Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rusanka

Do wakacji min. 25 kg mniej!

Polecane posty

Dzięki za Wasze jadłospisy, elka2000 - fajny filmik, nie mam konta na youtube, ale dodałam sobie kanał do zakładek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkokilka
Fajnie jest móc sie pochwalić w końcu tym że waga spadła.Mi udało się schudnąc stosując Foreverslim 10 kg jest to dokładnie tyle ile chciałam.Noszę teraz ciuchy o dwa rozmiary mniejsze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
Mi waga na razie stoi na 69,ale nie martwie sie ,przy swietach mam sporo ruchu,zastoj sie zdarza,za to od jazdy rowerkiem/juz dwa tygodnie/widze zmiany na nogach,robia sie ladniejsze:)brzuch tez mi spada,bo z nim mialam najwiekszy problem,od poczatku diety juz 18 cm zlecialo,ale zostalo jeszcze z 20....ale skoro 11 kg= -18cm,to i dalej bedzie szlo:)ja juz mam swiateczny nastroj,a sprzatanie mnie cieszy,bo to zawsze ubytek kalorii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może cel wzięty z księżyca, ale co tam, niech będzie 59 kg ;) Tylko ode mnie zależy czy go osiągnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Voila voila
Anettka Ty już masz fajną wagę :-) trzymam kciuki aby szło Ci tak dalej :-) Pulpaneta :-) osiągnięcia tego celu Ci życzę :-) A ja...dzis dietka lekko zaburzona, bo zjadlam rafaello, jedno-ale nie mogłam odmówić...dostałam od dzieci na urodziny :-) oj dziś mi się licznik przekręcił i cyferka z przodu zmieniła :-) No i wiosnę mamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka80
Dziewczyny, ja w zeszłym roku zgubiłam 15 kg tylko dlatego, że z auta przerzuciłam się na rower ;). I jeżdżę tak z i do pracy. Nie ograniczam się z jedzeniem, choć z drugiej strony nigdy za dużo nie jadłam. Także polecam ten sposób :). Fajne rowery są w Decathlonie i Media Expert, praktycznie wszyscy moi znajomi, ktorzy w ciagu ostatniego roku kupowali rowery (a bylo ich sporo, bo jestem gestapo i wszystkich namawiam!) tam je kupili. Ruch to zdrowie...i szczupła sylwetka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
witam,Viola,tym jednym rafaello wcale sie bym nie przejela:)a ja padam,przez te swieta spale kupe kalorii.I wczoraj i dzis sprzatanie calego domu od 8 rano do wieczora....8 okien juz umylam,dywanow podlog itd. wcale nie licze,ale za to licze ze po swietach waga pokaze mniej,bo ja zamierzam cale swieta jesc dietetycznie,szczesciem swieta tylko we 2 ,wiec latwiej:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tak trudno zauważyć, że Nick jednej z was to voila voila[czyt. włala], A nie Viola :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
OK,juz sie poprawiam,bez nerwow:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pt kończe kurację ze slimcea. Cała kuracja bardzo udana. Potwierdzam działanie i polecam każdej która z innymi rozwiązaniami nie dawała rady schudnąć tyle ile sobie założyła. Ze slimcea powinno być dużo łatwiej. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula13
Witam:) Nie pisałam kilka dni, więc czas nadrobić zaległości... Voila... spóźnione życzenia urodzinowe... dużo zdrówka i spełnienia marzeń:) Gratuluje wszystkim spadków:) U mnie na razie waga zastrajkowała ( spadków brak), ale cóż nie dziwie się , gdyż weekend nie był zbyt dietetyczny... wróciłam jednak na dobre tory... Boję się jednak zbliżającego się świątecznego czasu, tyle będzie pokus, że , aż strach pomyśleć...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odświeżam tabelkę.... Start i/Ii 2016r. było... jest ... będzie... Agula 165........ 