Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani Bernadett

Chciałabym i nadal się boję.

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny a nawzajem siebie byście się tez użyły?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
A mialam kiedyś koleżankę o Twoim imieniu co mi tak samo zaproponowała:D Głupia bylam, ze nie skorzystałam. Człowiek miałby co wnukom opowiadać na stare lata ~¿~:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Jak to jest masturbowc się kobiecymi ustami? Ktoś coś przybliży mi przed tym pierwszym razem?;) Malzonko jak Ty uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Mam nadzieję, że doczekam się Ciebie przed emeryturą. Później to już nie pasuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli zona juz sprawdziła na żywo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
To najpierw przed Twoją. I tak będziemy się spotykać do mojej;) Do zobaczenia później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Bardzo ładne sukieneczki!!:) Idealne do seksu od tylu z głową i piersiami przy scianie z szeroko rozstawionymi nogami.. asz ta wyobraźnia!!:O Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sex jest przede wszystkim w głowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu my szpilek potrzebujemy, ewentualnie futer :D A kiecka mi się kojarzy z szybką akcją, przynajmniej w części wstępnej, gdzie właśnie owa sukienka odgrywa pierwsze skrzypce, jest rwana, ale nie do końca... tak mam, że lubię mieć większe lub mniejsze co nieco na sobie w trakcie kopulacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona Wymagająca :) ja podałem tego typu kiecka na wyjście np. do klubu nie na szyki sex w domu:0 odważyła byś się?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu dla mnie tak sukienka jest hmmm... nieco tandetna :) Ale jeśli chodzi o długość, dekolt czy cudowne przyleganie to jak najbardziej :) Zdarza mi się wskoczyć w odważną kieckę, ale tylko jak wychodzę z mężem, na babskie wyjście odpada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jest trochę tandetna;) bo kosztuje jakieś grosze:) niemniej tu raczej chodzi o odwagę:) U ciebie wszystko pod kontrola męża?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie on decyduje w co się ubieram, gdzie i z kim wychodzę gdy jego ta przyjemność nie dotyczy :) Że tak powiem mam długi łańcuch ;) Będąc z nim i mając na sobie tak odważną kieckę czuję się komfortowo, a wychodząc z koleżankami wolę umiar i wygodę :) a tak też może być fajnie i seksownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta powinna być przede wszystkim w sex ubrana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnienowy
Bernadett. Cipka Cię łaskocze?? No nie mówię :D A kolegom nie zaproponujesz żeby coś zaradzili?? A to krzycz. Niedobra jesteś :-p Myślisz że mój drążek nie cierpi teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnienowy
Wymagająca. To Ty zaczęłaś się ubierać jak ja w swojej wyobraźni majtki zębami od cipki Ci odklejam a językiem penetruję jej wilgotne wnętrze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona Wymagająca :) szczujesz:) ale czy faktycznie tak się ubierasz?:) np. do pracy pończochy i szpilki?:) i jeszcze brak majtek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu :D Ostatnio w pracy miałam na sobie pończochy wczoraj, w zeszłym tygodniu hmm... co najmniej dwa razy... Zawsze przychodzę w majtkach do pracy, a że zdarzało mi się wychodzić bez nich to już inna sprawa ;) Fajna była ta świadomość: a ja mam goły tyłek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
COz zona:) nic dodać nic ując:) sama świadomość jest najważniejsza:) a kiedy byłaś z jakimś facetem ,oprócz męża:?:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sensie z mężem i z innym? :D Nigdy :) Ale tak serio, fizycznie/erotycznie to hmmm... jakby nie liczyć naście lat temu :) A w myślach zdarzyło się nawet niedawno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×