Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szmaty słowiańskie

Polki się szmacą bo nic innego nie potrafią

Polecane posty

Gość gość
Gosc 18:41 To ja pisalem o hiv itd. Chlopaku ja to wlasnie wszystko wiem i dla tego napisalem "polki lowcy hiva" ich nowe modele to ciapate i czarne i to polki z nimi chodza najwiecej niema ma w europie drugiej takiej nacji. A co do twojej ex to pier/dol ja jesli sk***ila i cie zostawila to nawet niezchodz i nieodzywaj sie, akurat polki sa falszywe wiec niewarto im ufac. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby już nie będziesz pisać a jakoś japy nie możesz zamknąć? A co do ex - wiedziałam ze nienawiść do rodaczek to z powodu urażonego ego. Czyli tak jak mówiłam : zamieniła cie na lepszy model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 20:13 Jesli to lepszy was lepszy model to powiem tylko to : haha haha haha wspolczuje inteligencji ale podobne jestescie z ta inteligencji do nich czyli zerowa. Jaka polacy maja urazona dume ?? To ze pokazyjecie ze jestescie kur/wami bezwartosciowymi a nienawiesc zawsze byla do was i bedzie, czekamy niecierpliwoscia na jakis nowy news prosto z uk lub gdzie indziej ze poleczka zde/chla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc Polek na emigracji to przewaznie dzi/wki np: robiace w burdelach albo typowe panie do towarzystwa w klubach. To co ja zaobserwowalem to jest ich najczestsza praca za granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lysy_Wr
Czorne wszystko dymają byle na drzewo nie uciekło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudzisz frustracie. Na poprzednim temacie dzień i noc sobie przytakiwałeś, nikt nie odpowiedział to teraz tutaj szczęścia szukasz? Słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki sa su/kami, mam nadzieje ukrainki im morde obija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pudło otyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gruba swinka sie chyba we mnie zakochala :D bo mnie wszedzie widzi i mysli ze ja wszystko pisze heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a juz mialem nic nie pisac ale musiala debilka sprowokowac :D frustratki chyba dawno nikt porzadnie nie zerznal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym kolejne pudlo, jak chyba wszystko co o mnie wymyslalas. mi nie zalezy zeby ktos odpowiedzial na to co pisze. a wrecz przeciwnie. zreszta sr/am na to co inni mysla :D wiec mozesz pobiegac, schudniesz przynajmniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiasz sam ze sobą? Słodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrykb
Ale wy pier/dolicie. Co was obchodzi jakaś polki ktore gdzies sie szmaca?? to sa jakies wasze kolezanki/ kuzynki czy siostry ze tak sie nimi przejmujecie ?? Jesli jestes naemigrancji to zajmij sie soba na polka ktora cos tam robi. Ja nigdy nie bylem na emigracji bo sytuacja moja nigdy mnie nie zmuszala do tego wiec niewiem jak to wyglada ale wiem ze wiele obcokrajowcow ( czyt. arabow czy murzynow) lubi podkoloryzowac rozne sytuacje i wymsla rozne rzeczy ale ja jakis wzorcow u nich nie potrzebuje zeby przyjaznic sie z nimi czy szukac jako kumpla a ich zdanie o polskich dziewczynach malo mnie obchodzi( niech najlepiej pilnuja swoich ale najlepiej pier/dolic na inne). I co z tych rozkmin macie?? Tylko napier/dalacie na siebie Polacy na polki ze sa takie , a polki na polakow ze sa tacy . Ja mam duzo kolezanek i zadna nie jest taka jak tu piszecie, nie ktore maja chlopakow, sa zareczone czy jezdzily same za granice i wracaly do swoich chlopakow normalne itd. A jesli chodzi o mnie to moja zona i matak moich dzieci bedzie POLKA i to nie bedzie dla mnie wstyd tylko zaszczyt ze bede mial u boku moja piekna rodaczke. Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby wyżej: musisz wiedzieć że to tylko jeden frustrat tu pisze negatywnie o Polkach. Ma za dużo wolnego czasu i wygląda to jakby tu całe stado pisało ;) reszty naprawdę nie obchodzi co robią Polki bo są w szczęśliwych związkach lub maja zainteresowania, pracę, rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrykb
gosc 01:14 Własnie tak przeczytałem cały temat i na to wyglada ze cos go boli, ale ja jeszcze dokladnie nie wiem co plus jest jeszcze jeden gosciu ktory sam do siebie pisze , dziwne ;) Tak jak piszesz wiekszosc osob nie siedzi na forach zeby kogos obrazac itd. bo maja swoja rodzinne, zajecia. Jak tak bardzo mu przeszkadzaja polki ktore sie "puszczaja" to niech wylapie je wszystkie i zamknie w klatce, hehe :) a mozna taka dziewczyna bedzie dobra zona ? nic nie wiadomo a zycie ludzi zmienia ciagle, ale zycze mu powodzenia ze w koncu na kogos trafi bo moze brakuje mu kolo siebie osoby ktora z nim szczerze porozmawia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrykb
Ja szczerze nie rozumiem takie obrazanie sie od szmat , dziwek , brudasow , pijakow itd. naprawde trzeba zalozyc jakis temat zeby komus pocisnac ?? Zajmijcie sie swoim zyciem i w d***e miejcie ktos cos tam robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic tylko wspolczuc tym co maja rodziny itd. Na pewno wiekszosc zaluje tego bledu zyciowego. Kazdy madry wie ze bachory i malzenstwo to same problemy. Kto normalny chcialby sie w to ladowac. A ty powyzej to pogadaj z psychiatra. Myslisz ze tylko jedna osoba tu na kafe pisze? Ciekawa teoria. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eskimos też dyma polki
polki dają doopy na każdym rogu, nie wszystkie ale za dużo, główny problem to brak morałów i szacunku do siebie, przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@5:07 rodzina to nie tylko dzieci ;) to szerokie pojęcie. Wspolczujesz ludziom bo maja rodziców, rodzeństwo, babcię, kuzynów? Weź się ogarnij bo piszesz chyba tylko żeby cos napisać. A co do dzieci, ja osobiście nie lubię dzieci i nie chcę mieć dzieci ale też myślę że to indywidualna sprawa i nie wtryniam nosa w życie innych. do psychiatry to może wybierz się sam? Obrazaja tu Polki najwyżej 2 osoby. Z czego jedna pisze sama ze sobą co ewidentnie widać wiec inteligencja nie grzeszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa i pewnie jedna z tych osob jestem ja (ten co go kolega "zdradzil" i 'rozpacza" nonstop :D), wiem ze mnie masz na mysli, ale znowu pudlo. Napisalem w tym temacie tylko dlatego ze mnie sprowokowalas debilko i obrazalem tylko ciebie teoretyczko od siedmiu bolesci bo pierwsza zaczelas obrazac mnie. Innych polek w tym temacie nie obrazilem a wrecz przeciwnie, nawrzucalem cwelowi autorowi tego tematu.:D no ale ty wiesz lepiej idiotko.:D mnie nigdy zadna Polka nie zdradzila bo na pewno bym o tym wiedzial.:D zreszta w sumie inne malo mnie interesuja, nawet na inne nie patrze na ulicy.:D nie dorastaja mojej do piet tak samo jak i ty.:D ale pocieszaj sie ze jest gruba i brzydka.:D to ile bzdur nawypisywalas na moj temat jest zalosne.. Musialo bardzo cos zabolec.:D zryj kal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim napiszesz kolejne bzdury trolko, sprowokowalas mnie tym postem- "Tu pisza 2 trole - jeden bardziej sensownie i kulturalniej (ten co go kolega zawiódł i teraz ma prentensje do całego świata....."... takie sa fakty i prawda wiec te swoje teorie mozesz spuscic w kiblu.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i zanim znowu napiszesz bzdure ze mi zalezy zeby ktos odpisywal - NIE ODPISUJ!!! wtedy i ja nic wiecej tu nie napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze się czujesz? Sprowokować idzie cie byle czym. Widocznie sporo prawdy w tym bo rzucasz sie jak jakis dzik. Moze meliski? Mnie jakoś twoje wypociny nie ruszaja bo mnie noe dotyczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I przestań się drzeć bo nawet do ciebie nie pisalam a pojawiasz się i atakujesz. Poczules się wywołany do tablicy, wiec jednak jesteś jednym z troli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wkur/wia mnie ciezko ze zarzucasz mi cos co nie jest prawda!!! trudno to kretynko zrozumieć!? mialas nie odpisywac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam nie odpisywać bo co? Bo jakiś czubek mi kazał? Weź człowieku się uspokoj, świat nie kręci się wokół ciebie, nie o tobie wszyscy piszą (chyba że rzeczywiście wszystkie te glupie komentarze są twoje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra spadaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten gościu myśli że tylko jedna osoba go tu nie lubi :D to ja pisałam o rozpaczaniu, widocznie jeszcze się z tym nie pogodził skoro tu szaleje. Co za jełopek. Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta idiotka powyzej pociesza sie ze tylko ja i ktos jeszcze tu w tym temacie pisze :D ktos mnie nie lubi.. uuuu to straszne, zaraz ide na tory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×