76,6......69,3....65 Chudnąca 169....72.........65,2....?? Axxxk 173...........105,5...100,3...89 Marcin 186.........106......101,5...92 Anettka 165.........80........69......56 Basia 164.............86,6......82......70 Voila 167..............87.........82,2...?? Dobob 168..........68,5......67,1....57 Paulina 160.........77,3......75,5....55 Aneta 164.............82,4.....77........59 Nie mogłam skopiować i nanieść poprawek( nie wiem czemu), przepisałam zatem od nowa... mam nadzieję, że nic nie pokręciłam... jakby co to poprawię... Rusanka, Nilheim, Magda, Venus, Marta... nie odzywacie się już tak długo... dietkujecie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętajcie, że optymalna utrata masy ciała powinna wynosić do 1 kg tygodniowo. Oznacza to, że w miesiącu masa ciała maksymalnie powinna się zmniejszyć do 4 kg. Bardziej restrykcyjne diety są niezdrowe (powodują niedobory i wiele innych skutków ubocznych) i nieskuteczne, bo efekt ich najczęściej jest krótkotrwały. W tkance tłuszczowej przez lata gromadzą się toksyny, które niestety przy utracie masy ciała wtórnie krążą w naszym organizmie. Dlatego czasami na dietach redukcyjnych czujemy się gorzej - odczuwamy ból głowy i osłabienie. Ważne jest wtedy odpowiednie nawadnianie. Diety ubogoenergetyczne (odchudzające) wbrew pozorom nie są łatwe do przygotowania - obniża się ich kaloryczność, a podaż składników odżywczych musi pozostać bez zmian. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 dni dietkowej porażki :( boję się jutro ważyć, znowu czuję, że przegrywam, boję się, że moje plany, by skutecznie schudnąć są tylko nierealnym marzeniem eh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chudnąca nie możesz się poddać tak ładnie Ci idzie... popatrz sama schudłaś już 7 kg- to super wynik... zapomnij o tych 2 dniach... jutro będzie nowy, lepszy dzionek- głowa do góry:) U mnie weekend też nie był idealny... cóż... zdarza się każdemu... Do jakiej wagi chciała byś dojść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich i pytam czy tez mogę sie dołączyć? Miło tu u was i wasze spadki wagi motywują. A ja w końcu muszę się pozbyć zbędnych kg. Po dwóch ciążach ważę 82 kg a chcę 60 bo kiedyś tyle ważyłam. Na razie mniej jem a mam zamiar zacząć konkretnie po świętach dietą 10 dniową a później polecieć 17 dniową dr Morena - daje dobre efekty zwłaszcza na po ciążowy brzuch. I mam nadzieję ze do końca tego roku w koncu dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
a u mnie nadal waga stoi,ale w pasie zmalalo o nastepne 4cm,dziwne to jakies:)chudnaca nie poddawaj sie,trzymam kciuki,za reszte oczywiscie tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chciałabym prosić o poświęcenie 5 minut na wypełnienie ankiety, której tematem jest zrzucanie zbędnych kilogramów, zapewniam że każdy z Państwa napotka w niej na kontrowersyjne pytania, które być może zachęcą do zgłębienia informacji na temat zasad prawidłowego odchudzania jak i też zdrowego żywienia. Ankieta jest całkowicie anonimowa, a jej wyniki posłużą mi do napisania pracy dyplomowej. http://www.ankietka.pl/ankieta/219631/zdrowe-zrzucanie-zbednych-kilogramow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Cichutko u nas... mam nadzieję, że to stan przejściowy związany z przygotowaniami do świąt... a po świętach ruszymy dalej z nową energią... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze dwa miesiące temu myślałam że nie ma takiej siły która pomogła by mi schudnąć.Ale dzięki mojej przyjaciółce trafiłam na Foreverslim i się udaje .Schudłam już 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
Ja jestem,swieta gotowe,ciasta upieczone,a ja sie trzymam diety:)swieta to tylko pare dni:)moze mi waga w koncu ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mechtylda 85
Hej mogę dołączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
czesc mechtylda,tak w swieta zaczynasz czy wczesniej?pozdrawiam wszystkich nowych:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettka333
Widze ze swietujecie na calego:)wszystkim wesolych swiat!a ja sie pochwale ze waga w koncu ruszyla-jest 68:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×