Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani Bernadett

Chciałabym i nadal się boję.

Polecane posty

Gość Pani Bernadett
Ja jeszcze poważnie śpię:) Czasami rzucam konczynami ale nikomu tym krzywdy nie robię, chyba;) opisujesz strach, jakbyś to znał?:) Jakbyś w głębi siebie miał potrzebę skosztowania tego nowego smaku, od którego boisz się uzależnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
To bardzo dobrze o Tobie świadczy. Mąż może być dumny z wiernej i pięknej kobiety, jaką Ty jesteś. A myśli? Kto ich nie ma? Jaka kobieta nie myśli o seksie na innym ciele i języku i takich tam uniesieniach.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Jeśli możesz podaj mi maila tutaj a później usuniesz. Niestety nie pamiętam nawet swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dziewczyny tak Wam życie zleci na myśleniu tylko:( a lepiej żałować za grzechy niż żałować ze się nie grzeszyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
W takim razie później utworze nowe konto pocztowe i jakoś się skontaktujemy kochana:) Każdy czegos żałuje, nawet myśli się wstydzi a co tu mówić o czynach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe, dziewczyny:) ale czas ucieka:) i branie będzie słabsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Doprawdy? Przypomnij mi:) Wiesz wiek i skleroza postępują:D skoro gość nas tak pociesza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny:) ja tylko delikatnie sugeruje, ze róbcie to co macie do zrobienie a nie czekajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Seksu by chciały Puchaczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, przecież my na nic nie czekamy :) Może dlatego, że nie szukamy? Może dlatego, że czekamy aż nas znajdą? :D I wtedy się już nawet bać nie będziemy... Be, jak Ty to widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Gdyby wszystko wydawało się takie proste. Hop do łyżka i żyć dalej:) Seks z innym mężczyzną pozostawia ślad nie tylko w psychice. Napiszę Malzonko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnienowy
Hehe:D Tu chyba nikt nie zagląda taki który by nie chciał. Czy puchacz czy *****ch. Każdy chciałby.... A z drugiej strony wiele jest tu osób którym nie brakuje. To jak to jest Be??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Jak ja to widzę Malzonko? Nie szukam i nie czekam az mnie znajdzie ktoś. Raz ktoś pojawił się w złym miejscu i w złym czasie. Nie czekałam, sam podszedł. Podczas picia kawy emocje były jak na grzybobraniu;) I to by było na tyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Nienowy. A o co dokładnie pytasz? O strach, czy o intensywność seksu w skali od 1 do 10? Zgrabnie omijasz moje pytania. Jak w tańcu godowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnienowy
Możliwe że pisałem a możliwe że nie. Zgadnij;) No właśnie. Człowiek niby syty ale jeszcze chciałby czegoś spróbować. Tak sobie myślę teraz. Przecież to chyba nic złego poznawać nowe?? To czego nie znamy. Wszak człowiek przez to się rozwija. Potem i tak zateskni się za starym i sprawdzonym smakiem na którym można zawsze polegać. A doświadczenia które nabierzemy zostaną. Chyba??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Be... no to naprawdę Twoja desperacja sięgnęła zenitu... grzybobranie... nie wiem co prawda z czym to się to je, bo mój temperament nie pozwala mi uczestniczyć w tego typu rozrywkach, ale wyobraźnia mi podpowiada... supermarket, dział mrożonki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Dlaczego mężczyźni mają pewne ograniczenia Puchaczu? Kobiety też nie są tak wyzwolone jakby to mogłoby się wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Byłaś blisko Malzonko:D Jesu, aż tak jestem zdespetowana?! I to widać?! O matko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnienowy
Ja??? Coś minąłem?: ) Niemożliwe. Ale taniec godowy z ponętną samicą mógłbym odbyć. Co do skali to myślę że strach to chyba byłby na 10 ale tylko przed. Potem dotyk gorących dłoni kochanka na ciele kochanki, no i takie tam. Sama dobrze wiesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchaczu, mój mąż nie jest tak skonstruowany, żeby pozwolić mi chodzić nabuzowanej... nie ten typ... w przeciwieństwie do mnie :D Ale z moim strony to wyrafinowanie i przekora jednocześnie ;) A zauważyłam słowo podświadomie... no chyba, ze bardzo podświadomie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×