Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mąż zachował się skandalicznie, tak powiedział o naszym dziecku ! :(

Polecane posty

Gość gość
Jaka terapia? Człowiek, który wzywa własne, nienarodzone dziecko od p**********h bękartów nie nadaje się na ojca i męża. To jest psychol kwalifikujący się do leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, z zemsty złóż o rozwód. żeby mu dokopać, pokazać, że też potrafisz! dziecinada :O miałam jedną znajomą, która w przypływie złości złożyła wniosek o rozwód. facet też się zawziął i tak nie rozmawiając o tym poszli na rozprawę. i tam się trochę zdziwili, bo sędzia dał im ten rozwód na pierwszej rozprawie. a potem ona - że jak to, ona myślała, że na pierwszej rozprawie to ich będą godzić. i chciała męża tylko trochę postraszyć, żeby się zmienił... no to teraz jest rozwódką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jakkolwiek głupo dla Was brzmi to moje dalsze roztrząsanie sprawy imienia dla dziecka to powtórzę tylko tyle że to jest ko kropelka pokazująca morze zachowań tego człowieka podczas gdy coś jest nie po jego myśli. Żeby się nie pos**rał, że taki nieomylny. jestem juz zmęczona ciągłymi kompromisami bo wiekszosc z nich to ja musialam akceptować, mam dosc tej jego postawy wielkiego rządcy i każde moje powiedzenie temu "nie" konczy sie z jego strony jak ą ś dziecinadą. ja to powtórze;;kto i dlaczego wychował go na niereformowalnego chama....i dlaczego nie od razu pokazał swoją twarz...w zyciu bym sie w to nie wpakowała. nie mam ochoty wspominac dobrych chwil i szukac dobrych stron zwi ązku kiedy w tak waznym momencie jak wybor tak imienia dla pierwszego naszego dziecka, imenia ktorym cale zycie bede musiala sie wzgledem niego poslugiwac, mam sie dostosować do jaśnie pana. NIE. NIGDY. dosyć mam ci agłego naginania się. nie dojrzał do zw ązku, skoro zawsze wszystko musi być jak on chce. i jeszcze mi tu bezczelie obraczke bedzie zdejmował....no tak sie zachowuje dorosły facet, mąż, ojciec???? to dzieciuch....mój ojciec w jego wieku to był o lata świetlne dojrzalszy od niego i nadal jest. wiem z opowiesci mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jeśli teraz odpuścisz to w przyszłości razem z dzieckiem będziecie siedzieć w kącie i płakać a psychol będzie was gnębił i obrażał na każdym kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jeśli teraz odpuścisz to w przyszłości razem z dzieckiem będziecie siedzieć w kącie i płakać a psychol będzie was gnębił i obrażał na każdym kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jeśli teraz odpuścisz to w przyszłości razem z dzieckiem będziecie siedzieć w kącie i płakać a psychol będzie was gnębił i obrażał na każdym kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jeśli teraz odpuścisz to w przyszłości razem z dzieckiem będziecie siedzieć w kącie i płakać a psychol będzie was gnębił i obrażał na każdym kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:49 też bym go wysłała na leczenie. Ma problem ze sobą, z prowadzeniem normalnej rozmowy, argumentów nie przedstawia a jeśli przedstawia to absurdalne i rodem z przedszkola, albo "nie bo nie" jakby miał dwa latka. Niedojrzały, chamski, kompletnie nieodpowiedzialny człowiek. Żadna tam terapia tylko kopa na d..... bo nie zasłużył na miłośc ani żony ani dziecka. Niech sobie będzie wolnym ptaszkiem, to dzisiaj modne.Niech zmienia panny to także modne. To chyba taki typ, który nalepiej by się odnalazł w takiej konfiguracji. B jak czytam jakie on ma odzywki i jak prowadzi dyskusje, jak piszesz że prycha to moim zdaniem dziecior i niedojrzały głupiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:57 co to znaczy odpuścić w tym przypadku? co zrobić, by nie odpuścić Twoim zdaniem... patrzeć na tę kreaturę nie mogę po tym jego tekście, co za chamstwo. on ma w d...nasze dziecko i nie kocha go. żal mi dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z tym że koleś obrączki nie bierze bo z żoną się pokłócił to dla was nie jest dziecinne? dla mnie to jest poziom betonu i dziecka małego...nie wspomne o totalnym braku dojrzalosci i o tym ze koles chyba nie jest wychowany do wybaczania przez rodzinke skoro byle pierdoła powoduje u niego chęć zerwania związku. zauwazcie ze on rozpętał te burzę bo nie chcial posluchac argumentow autorki tylko smial sie jej w twarz. wiecie jakie to jest denerwujace jak poswieciles na cos czas i uwage i lubisz to co wybrales a ktos wysmiewa sie z twojego pomyslu nie dajac nic w zamian? skąd wy takich facetów bierzecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam i oczom nie wierzę! Roztrząsasz nasze prywatne sprawy na jakimś forum? To może napisz jeszcze, jak sama się do mnie wcześniej odezwałaś?! Zobaczymy, czy ciebie nikt nie nazwie chamem i nie wyśle na leczenie. Masz rację, wyprowadź się, tylko dziecko zostaw, lepiej mu będzie z normalnym ojcem niż z matką histeryczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:16 hahahahahahahaha podszywa się pod jej faceta :D:D:D:D juz to widzę jak na forum przylezie koles :D kobietko zaparz sobie kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:16 pudło :) mąż nigdy nie używa polskich znaków pisząc maile czy wypowiedzi na necie :) w dodatku to nie jego styl wypowiedzi. prowo ci się nie udało dziecko. idź do jakiegoś lekarza może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsas
Mogę tylko napisać, że współczuję męża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:16 chłopuniu prosty/babuniu prosta, ojciec który nazwał swoje dziecko pier...olonym bękartem nie będzie fajnym ojcem i szczerze lepiej by miał matkę nawet i nadwrażliwą niż ojca mającego go w d..... i wyzywającego od najgorszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko czyje jest mieszkanie/ dom w którym obecnie mieszkasz: męża, wasze wspólne, wynajęte? Pracujesz na chwilę obecną, jesteś na zwolnieniu lekarskim, czy na utrzymaniu męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spakuj sie, wez obroczke meza i sprzedaj, zeby miec jakas kase i jedz do rodzicow na troche. Po porodzie wroc do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem na zwolnieniu lekarskim, normalnie to pracowałam na umowę o pracę. wynagordzenie dostaję co miesiac ale nie jest ono jakies wysokie. mieszkamy we wsplnie wynajmowanym mieszkaniu. a dlaczego zbierasz te wszystkie informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:44 pojechanie do rodziców teraz na trochę wiązałoby sie z ich kompeltnym brakiem zrozumienia. to są tzw. betony katolickie które uwazaja ze jak z mezem jestesmy po slubie koscielnym to trzeba siedziec razem bo "az takiej krzywdy nie ma"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×