Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Emigracyjne ciule pisze, ze 1700 funa w uka to super życie.

Polecane posty

Gość gość
Angolom w biurach płaca £1000-1500 a Polakom w pracy fizycznej więcej by płacili :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL ma pracy dla ludzi po czterdziestece-pięćdziesiątce, w jakimkolwiek zawodzie poza specjalistami typu kardiochirurg. Nie ma NORMALNEJ pracy dla mnie - nie chcą mnie NIGDZIE, ani w zawodzie (mgr ścisłe, pasuje do szkoły, księgowości, urzędów - zero absolutne), byłam gotowa robić na śmieciówce za tysiąc na rękę na kasie w sklepie (wyrzuciłam wykształcenie z życiorysu) - nie przyjęli mnie, było tak dużo chętnych, wzięli kogoś innego, w domyśle młodą dziewczynę pewnie na staż. Sprzątanie - tylko grupa inwalidzka. Nie chcę takiej "pracy" gdzie trzeba oszukiwać staruszków wciskając im polisy na dwadzieścia lat, zresztą to też tylko na prowizji od ilości oszukanych. NIE MA PRACY, normalnej, legalnej, na umowie, nawet śmieciowej, ze składkami ZUS. Etat za minimum krajowe - nierealne zupełnie. NIE MA. Wysyłam życiorysy na WSZYSTKIE ogłoszenia, gdzie spełniam choć połowę wymagań, pomijam tylko budowlankę (jestem kobietą, jakby ktoś się nie zorientował) - ZERO odzewu. ZERO. Bywają ogłoszenia, do których spełniam wszystkie wymagania - wysyłam cv i NIC, ZERO i te same ogłoszenia cały czas się powtarzają - no więc co? Na emigrację jestem za stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było sie uczyc łachudro .4000zł rączkę to jest normalna pensyjka w PL. Jak dla mnie miodzio. UK z waszymi cenami to śmieszny kraik z pogranicza Europy. Buehehehehe! Śmieję się z was białe muzryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL ma pracy dla ludzi po czterdziestece-pięćdziesiątce, w jakimkolwiek zawodzie poza specjalistami typu kardiochirurg. x Robiłaś jakies badania ze to wiesz? x Nie ma NORMALNEJ pracy dla mnie - nie chcą mnie NIGDZIE, ani w zawodzie (mgr ścisłe, pasuje do szkoły, księgowości, urzędów - zero absolutne), x Ciekawe, odwiedziłas wszystkie ogłoszenia ? x byłam gotowa robić na śmieciówce za tysiąc na rękę na kasie w sklepie (wyrzuciłam wykształcenie z życiorysu) - nie przyjęli mnie, było tak dużo chętnych, wzięli kogoś innego, w domyśle młodą dziewczynę pewnie na staż. x "Pewnie":D kolejna mniemanologia stosowana :D x Sprzątanie - tylko grupa inwalidzka. Nie chcę takiej "pracy" gdzie trzeba oszukiwać staruszków wciskając im polisy na dwadzieścia lat, zresztą to też tylko na prowizji od ilości oszukanych. x Ktoś ci broni znalezc inną? x NIE MA PRACY, normalnej, legalnej, na umowie, nawet śmieciowej, ze składkami ZUS. Etat za minimum krajowe - nierealne zupełnie. NIE MA. x Ciekawostka przyrodnicza. x Wysyłam życiorysy na WSZYSTKIE ogłoszenia, gdzie spełniam choć połowę wymagań, pomijam tylko budowlankę (jestem kobietą, jakby ktoś się nie zorientował) - ZERO odzewu. ZERO. x Moze zle wysyłałas? :D x Bywają ogłoszenia, do których spełniam wszystkie wymagania - wysyłam cv i NIC, ZERO i te same ogłoszenia cały czas się powtarzają - no więc co? x No wiec nie spełniłas wymagań. Takie to trudne do zrozumienia? x Na emigrację jestem za stara. x NIgdzie bo brexicie juz angole nie przyjmuja. Wsbzdet to twoje maximum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed brexitem nie byli chetni przyjmowac, ale po tu juz w ogole, zapomnijcie o EMIGRACJI do UK. Dobrze, ze nie przyjmuja. :) w PL siedziec i pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta pani pisze prawdę, ale prawda w oczy kole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to juz postanowione ze wejda wizy i osrusy ich nie dostana :D wroca do PL z podkulonym ogonem a tu