Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

500zł na każde dziecko a teraz tylko dla bogaczy

Polecane posty

Gość gość
Jak ludzie szybko zapomnieli o AFERACH PO! Gdzie wtedy byliście Wy którzy rozdmuchujecie temat nie przeczytawszy obietnic PiSu. A ty która tu tak często zakładasz wątki szkalujace PIS ...czy tak dobrze ci było za czasów PO?! Nie przeszkadzało ci że ludzie zarabili za ciezka pracę 1200 zl na ręke na smieciówkach?Nie mówiąc już o innych "dobrodziejstwach "jakim jest bieda w naszym pieknym kraju?! Jak łatwo gawiedż daje się wciagnąć w następna aferę PO . LUDZI KTÓRZY NIE POTRAFIĄ SIĘ POGODZIC Z PORAŻKA WYBORCZĄ GŁOSNO KRZYCZĄ ŻE KTOŚ KOGOŚ OSZUKAŁ! ŻENADA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli pani Szydło w debacie mowi "obiecujemy 500 zł na każde dziecko" tzn ze na każde dziecko . Trzeba byc debilem zeby nie widzieć ze ta ustawa to jeden wielki bubel . No i najważniejsze ...jak można rozdawać pieniądze ktoych nie ma! Jak myślicie skad je wezmą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic takiego nie mówiła! Nie przekłamuj! Wynajeli cie czy co zebyś szkalowała PIS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś juz przestań kretynko z tym po bo masz jakas schizę PIS oszukał ludzi i tyle w temacie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie spokój i tak chyba są pierwszymi którymi starają sie spełnić cokolwiek z tej kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko jakim kosztem ? kto za to wszystko zaplaci ? podniosą podatki i jeszcze bardziej beda dusic tych co uczciwie pracują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem samotną matką z 1 dzieckiem, ponieważ mój mąż założył nową rodzinę. Dziecko urodziłam późno, bo w latach 90 tych dla młodych nie było żadnej pomocy, za to ogromne bezrobocie. Moi rówieśnicy w większości maja 1 góra 2 dzieci- wynik polityki prorodzinnej lat 90 i dalej. Mam działalność gospodarczą i 500 zł nie dostane , ale wcale mi nie szkoda. Znam mnóstwo kobiet, które nie pracują i całkiem wygodnie zyją- ich sprawa. Życie w Polsce nauczyło mnie jednego- umiesz liczyć? Licz na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat pieniądz na program 500plus mają być dzięki opodatkowaniu hipermarketów anie z naszych podatków. Ja dostanę 500zł na synka, ale uważam, że lepszym rozwiązaniem byłoby np. zagwarantowanie i opłacenie diecku miejsca w przedszkolu albo wyprawka dla ucznia, obiady w szkole, materiały, ksiązki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie znacie ustawy: 500zł na każde dziecko tylko dla najbiedniejszych rodzin (kurator dla rodzin patologicznych sprawdzający na co idą pieniądze) (bez konkubinatów oczywiście :D ), 500zł na drugie kolejne dziecko dla rodzin najbiedniejszych,biednych i średnio-sytuowanych (tutaj również próg dochodowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma progu dochodowego! każde drugie i kolejne dostaje 500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie to sprawiedliwa ustawa nie rozumiem jadu rodziców jedynaków, przecież majac jedno dziecko macie dużo mniej wydatków więc i tak jesteście do przodu. Mieć jedno dziekco to żadna filozofia, mieć dwoje, troje....zaczynają sie schody. Jedno do przedszkola, drugie do szkoły zaprowadzić na inna godzinę, jak jedno zdrowieje, drugie zaczyna chorować, z jednym do dentysty, z drugim do ortopedy, jedno ma zaproszenie na urodziny kolegi na 16 ta, drugie basen o 17:30. To dopiero jest wyzwanie.... i nie narzekam. sama chciałąm i daję radę bo muszę ale nie rozumiem jęków matek jedynaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się