Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani Bernadett

Chciałabym i nadal się boję.

Polecane posty

Gość Pani Bernadett
Zdesperowana*** Podobno nieużywany organ zanika, albo dziewiczeje powtarzając sobie milion razy " nie chce seksu" to wreszcie działa. Ja tam bez seksu żyć mogę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Be :D widzę już tą kawkę... :D ale patrz ile ja tu, u Ciebie na temacie się nauczę: zapisuję w sekretnym notatniku... nie umawiać się na kawkę, od razu do hotelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Nienowy apetyt i pożądanie rośnie. To oczywiste. Zwłaszcza jak ktoś idealnie spełnia się wraz z kochanką w łóżku. Jak orgazm jest nie jedynym a pierwszym a cała noc bez snu jest zapowiedzią niesamowitych uniesień i zmęczenia to wtedy warto w to wejść. Choćby na jedna noc i dzień i jeszcze jedna noc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnienowy
Może kawa była za słaba? Jakaś zwietrzała albo co? No nie wiem? Emocje jak na grzybobraniu. Ciekawe. Wytrawna grzybiarka nie czeka aż grzybek sam wyskoczy do koszyczka. Tylko mocno łapie za trzon i ciągnie w swoją stronę. A Ty czego się wtedy wystraszyłaś?? Że od nadmiaru wypitej kawy ręce zaczną Ci się trząść i zakonczysz grzybobranie poza koszykiem??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Puchaczu... no nie pozwoliłabym mu chodzić tak nabuzowanym... ale jak już wróci do domu to jestem w stanie go prowokować i kusić przez kilka godzin... oczywiście mimochodem, niechcący ;) czasem łatwo nie jest, bo kręcę tym sposobem bicz na siebie... ale lubię to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Bardziej to o to chodzi Malzonko, że jako dorośli ludzie, wiedzieliśmy co może wydarzyć się po kawie. Podeszlismy do tego biorac wszystkie za i przeciw. On chciał i ja już dawno go w myślach rozebralam, ale to był zły czas. Dobrze, że nie poszlam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnienowy
Dzień i noc i dzień i nic?? Yyyyy.. noc chciałem napisac;) Może byśmy tak coś w przerwie ugotowani?? Albo wody dałabyś się napić. Nie dość że niewyrzyta to na dodatek bezlitosna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej podtrzymuję swoje zdanie: bez kawy, prosto do hotelu! No jakbym chłopa w myślach rozebrała... myślenie bym wyłączyła... ale mądra jestem, co? :D Spieprzałabym pewnie zanim kelner kawę by przyniósł :D Be <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Od razu bezlitosna. Pobawić się chciałabym tylko. Nie wiedziałam, że składasz podanie o zostanie mym kochankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnienowy
Pięknie napisane *****czu. Normalnie szacun. Zerżnąć!!! To jest to. Nie żadne pokochać się czy pouprawiac seks. Tylko złapać za włosy, zedrzeć płonące majtki z tyłka i zerżnąć!!! Wbić drąga w wilgotną i pulsującą waginę. I zerżnąć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Malzonko. Po prostu się bałam, tego czego i Ty się boisz. Bałam się uzależnienia od smaku i zapachu. Tak! Spanikowalam jak dziewica przed pierwszym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnienowy
Podanie zawsze złożyć można. Ale czy zostanie pozytywnie rozpatrzone??:( Może i chęci są. Nawet wielkie. I strach gdzieś spieprzył. Albo coś mi się w******o w wielkie oczy:D Możliwości żadnych nie ma. Niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnienowy
No to zamieniamy! W wilgotną i pulsującą cipke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po to jest właśnie prowokowanie takiego stanu aby rżnąć, rznąć i jeszcze raz rżnąć! tu i teraz! między szczotkami czy na pralce! Do upadłego!!! Be, przysłoniłaś oczy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Kobieta też czasem potrzebuje dobrego bata w cipce. A skoro mężczyzna ma naturę zdobywcy i lowcy to i zerźnąc musi jak na drwala przystalo.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Nienowy, postaram sie rozpatrzyć Twoją aplikację w jak najkrótszym czasie. Jeżeli jesteś cierpliwy to wytrzymasz do końca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Wiem Malzonko wiem. Ostatnio wszyscy się jakoś tak na mnie dziwnie patrzą, a ja się rumienie jak d***** w kościele. Dziwna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Idę już, do zobaczenia w tym miejscu później;) Dziękuję.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnienowy
To nara Be. I mnie z cierpliwością różnie bywa. Przeważnie chce tu i teraz!!! Nie lubię czekać. Zaczynam wtedy się denerwować i złościć!!! Ale jak już dopadnę taki wściekły. Z drugiej strony jeśli kąsek smakowity i można w nim zanurzyć ząbki. Albo język?? ;) To mogę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×