szok, teraz pensja na poczatek 4000zl jesli ktos cos umie :) a zycie znacznie tansze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wuefiście się pogorszyło a myślałam że już gorzej być nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet w TVN o tym mowili i pytali kiedy polacy wracaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisz, ze nie mozesz dostac pracy w Zabce lub Biedronce na kasie:D W UK tez cie do sklepu nie przyjma jak w Polsce nie chca, a wymagania w UK znacznie wieksze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zycie w PL jest tansze, w Wawie mniej niz 3000 nie placa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dlatego wyjechałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaakkk bezrobotny wuefisto, tansze :D Wlasnie wbylam w Pl poszlismy do KFC , bo tesknimy za tym pikantnym fastfoodem i kupilismy kubelek za 50 zl dla 3 osob.. Porazka ! Ilosc frytek w 1 porcji to smiech na sali ! Moze 1/3 tego co daja u mnie... Kurczaka jak kot naplakal, to ma byc kubelek ?! Smieszni sa.. U mnie za te pieniadze ok 20 euro , masz przadne 4 porcje frytek, ktorych nie zjesz w calosci, i tyle kuraka, ze zostaje ! Bo jestes pelny.. A do tego 2 kolby kukurydzy czy salatk do wyboru.. Obzarlam sie w Pl , ze hej !! Jagodzianka-3.60 zl ! W cenie bochenka chleba 1 bulka ? Przez 4 dni wydalam na bilety komunikacji miejskiej mase pieniedzy, 2 bilety do kina kosztowaly 52 zl ! Bez jakiegokolwiek popcornu.. Juz widze te rodziny tlumnie odwiedzajace kina.. Nie pier/dol farmazonow golodupny wuefisto, kazdy zna realia :D Moze jak ty zywisz sie kaszanka i salcesonem, a do knajpy chodzisz na herbate to dla ciebie jest tanio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buehehheheeee co za kariera:D wyjechac po to aby wpiepszac smieciowe zarcie z kfc buehehehheeheeee. Ja prdl ale przygłupy klasy swiatowej. Po kilku razach takiego zarcia u człowieka rozwija sie rak zołądka. Zycie nie dluzsze niz 50lat na takim zarciu:D rób tak dalej, angielski council sie ucieszy ze jedna geba mniej bedzie do wypłacenia benefitów czy emerytury:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwwwwaw
cosik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tysiące Polaków umiera w średnim wieku bo niszczą ich choroby nowotworowe, stres i marne warunki życia. PL to kraj alkoholików i ten nałóg zbiera tutaj żniwo jak nigdzie na świecie. Jak dobrze że stąd wyjeżdżam. Przynajmniej pożyję w dobrobycie bez nerwów w normalnym kraju. A wy gnijcie dalej w tym polskim szambie i zapewniajcie się nawzajem jak wam jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam firme w PL i zyj***ardzo dobrze i jestem u siebie, dwa razy w roku wakacje piekny dom na kredyt i całkiem niezłe auto. W Polsce mam wiecej rozywek niz w tym nudnym uk co najoma była i opowiadała ze tylko praca dom tam jest. Nie to co nerwowka za zachodzie jako parobek drugiej kategorii tzw fu/cking forejnas na wynajmie całe zycie ciułający całe zycie na kawalerke w PL:D no przykro mi nieudacznicy nie kazdy moze byc szefem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty to na dyszlu jesteś szefem. Buehehehehe co za pazdzierz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazde dziecko wie ze UK to totalny zanzibar jesli chodzi o jakosc zywnosci. Wszystko w sklepach pryskane wielokrotnie srodkami MONSANTO zmowa koncernów z rzadami aby koncerny miały zysk a panstwo nie musiał płacic emerytur bo przez taka chemiczna zywnosc mało kto dozywa 60lat. Oni wiedza co robią. Trujace napoje z syropem glukozowo fruktozowym powodujacym cukrzyce co jest plagą u dzieci dzis. W uk panstwo ZABIŁO handle prywatny i nie uswiadczysz babci sprzedajacej jajka prosto z