przygotujcie na próg dochodowy państwo nie ma kasy żeby chłoptaśbogatych rodziców kupił sobie za to PS4 Laptopa, wypasioną komórę, lejkcje tenisa i jezyków a potem z nadmiaru kasy zaczął handlować bo ma w chacie 5 laptopów 3 PS4, 4 drony itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś wg mnie to sprawiedliwa ustawa nie rozumiem jadu rodziców jedynaków,": Nie jestem matka jedynka ale trzeba być kretynem zeby nie widzieć jak ta ustawa jest krzywdząca dla rodzin mających jedno dziecko , samotnych matek , wdowców . No i najważniejsze jak niby ta ustawa ma zachęcić do posiadania rodziny par ktore nie maja wcale dzieci ? Jedyna madra osoba na wiejskiej jest Rafał Wójcikowski . Tylko pis jest zbyt leniwi zeby tak napwde pomoc ludziom ,latwiej rozdawać kasy której nie i podnosić podatki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś twoj****chory będą spalać te długi do końca swojego zycia hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słyszeliscie kłanstwa Kopacz że ini mieli to w planach HAHAHAHAHAHAHAHA!!!! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szydlo jest taka sama jak kopach pis taki sam jak po tam potrzeba świeżej krwi nowych pomyslów a nie ciagle te same pierdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500 zł na dziecko zostawili wszystkie zasiłki no to teraz patologia bedzie sie mnożyć jak króliki do tego cyganie ,imigranci i ciekawe kto na to wszystko zarobi heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skonczcie już z pisaniem o tych biednych samotnych matkach bo uważam że one to juz mają najwięcej przywilejów w tym kraju. dobrze że w końcu pomogą normalnym, pełnym rodziną! Tych jest w Pl najwięcej i też im ciężko a nigdy na nic nie mogły liczyć! jestem dumna że w końcu jakaś sprawiedliwa ustawa w naszym kraju przeszła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jakie maja przywileje samotne matki co ? mamy na tyle ułomne pasńswtp , ze nawet zaległych alimentów nie potrafią ściągać . Znam kilka samotnych matek i nie widze zeby mialy jakiekolwiek ulepszenia w naszym kraju.Wszystkie pracują uczciwie i nawet to wyrzygane 500 zł nie dostana . Moja kuzynka jest wdowa z jednym dzieckiem i tez nie załapie sie na to 500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To był ich wybór z desperacji dały se zrobić dziecko "bo ojej on mnie kocha" to niech teraz przestaną pisać smuty. Ludzie używajcie mózgu zawsze i wszędzie, kto nie myśli długofalowo ten potem płaci za błędy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhehhehehehhehehhehehh
"gość dziś To był ich wybór z desperacji dały se zrobić dziecko "bo ojej on mnie kocha" to niech teraz przestaną pisać smuty. Ludzie używajcie mózgu zawsze i wszędzie, kto nie myśli długofalowo ten potem płaci za błędy!" Oj oj uważaj bo moze kiedyś ty będziesz samotna matka albo twoje dzieci zostaną porzucone .Wtedy zycie nauczy Cie pokory .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co wy nazywacie 18 latkow dziecmi, przeciez to ma juz dowod osobisty, ze jest dorosly... To ze siedzi na utrzymaniu rodzicow to swiadczy o tym, ze jest doroslym tylko w teorii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac nie rozumiecie tłuki na czym polega demografia... Panstwo płaci za drugie i wiecej dzieci, bo dopiero od drugiego i wiecej dzieci nastepuje odnawialnosc pokolenia... Jdno uridzone dziecko tego nie zrobi. Wyobrazacie sobie co bedzie jak bedziecie starzy i niedolezni???? W szpitalach pielegniarki z parkinsonem w waszym wieku beda wam pobierac krew, bo nie bedzie mlodych ludzi... Starych bedzie tyle, ze beda zdychac bez mozliwosci opieki. Teraz