Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szmaty słowiańskie

Polki się szmacą bo nic innego nie potrafią

Polecane posty

Gość gość
gosc 20:33 Wlasnie bardzo duzo wiem ;) wystarczy wyjechac za granice i zobaczyc a w kraju tez dajecie duzy popis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemelefelebele
Polki się nie szmacą tylko są bardzo wrażliwe i podstępne i chcą przez seks zdobyć pozycje socjalną faceta oraz przywileje, może też liczą na uczucie/miłość ale to rzadko, bo kierują się głównie potencjalnymi korzyśćmi. Problem jednak jest nie ze zdobyciem faceta przez dawanie doopy ale utrzymaniu go aby do innej która mu da nie poszedł, i tu polki mają spory problem właśnie, bo ciągle albo one odbijają albo im inne odbijają faceta. Bidulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie cwelu, twoja stara nie musiala wyjezdzac zeby sqrwic sie z jakims pierwszym lepszym czarnuchem, dlatego wysrala takie paskudne smierdzace gowno jak ty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kmjgx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość polek za granicą to żałosne koorfy, worki na sperme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracacie do pl cwele, brexit dziala :D skmyp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tusk ma za sobą katastrofę smoleńską, reprywatyzacje w Warszawie, Amber Gold, upadek stoczni, afera hazardowa Funkcjonowanie Rady (Europejskiej), to co się w czwartek stało, dało sygnał, że będziemy oszukiwani. Konfrontowani z wielką fala szantaży, nacisków. Z budowaniem koalicji przeciwko Polsce. W polityce klimatycznej, energetycznej i podobnych. Niestety, to będzie twarda walka nie mająca nic wspólnego z jakąś europejskością i ideologią, ale z twardymi interesami. Choć samo trwanie Donalda Tuska niczego w naszej polityce nie zmieni. Do tej pory nam nie pomagał i zakładamy, że nadal pomagał nie będzie - oznajmił szef polskiej dyplomacji. zycwj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tusk powiedział "polskosc to nienormalnosc". Niech przyjmie obywatelstwo niemieckie buahahahhahahhaha :D boxes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle potrafią polki
polki potrafią 2 rzeczy: 1) rozkładać nogi dla obcokrajowców ( choć same są miernotami w roohaniu ) 2) wydawać czyjąś kase Nie mowa o wszystkich ale o większości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mówisz o większości kobiet ;) nie tylko Polek. Ja na szczęście tak nie robię. To facet przede mną rozkłada nogi i bierze mi kasę. Ja płacę za dom i chodzę do pracy (55h tygodniowo) a on czeka w domu z obiadem. Jak jestem w pracy to on sobie chodzi do lokalnego centrum na jogę i medytacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też tak chce
gość dziś też tak chce, gdzie on Cie znalazł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na takie traktowanie trzeba sobie zapracować ;) to dosyć popularne u młodych ludzi (20-25 lat) więc jak możesz wyrwać młodą dziewczynę to może co się poszczęścic. Tzn mój teraz się uczy. Nie chciałabym kompletnego nieroba bez aspiracji. Jak urodzę dziecko to też on będzie z nim siedział w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:23 Ale musisz być przystojnym Ahmedem lub innym Marco inaczej choćbyś przenosił gory i harował 24 h na dobe to nic z tego nie bedzie.Takie Angielki mają pieniądze a i tak wolą czarnowłosych dżentelmenòw z południa Europy zamiast swoich ryżych brzydali zakochanych w meczach i kuflu piwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak chce
gość 2017.03.24 moge studiować co chcesz i ile chcesz, adoptuj mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie wynajmuje pokój kobieta blondynka ok.30 letnia którą regularnie odwiedza jakiś czarnowłosy przystojniaczek (na pewno nie obywatel PL) który rano od niej wychodzi ale najlepsze jest to że na wielkanoc był u niej mąż (ryży chłop z Polski ) który przywiózł jej dwie pełne torby podróżne jedzenia - konserwy,słoiki itp. Biedak staje na głowie żeby zatrzymać przy sobie żonke a ta daje jakiemuś turasowi albo makaroniarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buehhehe no kolejny dowod ze szmaca sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nogi na bok lub do góry
Polki to koorfy, tak od Mieszka I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego unikam kobiet które były w Anglii.Jedną niedawno poznałem i mówiła że pracowała rok w Anglii jako opiekunka i na produkcji ,w sumie fajna,ładna i miła babka,nawet mi powiedziała że jestem w jej typie ale dałem jej kosza po kilku spotkaniach a po kilku nieodebranych połączeniach od niej przestała do mnie wydzwaniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow widzę że tutaj sami frustraci :D gdybym spotkała takich buraków jak powyżej to bym wyśmiała haha do ciula powyżej : weź może zapisuj w notesiku kiedy ten facet odwiedza twoja współlokatorkę, dowiedz się dlaczego ma czarne włosy, zrób dochodzenie na fb i prześlij jej mężowi, ok? Podoba nie się także ten fakt, że tak bardzo jesteś zaangażowany w ich związek, że wiesz jak bardzo jej mąż się stara a ona nie. Jakie to urocze :D emigranci chyba naprawdę nie mają życia siedząc na pokojach jak ciule ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A coś sie tak oburzyła ? Pisze jak jest. Szkoda mi tylko tego jej zdradzanego męża. Przypomniał mi się w tym momencie film "Szczęśliwego Nowego Jorku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to urocze smiech.gif emigranci chyba naprawdę nie mają życia siedząc na pokojach jak ciule. Nie masz się czego cieszyć bo Polka zdradza męża z ciapatym. ładny przykład do naśladowania I nie bierz udziału w dyskusji bo się ośmieszasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha nie mam brać udziału w tej dyskusji bo jakis frustrat mi zakazuje? Osmieszam się przed kim? Przed tobą? :D daj spokój chłopcze... Serio nie spotkałam chyba w życiu kogoś kto aż tak przejmowałby się z kim sypia jego współlokatorka. Nie masz przyjaciół, rodziny, dziewczyny żeby się czymś innym zająć? Smutne musi być gnicie na pokoju i przykładanie szklanki do ściany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buehhheeeehhheeee no na pewno tepaku "przyjaciele" to sens "zycia" ktore na pewno tylko ty "masz", i niesamowite atrakcje codziennie przezywasz buehhheeeehhheeee niezle masz nasrane we lbie :D buehhheeeehhheeee buehhheeeehhheeee buehhheeeehhheeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zapomnij swinio napisac ze siedze caly czas na kafe i NIE MAM ZYCIA buehhheeeehhheeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ah...to ten debil od przyjaciół. To wszystko wyjaśnia :D i jeszcze się dziwisz, że Polki uciekają od Polaków i dorabiają im rogi? Sam jesteś doskonałym przykładem przegranca od którego wszyscy i wszystko ucieknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz emigracyjna mikroci/pa placze ze w uk nie ma zadnych znajomych:D Gnij w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic o polkach swinio nie pisalem. To ja "uciekam" od innych tzn znajomosci tylko w pracy. Poza praca mi to gowno falszywe nie potrzebne i zycie stalo sie nieprawdopodobnie piekne, to nazywasz swinio placzem? Chyba to nieprawdopodobna radosc ale dla takiej swini uzaleznionej od innych to placz buehhheeeehhheeee. No slucham swinio jakie atrakcje przezywasz z "przyjaciolmi"? Obgadywanie innych? Chlanie na " imprezkach"? Lizanie jaj chlopom jak bingol? :D Pochwal sie a nie ciagle te same brednie wypisujesz tepaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×