Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chyba zauroczyłam się w mordercy

Polecane posty

Gość gość
No to Cie zadziwie. Miałam takie myśli. Aż głupio sie przyznać ze AŻ takie mam myśli xd Nawet w internecie sprawdzałam szczegóły... XD Obawiam sie, ze po takiej wizycie w więzieniu zakochalabym sie w nim i faktycznie trzeba będzie szukać sukni ślubnej.... Xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O k***a ale z was sa idiotki powinno sie was razem z tym debilem zamknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak, czytałam, do Breivika pisze taka jedna dziewczyna co tydzień (ogólnie pisze ich kilkaset, ale ona regularnie). Z tego co ja wywnioskowałam dostaje on chyba wszystkie listy (muszą być tylko najpierw przeczytane przez strażnika), a ona dostała dwie odpowiedzi od niego. Co ja bym napisała? Napisałabym, że fascynuje mnie jego charakter i osobowość i spytałabym dlaczego zabił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś go poznam. M U S Z E !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm, wiesz z tymi listami to różnie bywa. Faktem jest ze wiadomości musza być przeczytane przez strażnika ale zdecydowanie większość z nich nigdy nie trafia do adresata... Przynajmniej w Poslce. Jeszcze jakby w liście było napisane ze interesujemy sie jego osobowością, uważamy go za interesującego itp... to juz w ogóle. Uznaliby to za wysoce niesprzyjające resocjalizacji ;P Ale widzenie face to face... ;D ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już być idiotką to...tylko w Poznaniu :D a jak być paszteciarą to poznańską. Żadne obelgi mnie nie ruszają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba, że ta jego była/obecna/domniemana/niewiadomoczywogóleistniejąca dziewczyna będzie miała takie widzenia na wyłączność. Czarny scenariusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealnie ujęte ;D Paszteciary Poznańskie z Poznania! W ogóle to może będziemy robiły Kajtkowi paczki? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie załamuj mnie, myślmy pozytywnie! ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę robić. Oczywiście muszą być bez mięsa. Najlepiej jakbyśmy pakowały tam owoce, mleko i wodę *płaczę* xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, ja mowie poważnie i powaznie mam zamiar kiedyś go poznać. Jeśli będzie oczywiście chciał... Od niego w sumie to zależy. Nie mowie tego na żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę pozytywnie. Moje pozytywne myślenie polega na tym, że ta słynna dziewczyna to jakaś znajomość z liceum. Przypomniało mi się coś śmiesznego. Dzisiaj jak chciałam sobie posłuchać muzyki na tel. zaczęłam wpisywać "Kaje", dopiero chwilę później zorientowałam się, że to przecież nie piosenkarz i że nic nie nagrał XP ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę sie skupić na nauce bo ciagle myśle o Kajetsnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha a mi w głowie siedzą jego wiersze erotyczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mówię poważnie, ale ten "zestaw" mi tak zapadł w pamięć, że nie mogę o nim nie wspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnismy uważać żeby ewentualnie nie pokłócić sie o Kajetana jak to u kobiet bywa xD Jeszcze bedą przepychanki i ciągniecie za włosy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że ja w tym momencie nie muszę się uczyć, bo nie dałabym rady. Te wiersze tak mi do niego nie pasują, jakby to pisał ktoś inny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kajetan jak widać miał tez inne oblicze XD Albo po prostu pisał je w przypływie yyyyyyy.... Krwi tam i tu ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyje jutrzejszym dniem xD Rano siłownia i oczywiście co chwile podczas ćwiczeń będę sprawdzać czy sa nowe wiadomości o Kajetanie. Potem mam sporo spraw do ogarnięcia na mieście i tez co chwile będę sprawdzać telefon xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"50 twarzy Kajetana"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle pierwsze zdjęcia pojawia sie juz jak będzie opuszczać areszt w Malcie. Ciekawe jak będzie ubrany Xd Czyżby nasza stylowa kurteczka..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też będę sprawdzać, bo jednak wychodzi na to, że do Warszawy nie pojadę (buu:().

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać, to on miał wiele oblicz :D Dlaczego chcecie go poznać? Co byście mu powiedziały? Aj low ju bejbe? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Wam mówię, że ta kurtka przejdzie do historii. Będzie kultowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jaki typ dziewczyn preferuje Kajetan ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no, na wyznawanie miłości za wcześnie. To dopiero potem jak sie bliżej poznany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta strona to z jego "dziełami", to jego pseudonim Lucullus Varsoviensis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie aj low ju do takiego inteligenta? Prędzej z jakimś Homerem trzeba by było wyskoczyć ^^ cytować, rozprawiać o różnych zjawiskach, wtrącić coś po łacinie. Oto klucz do sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...a potem tylko pierścionek zaręczynowy i szukanie białej sukni i wsioooo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×