Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PIELĘGNIARKI ILE ZARABIACIE!!!

Polecane posty

Gość gość
Panem? Ty jesteś jakis chory zakompleksiony maly czlowieczku Mega zalosny jesteś i zaraz napiszesz ze pielęgniarka ci pyskuje jaki ty przewidywalny. Idź się lecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy margaretka mnie ustawiła :) nie kojarzę, mam świadomość tego jak ważna i odpowiedzialna jest moja praca i wasze gadanie nie jest w stanie tego zmienić. rozśmieszacie mnie tylko pyskacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie podszywam się pod anestezjologiczną, mam specke, kurs noszowego też oczywiście i wiele innych na wypadek gdyby mi się to znudziło łosie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem zdziwienia margarety na temat naszych kursów ekg, toć już wcześniej wyjaśniałam, ale przypomnę..robiąc ekg musimy je umieć czytać gdyż pozwalając chodzić pacjentowi z uniesionym st np możemy się narazić na późniejsze kontakty z prokuratorem :)bardzo często się zdarza, że lekarza nie ma pod ręką. także nie wmówisz mi, że wystarczy znać kolory tylko. a na studiach mamy mało zajęć z tego tematu dlatego jestem jak najbardziej za kursami. z poważaniem pyskata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margareeeettkaaaaa lekarz
Ja Panem? :) Ja kogoś ustawiam? :) A ja Ci powtórzę że ani bez kursu ani z kursem żadna pielęgniarka i tak nie odczyta EKG a jej rolą jest jego zrobienie, a nie interpretacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaaaa
"Ja Panem? usmiech.gif Ja kogoś ustawiam? usmiech.gif" Jakaś ta piguła w dzień miła była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margareeeettkaaaaa lekarz
podejrzewam że tu na wątku jest więcej niż jedna pielęgniarka... tak mi się zdaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś ja czytam ekg łosiu :)i co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margareeeettkaaaaa lekarz
a co tam łosiczko z tego EKG wyczytujesz? Migotanie przedsionków? Asystolię? Częstoskurcz komorowy? Migotanie komór? Myślę że tych 3 rytmów można nauczyć każdego i to w 2 minuty :) I to bez kursu nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a koleżanka nie poznała się na wybornym żarcie tylko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czego was uczą na tych śmiesznych studiach jak u lekarza skoro bez kursików nic nie możecie,a i tak nie możecie praktycznie wykonać żadnej procedury medycznej bez zlecenia. Tak się nie unoś z tą specka anestezjologicznej bo i tak ani nie staniesz sama do znieczulenia ani nie podżyrujesz sama na oiom .... A pomostowka na ratownika tylko udowadniasz że jesteście za głupie na wybór studiów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaa
To wyżej to znowuż ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawał ściany dolnej, tylnej, przedniej.. i takie tam różne gryzgoły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goścaa :) to żeś dowaliła. uczymy się strajkować i uprzykrzać życie łosiom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaa
Margaret -w dzień ta miła to może i faktycznie była inna . Ale teraz tu siedzi tylko ta pyskata co jej tu od początku:) Z jej wypowiedzi wynikało że pracuje na jakimś oddziale a potem jak się rozmowa rozkręcała to sobie dodawała a to kurs recept.. .kurs "noszowego"....specjalizacje.....doktorat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo, skoro widzisz zawały, to cudownie że możesz robić EKG. Naucz jeszcze koleżanki i będzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjaśniła się zagadka dlaczego musimy tyle kursów robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nosz kuźwa :) przecież ja jestem też miła :) o co wam chodzi? zazdrośniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moja wina, że jestem najbardziej wykształconą i kompetentną osobą na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie, możecie rozmawiać bardziej merytorycznie, zeby wszyscy spoza medycyny rozumieli o co wasze spory. ratowniku - błagam, nie pisz w kółko tego samego, już milion razy napisałeś to samo. pyskata piguło - jesteś typem, najgorszym typem baby, wyniosla, cyniczna i przemądrzałaa, już widzę jak traktujesz pacjentów... ale to wszystko wróci do ciebie więc spoko i jak w zyciu tak i tutaj widać z kim można porozmawiać i kto naprawde ma klasę - po przeczytaniu całego tematu stwierdzam, że jedyni z klasą to lekarze hgg, margaretka, stażysta i jescze tam była rehabilitantka cała reszta to jak zwierzyniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie spory? do tej pory to wszyscy w/w opluwają pielęgniarki :) podają jakieś przykłady z życia, pojedyncze przykłady gdzie na temat przedstawicieli ich zawodów można poematy tworzyć. tutaj nie ma dyskusji. każda merytoryczna wypowiedź piel jest odbierana jako napaść. oczywiście jestem najgorszym typem człowieka :D przyjmuje do wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
merytorycznie rozmawiać? wszyscy w/w plują na pielęgniarki :) a każda merytoryczna wypowiedź ze strony piel jest odbierana jako napaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wreszcie ktoś napisał prawdę o was :) Oczywiście bilbordy na mieście o zarobkach lekarzy są ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaa
Pielęgniarko ......ekhm.....ekhm.....anestezjologiczna Kiedy sama znieczulałaś ostatnio a nie tylko asystowałaś anestezjologowi? Pytam bo zarabiasz o wiele więcej od ratowników samodzielnie jeżdżących na podstawie i do tego ponosisz mniejsze koszty edukacji. A to może samodzielny dyżur na oiom miałaś i wykonywałaś procedury medyczne oraz podawałaś leki bez zlecenia? Tak jak pogardzany przez ciebie noszowy zaoczny na podstawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaa
Pielęgniarki anestezjologiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pragnę przypomnieć, że na podstawie są też pielęgniarki :) każdy ratownik pracujący na esce czy sorze wykonuje zlecenia lekarskie, nie wspomnę o oddziale(po moim trupie ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po twoim trupie? a niby co zrobisz jak zatrudnią ci ratownika na oddziale? zabijesz go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież się męczycie i tak :) poza tym i tak by sobie biedak nie poradził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×