Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani Bernadett

Chciałabym i nadal się boję.

Polecane posty

Nie mogłam tematu wczoraj przed wyjściem namierzyć.Zniknął.:-D Wpisałam się w domku. Bakterie?Najlepiej zalać % :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Suko :-D:-D:-D tak myślę i myślę jak "to"rozkminić i muszę ci powiedzieć,że chciałam kiedyś opatentować fotel biurowy damski z niespodzianką.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama już idea unosi biodra,co?:-D Wyobraź sobie ukryty w siedzeniu...bolec.:-D Taka podręczna a raczej dowcipna sexmachine.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość połonka
Hehe. 8:28. Co? Już stara wejście do budy otwarła? A dzieci w domu tak mówią do ciebie właśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość połonka
8:38. :D Awarii nie mam i długo się też nie spodziewam. A przecinek mam dość spory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że Matuzalem i Bernaddet nie dadzą się zaszczuć Zwidmokowi:O😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co to "Dzido"? Bo fotel niezły. Ze słówek gości i nie tylko to lubię "żyleta" i "projektować" :-D:-D:-D k***a bo się znów nogami nakryję... a tu dzień ładowania przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jego fanki powinne przyjsc i posprzatac po swoim koledze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotel niezły i chyba tajemnicza gość ma go w swoim folderze ale ją jeszcze nie stać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matuzalem ma klasę, nie to co wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio zaprzestalem golenia. Ale to z innych powodów, niż dobry wygląd ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Likwidacja ero. Nie odbierajcie niektórym jedynej rozrywki. Babcia Hajka po godz.6 zaprowadza wnuki do przedszkola. W przerwie miedzu paleniem papierosa i "purt" skrobie hejtując i podniecając się :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sobie głowę zabiłam.:-DZ doświadczenia wiem jedno...bolec w takim fotelu musi działać sam.Jak mnie w*****a nieraz w z******tym momencie wirtualnym to,że mam mniej palców niż bym chciała.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest masażer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jak widać po kolorze, nigdy nie pozwalałem sobie pisać z pomarańczy bo nie czuję takiej potrzeby. Napisałem już kiedyś ze znalazłem ciekawsze zajęcie niż udzielanie się tutaj. Wpadam od czasu do czasu poczytać co ciekawego. Nie chcę też aby jakiś paranoik zaśmiecał komuś temat tylko z powodu mojej tu obecności. Widzę jednak postęp bo nie pisze już pod własnym nickiem i nie ma niebieskiego, więc moderacja na coś się przydaje. Pozdrawiam wszystkich znajomych i dobrego czwartku życzę. P.S. ...tematów o swoich córkach nie zakładam, i myślę ze nikt normalny tych zarzutów nie brał poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu ignoruj go. Każdy tutaj wie jak jest .Nie warto👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio, jak się 3 tygodnie nie golilem, to za gładką buzie wynegocjowalem tydzień spełniania moich życzeń. ;) Teraz trochę dłużej potrzymam zarost ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matu 👄 No weź przestań.;-) Strasznie prymitywne to krzesło i mnie np wcale nie unosi myśl by na tym usiąść.Nie ta półka w sexshopie.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAK SIĘ ZGŁASZA DO ABUSE?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...śmieszne w tym wszystkim jest to że można wejść na chwilę napisać 1 post a ktoś tu siedzi i napiertala parę stron spamu :) ...toż to sprawniejsze od perpetum mobile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×