwlekać i myśleć to pieniążki się rozejdą:) Dietkowo ok, acz waga teraz to już leci pomaleńku, tak czy inaczej trzymam się i nie zamierzam się poddać... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
a ja mimo zblizajacej sie @ weszlam na ta wage i jestem zadowolona ,bo pokazala 66kg:)jak bedzie juz ponizej 60 to wreszcie bede dobrze wygladac,bo jak pisalam u mnie odklada sie nabrzuchu,a reszta szczupla:)mam nadzieje ze zblizajacy sie miesiac da wiecej spadku niz poprzedni:)pozdrawiam i lece siac warzywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka schudła stosując slimcea wiec teraz ja zaczynam kuracje pod jej okiem. jedynie co miała dodatkowego to prostą diete i schudła ponad 10kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha nieeee, pomyłka oczywiście, palec mi się omsknął na klawiaturze, 64,8 kg rzecz jasna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
chudnaca ja to sie ciagle myle i mowie mojemu facetowi ze waze piedziesiat iles,a nie szesciesiat iles;)u mnie to to chyba taka freudowska pomylka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
super,mimo zjedzenia kaczki i @,waga dzis pokazuje 65:)chyba te hydrominum dziala na gromadzenie wody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
gdzie jestescie dziewczyny?chyba sie nie poddalyscie,lato coraz blizej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chciałam Paniom zaproponować konsultację u dietetyka w Centrum Dietetycznym Naturhouse. Prowadzimy całkowicie bezpłatne konsultacje, na których przeprowadzamy analizę składu ciała. Można sprawdzić procentową zawartość tkanki tłuszczowej, zatrzymywanie wody, a także porozmawiać z dietetykiem, który sprawdzi czy mają Panie prawidłowe nawyki żywieniowe, oraz posłuży radami. Prowadzimy kuracje odchudzające, oczyszczające i wiele innych. Nasza metoda opiera się na zbilansowanej diecie, naturalną suplementacją oraz regularnym wsparciem dietetyka. Zapraszamy na darmowe konsultacje z dietetykiem. Pozdrawiam - asystentka dietetyka Naturhouse Warszawa Galeria Ursynów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojejku kolejny ttemat na durny temat bo to po polskiemu tak nauczyli rodzice a teraz nie da sie oduczyc 333 www.youtube.com/watch?v=X9NY5T6P4A4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Anetko gratuluje spadku:) Ja trwam na dietce, tylko w ostatnich dniach gorzej z ruchem... za oknem deszczowo, więc kijki i rower odpadają... może poćwiczę coś w domku... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pogoda nie nastraja ostatnio,ale bedzie coraz lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
to ja bylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś się trochę ruszyłam, pomaszerowałam ponad godzinkę z kijkami, niestety z jedzeniem było średnio... dopadł mnie głodek i zjadłam więcej niż zaplanowałam... chyba mam mały kryzys:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
agula ,trzymaj sie,to pewnie wiosenne przesilenie.Ja juz sie miejszcze w niektore stare ciuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula13
Hej:) Cisza tu u nas ostatnio... Marcin też o nas zapomniał w tym tygodniu... Humorek mi się nieco poprawił, wszystko to wina zbliżającej się @- tak myślę... wczoraj dietkowo było ok, ponadto 1,5 godzinki marszu z kijkami... dziś też jest dobrze... nie poddam się, lato coraz bliżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula13
Czyżbym została sama na placu boju?...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim wspaniale się spisuje.Przyspiesza przemianę materii przez co wspomaga proces odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
ach,nie odzywalam sie bo bliska osoba byla w szpitalu,na razie waga stoi/znowu!/pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja jestem jestem tylko moja dieta gdzies uciekła :) trzymam ostatnia wagę, ale nic nie chce spaść z drugiej strony nie dziwne bo trzymam diete od poniedziałku do piatku a w sobote i niedziele pękam masakra.... Wczoraj kupiłem sobie dwie koszule o 2 rozmiary za małe mam motywacje pozdrawiam bardziej wytrwałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
u mnie 64 ,5 i stoi...a czasu coraz mniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
jest 63,5:)))i pomyslec ze zaczynalam od 80:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×