Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Kosiniakowe 1000zł macierzyńskiego

Polecane posty

Gość gość
Skladalam po 10wrzesnia...3mc leci. Gdy dzwonilam dopytac jak wyglada sprawa to sie okazalo, ze nawet decyzji nie ma. Maja jakis limit na decyzje i wyplate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po porodzie bede musiala sie zarejestrowac w pup zeby miec ubezpieczenie. nalezy mi sie zasilek. czy kosiniakowe bedzie pomniejszone o kwote zasilku? wie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak.zostanie pomniejszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie, czy jest ktoś kto mógłby udzielić mi informacji czy na kosiniakowym mam prawo korzystać z NFZ??? Nie jestem ubezpieczona przy mężu ani w up , co mam robić? Z góry dziękuję za informację Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli jestes w ciazy lub w połogu (6 tyg) przysługuja Ci bezpłatne swiadczenia na nfz. Kosiniakowe w zaden sposób nie ma sie do ubezpieczenia, ani nie gwartantuje darmowych swiadczeń na nfz. Jezeli nie masz ubezpieczenia ani u meza, ani w pup to mozesz wykupić dobrowolne ubezpieczenie nfz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziękuję za informację. A jaki jest koszt takiego dobrowolnego ubezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio wertowalam internet zeby sie dowiedziec co mi przysluguje. zostalam zwolnionaw 4 mcu ciazy, nie jestem zamezna, wiec wychodzi na to, ze bede sie musiala 6 tyg po porodzie zarejestrowac w up, zeby miec ubezpieczenie. wykupic mozna, ale gdzies znalazlam informacje ze kosztuje to ok 350 zl miesiecznie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc tak po okresie połogu juz musisz byc gdzies ubezpieczona czy w pup, czy przy mezu, czy w krusie bo inaczej na wizyty itp bedziesz musiała zaplacic. A co do dobrowolnego ubezpieczenia masz racje kosztuje ono chyba juz nawet 400 zl/ miesiecznie, albo od nowego roku tyle bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja składałam 5 października i cisza... Podobno jest 60 dni na wydanie decyzji, to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni maja 30dni na decyzje. Jak nadal jej nie ma. To piszcie dzowncie pytajcie. Zwyczajnie sie opierdzielaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Mam pytanie, czy mogę złożyć wniosek o kosiniakowe jeśli przypuszalny zasiłek macierzyński może być mniejszy niż 1000zl? Pracowałam przez 6 Msc w tym roku, wcześniej przez rok byłam w Anglii, a wcześniej pracowałam dorywczo w Polsce. Po tych 6 msc pracy poszłam na l4 bo praca była fizycznie ciężka. Zastanawiam się czy moje macierzyńskie będzie +/- 1000 zł czy może jakieś bardzo bardzo małe... :( czy mógłby ktoś coś podpowiedzieć? Czy mimo wszystko złożyć wniosek czy ja tego zrobić nie mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź się do roboty ladacznico a nie zasiłki tylko brać. Nie chce się robić to pyk bachora żeby reszta robiła na was. Pasożyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanie odnośnie kosiniakowe. Jestem bezrobotna studentka i nic mi nie przysługuje, mąż pracuje jako strazak. Czy przysługuje nam kosiniakowe? Z góry dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosiniakowym dostaje mama więc wszystko zależy czy TY pracowałaś! Jeśli nie,i masz na to dowód np rozliczenie podatkowe itp to jak najbardziej należy się kosiniakowe! Wszystkich informacji muszą udzielić w miejscu gdzie będziesz składała wniosek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ile czeka się na decyzje o kosiniakowe jeżeli mąż ma gewerbe w Niemczech? Dokumenty złożyłam miesiąc temu i nie ma odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile się czeka na kosiniakowe jak mąż pracuje za granicą? Dostał ktoś decyzje ? Po jakim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam pytanie odnośnie tematu kosiniakowego. Czy jest wypłacane razem z 500+ czy z rodzinnymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam pytanie. Mianowicie pobieram kosiniakowe. Jestem osobą bezrobotna nie zgłoszona w UP. Jak z ubezpieczeniem zdrowotnym. Ostatnio okazało się że nie jestem ubezpieczona więc pytanie gdzie powinnam się zgłosić i czy pobierając kosiniakowe podlega ubezpieczeniu i korzystania z NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz sie zarejestrowac w up zeby miec ubezpiecxenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam po jakim xzasie dostaje sie kosiniakowe od zlozenia wniosku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 stycznia urodzilam dziecko ...czy dostane za caly miesiac 1000 zl czy tylko za 11 dni stycznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w ostatnim miesiącu płacą jakoś inaczej? Dostałam 160 zł i się zastanawiam dlaczego? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długo się czeka na decyzie 1000na rok ja złożyłam w grudniu 28,12,2017i do tej pory nic nie dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja składałam na początku stycznia i do tej pory nic. Nie ma jakichś limitów czasowych do kiedy muszą wydać decyzję? Fakt że mój mąż najpierw pracował w Belgii, potem w Holandii, nigdzie nie pobierał na nas żadnych dodatkow..ale ile to może trwać!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czekałam prawie rok na decyzję, z tym że przypominałam w UW o swojej sprawie i jak już sprawdzili że są wszystkie dokumenty to musieli wydać decyzję z tym że z jej wysyłką zwlekali miesiąc. Maż za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Hej Mam takie pytanie moja córeczka koniczyna rok 5grudnia czy dostanę 20pelen tysiąc czy to jest jakoś inaczej naliczanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dostaniesz za 5 dni grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Zlozylam wniosek jak urodzila mi sie corka we wrzesniu o kosiniakowe teraz corka ma 7miesiecy i cisza.. bo co mam meza za granica to jestem juz innym sortem? Czy w tym kraju trzeba spasc na psy zeby cokolwiek dostac szybko.przesada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×