Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powinien być zakaz wstępu z dziećmi..

Polecane posty

Gość gość
ja rozumiem autorkę sama mam dzieci. i ucze je ze w pewnych miejscach trzeba siecodpowiednio zachowywac. bo kto ma ich uczyc jak nie rodzice. i mysle ze jej frustracja na ten temat bardziej dotyczy rodzicow niz samych dzieci. bo to oni maja je pilnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro żyję wśród ludzi którzy oglądają tvn i bez przerwy mnie czymś straszą, to i mogę chyba żyć wśród małych dzieci, mnie krzywdy wyrządzają niż głupi dorośli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak uważam, mają bachory to niech siedzą z nimi w parku i oddychają świezym powietrzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinien byc zakaz zakladania tematow nwolujacych do nienawisci. Te "bachory" to ludzie,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli 10-15% restauracji i kawiarni byloby definitywnie przeznaczonych dla osob doroslych i konsekwentnie przestrzeganoby w nich zakaz wpuszczania osob z dziecmi, to wszyscy konsumenci mieliby uczciwa mozliwosc wyboru. Chcac spedzic czas spokojnie wybralabym restauracje 18+. Dla osob z dziecmi pozostaloby tych 85-90% wszystkich restauracji/kawiarni i ktos kto tam idzie musialby sie liczyc z halasem, bieganiem dzieci po sali i innymi temu podobnymi atrakcjami, za ktore oczywiscie winne sa nie dzieci, ale ich rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy klient w restauracji ktoremu przeszkadza bachor powinien byc zwolniony z placenia rachunku.albo odmowic placenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×