prywatnej ekologicznej hodowli. To po prostu w uk nierealne bo przyleci policjant i wlepi ci 5000f kary. W PL sprzedawanie przez prywatnych ludzi na bazarkach to codziennosc i chwała nam za to. Dlatego tyle w Polsce emerytów a w uk jakis promil bo po prostu chemiczne zarcie wykancza organizm. Wszedzie tylko w uk budy z takeawayem skandal na co rzad brytyjski pozwala. czemu nie ma w uk barów mlecznych gdzie mozzna by zjesc smacznie i ZDROWO? No pytam sie was ye/bane angole czemu zrecie tyle chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Handel pokątny to typowe oznaki biedy. Ludzie handlują czym mogą żeby choć kilka zł zarobić bo nędza ich do tego zmusza. Taki handel w warunkach urągających podstawowym zasadom higieny należy tępić wysokimi mandatami. I straż miejska to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdę pisze. W UK, USA handel pokątny jest zakazany. W każdym cywilizowanym kraju też. No ale PL to pogranicze Uralu. Tu ludzie żebrają żeby przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie zmieniaj tematu emigracyjna swinio. Pomidorek od babuni zdrowszy niz twoje w tesco pryskane chemicznym syfem monsanto swinio. Gnij w uk i żryj chemie swinio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babunia sprzeda ostatnią koszulę i wnuczka żeby wyjść choć na chwilę z nędzy. Zbiera grzyby, borówki i stoi przy drodze albo na straganie z wyciągniętą ręką jak rumuńskie cygany, bo jej emerytura to aż 800 zł. Tak wygląda polski dobrobyt w wydaniu 2016. Co za kraj - obrzeże Uralu - ludzie zbierają grzyby żeby zarobić kilka zł. Buehehehehe! Śmiać mi się z was chce , śmieszny kraik ze straganami i handelkiem obwoźnym. Buehehehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Dla emerytów nie ma gorszego kraju niż PL a będzie jeszcze gorzej. Dla tych co dziś pracują może w ogóle nie będzie emerytur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzybki zwlaszcza w kwaszonej kapuscie pychota. Podstawa polskiej pysznej kuchni od stuleci. Ty mozesz co najwyzej wpieprzac w uk risotto od ciapaka. Gnij w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jednej strony ludzie robia na smieciowych umowach bojac sie o przyszlosc swoja I rodziny bo przeciez emerytury z tego nie bedzie. Z drugiej strony emerytur pewnie I tak nie bedzie. Cudowna Polska. A ten przyglup ze wsi ciagle tylko o kaszankach I kielbasach I Mazurach bo debil zyje na wsi z zasilku matki klamiac o zonie I chleje winska pod sklepem I wg niego to jest zycie. Strach sie bac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten od kaszanki pluje jadem bo wy/pie/rdo/lili go z UK bez prawa powrotu. Taki polski, nadwiślański szczur co zazdrości tym którym się powiodło. Gnij w PL przegrańcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy/pie/rdo/lili go z UK bez prawa powrotu X nie ma czegos takiego, zreszta gosc nie raz przyznal sie byl team liderem w uk a to niezly hajs i wrocil kupic kawalerke ma zone i corke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to co ja widze sie na prawde dzieje? Koles pisze wymowki dla samego siebie udajac kogos innego? No I jeszcze ...... Team Leader ..... ze tak powiem: HAHAHAHAHAHA!!!! Po polsku to nie umie pisac a po angielsku pewnie ani slowa. Team Leader, zaraz umre. Chociaz poudawalbys swoja "zone" piszac jaki to tez nie jestes cudowny w lozku. POlitowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet nie wie co pisze i w zyciu w UK nie byl Ja z mezem mieszkamy w Walii maz zarabia ok 1500 funtow netto miesiecznie, ja 1100-1200 netto, mamy jedno dziecko, czynsz za mieszkanie 70m kw mamy tylko 650 funtow. rachunki tez spoko. zyc nie umierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×