spojrzcie na to co gotujecie tym waszym jedynakom... Gdy np was dwoje dostanie wylewu i bedzie trzeba sie wami zajac, jak te jedno dziecko bedzie sie moglo wami zaopiekowac? Taa wezmie pielegniarke, tylko jaka, jak eiekszosc z was decyduje sie tez na jedno i inni starzy beda mieli tak samo? Nawet jak wasze dziecko bedzie mialo partnera to ten partner bedzie mial tez bedzie mial swoich starych rodzicow do opieki. Napiszecie ze nie bedziecie potrzebowac opueki... Tak... Starosc to taki stan, ze w kazdej chwili mozna stac sie warzywem, nie mogacym nawet reka ruszyc i noga... Nawet nie zdajecie sobie sprawy co gotujecie swoim jedynym dzieciom gdy bedziecie starzy, bo zacznijcie juz budowac specjalne osrodki eutanazyjne, bo zwyczajnie bedziecie srac pod siebie i nie bedzie mial kto wam tego posprzatac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panstwo placac za drugie i wiecej dzieci chce temu zapobiec, bo ludzie to idioci liczy sie tylko to co tu i teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Nawet nie zdajecie sobie sprawy co gotujecie swoim jedynym dzieciom gdy bedziecie starzy, bo zacznijcie juz budowac specjalne osrodki eutanazyjne, bo zwyczajnie bedziecie srac pod siebie i nie bedzie mial kto wam tego posprzatac..." Jesli ty rodzisz dzieci po to zeby ci na stare lata d**e podcierały to zrób sobie 5 sztuk .No wiesz w razie czego jakby któreś umarło zanim sie zestarzejesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podam lepszy przykład - on współwłaściel firmy 15 tys na rękę, ona -żona pracuje w tej firmie w biurze - 3500 na rękę, 3 dzieci- biorą na wszystkie, już wiem na co pójdą te pieniążki-markowe buty i elektroniczne pierdoły...... rzygać się chce z taką polityką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie denerwuj mnie - ciekawe jakie to przywileje ma samotna matka, kołku jeden-wychowałam sama córkę, jestem wdową i co? nie dostałam ZŁOTÓWKI od państwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W naszym kraju na 3 (lub więcej) dzieci decydują się na ogół dwie grupy: ludzie majętni, albo patologia. I obawiam się, że więcej jest tej wielodzietnej patologii, niż bogatych rodzin wielodzietnych. Ogólnie pomysł 500+ uważam za fatalny, bo jest wiele lepszych sposobów na pomoc rodzinom niż dawanie gotówki do ręki. Nie czarujmy się: spora część patologii po prostu tą kasę rozwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się przygotujcie na próg dochodowy państwo nie ma kasy żeby chłoptaśbogatych rodziców kupił sobie za to PS4 Laptopa, wypasioną komórę, lejkcje tenisa i jezyków a potem z nadmiaru kasy zaczął handlować bo ma w chacie 5 laptopów 3 PS4, 4 drony itp. x Jeżeli ty myślisz że dak jest w bogatych domach to się mylisz. Tak to przeważnie jest w tych chałupach gdzie kasy ledwo starcza a rodzina dostanie jakiś zastrzyk gotówki. Moje dzieci są od małego uczone wartośc****eniądza oraz tego, że biorą się z ciężkiej pracy. Widać jakie myślenie jest u ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podam lepszy przykład - on współwłaściel firmy 15 tys na rękę, ona -żona pracuje w tej firmie w biurze - 3500 na rękę, 3 dzieci- biorą na wszystkie, już wiem na co pójdą te pieniążki-markowe buty i elektroniczne pierdoły...... rzygać się chce z taką polityką. x Jeżeli już to wezmą na 2 czyli 1000. Sory za 1000 nie kuppisz ani markowych butów dla 5 ani za duzo elektronicznych gadżetów. I jeszcze jedno. Na pewno bez tego majątku jakim jest ten 1000 nie kupowali ani markowych butów ani elektroniki. Żal ci po prostu tyłek ściska i tak pleciesz 3 po 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×