Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szmaty słowiańskie

Polki się szmacą bo nic innego nie potrafią

Polecane posty

Gość gość
Autorze to wy parszywce robicie z kobiet szmaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak czcigodnych i poczciwych Panów to skutek wylęgu tych szmacących się Polek, przykre ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, na szczęście ja nigdy nie poznałam takiego polaczka jak powyżej. To zależy w jakim towarzystwie się obraca. Wiadomo że wypowiedzi pana powyżej to czysty rynsztok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ze mam normalna i wspaniala dziewczyne :) uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie takie zaje/bane dziadostwo jak te szmaty powyzej. ja was qrwy nedzne nie obrazalem wczesniej. same to sprowokowalyscie dzifki pewnie z tego tematu o Szwajcarii tu przybiegly. ch/uj wam w ryje bo to lubicie i lykanko spermy. ja p*****le zeby mnie spokojnego tak podk***ic to chyba tylko takie wlasnie rynsztokowe dziadostwo jak to powyzej potrafi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamietajcie szmaty ze waszym facetom chodzi tylko i wylacznie o ruc/hanko a jak sie znudzicie to bedziecie wykorzystywane jako sprzataczki, praczki, kucharki i opiekunki bachorow hahaha poza tym nie spotkalas takiego "polaczka" jak ja bo ja juz wyroslem z imprezek dla nawalonych przyglupow oraz nie place dzifkom za seks :D hahaha "w jakim to ja towarzystwie sie obracam" hahaha w towarzystwie alkoholikow, cpunow i klientow a w jakim? dlatego mnie tam nie ma i nie bedzie :D dobra koniec tracenia czasu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swoj na swego trafi zawsze , a potem że nie obrażałem...jaki biedak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie nie jesteś taki spokojny skoro każdy wpis ma taki wpływ na ciebie i rzucasz się jak ryba wyjęta z wody....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisze szybciej niz wk*rwiona baba buhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 12:11 Zastanow sie troche co piszesz ok? Ze to przez Polakow sie "puszczacie" ?? haha wszystko na Polakow, tak naprawde opinie wyrobylyscie sobie same na zachodzie a nie Polacy wam ja wyrobili Angielki tez sie wala tam tez brakuje czcigodnych i poczciwych Panow?? W Niemczech podobna sytuacja, w Rosji , Na Ukrainie itd.?? To wy same latacie z kwiatka na kwiatek a pozniej szukamy winnych nie umiecie powiedziec wprost ze jestescie poprostu prostytutkami i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz ty wyrosłeś z takich imprez a ja nigdy na takie nie chodzilam. Nawet największy prostak i porypaniec może "wyrosnąć" i myśleć że czyni go to porządnym ale tylko normalni, dobrze wychowani ludzie nie mieli styczności z takimi z menelstwem, imprezami, d******** Ty chyba tak skoro opisujesz sytuacje z takimi szczegolami. Ja nie rzucam wyzwiskami na prawo i lewo, nie produkuje 5 wpisów pod rząd bo ktoś napisał cos co mi się nie podoba, a ty mój drogi bardzo się wpieniasz. To tylko forum, weź poluzuj gatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor ma problem bo sam nic nie potrafi , nawet normalny nie jest tylko obraza i poniza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostawiła cie i olała jakaś dziewczyna może nawet nie jedna i twierdzisz że to jest ich wina? No najlepiej, gratulacje. A może problem jest w tobie jednak , że nie możesz ich utrzymać przy sobie i tak cię traktują. Bo masz taki h*jowy charakter i ledwo możesz się pogodzić z tym że ktoś ma cię gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko, poszukaj w słowniku definicji prostytutki. Na szczęście teraz kobiety mogą latać z kwiatka na kwiatek tak jak zawsze robili to panowie i ty nie masz nic do tego, zostaje ci płakać na forum. ;) Moze ty postanowiłeś być wierny swojej Miss wszechświata i jej pochwie i to jest ok ale może odczep się od innych? Twoja wspaniała dziewczyna wie, że masz niezdrowe zainteresowania cipkami innych kobiet? Ty w ogóle masz ta kobietę skoro siedzisz tu non stop? Watpię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda ze tu mozna pisac z goscia, mogliby to zmienic, zeby np bylo widac ip no ale wtedy to chu/jowe miejsce nie byloby takie popularne i mniej by zarabiali na qrewskich reklamach no ale gdyby moznaby widziec ip posta to te idiotki przekonalyby sie ze nie jestem autorem i ze do momentu prowokacji nic tu nie pisalem, oprocz posta w ktorym nawrzucalem autorowi cwelowi co mniej wiecej znaczylo ze sie z nim nie zgadzam czyli bronie tych kretynek ktore teraz tak namietnie mieszaja mnie i moja dziewczyne z gownem :D i tez zobaczylyby ze gość dziś to nie ja :D no nic, znowu sie przekonalem ze bardzo dobrze robie i nie zadaje sie juz z tym qrestwem jakim sa polaczki, trzeba to tez do internetu wprowadzic i zycie stanie sie jeszcze piekniejsze. ch/uj wam w doopy nedzne szmaty - zasluzylyscie sobie na te slowa :D myslcie co chcecie idiotki!!! zegnam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 12:47 Widac ze to jest skierowane do mnie, wiec odpisze. Po 1 nie mam nic wspolnego z tym gosciem ktory cos pisze 5 razy podrzad itd. Moj post tu byl tylko jeden i teraz pisze drugiego. Czy sie interesuje innymi "cipkami" wiesz nie mam ochoty sluchac juz na emigracji o polkach "latwych" czy od arabow czy mam jakies fajne kolezanki, to naprawde wkur/wia. Jesli chodzi o prostytutki to ile Polek sie sprzedaje za pieniadze?? bardzo duzo, sprzedaja swoja godnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nic tu w tym temacie nie pisałem" miało byc bo w innych pisalem, bronilem mojej ukochanej Anglii przed cwelami pokroju bingola :D ch/uj wam w doopy, zaluje ze stracilem na to troche czasu. sr/am na to co myslicie!!!! :D wypier/dalac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitagoras02
Polska to chory kraj.Tu każdemu się wypomina to i owo a dziewczyny już nawet na impreze nie mogą iść ani nic ?? Polacy i czcigodne polki ogarnijcie dupsko bo z roku na rok jest z wami gorzej :( W Hiszpanii,Francji,Danii,USA i wielu innych krajach normalnie się idzie na klub,wypija alko i popala blanta i nikt nikomu nie wypomina jak tu kobietom.Co to polskie baby mają tylko płodzić i mieć rodzinę i z tego powodu są najlepsze itd?A gdzie ich życie które dostały?Żenada Panowie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pitagoras02 Najlepiej jest rozchylac nogi przed kazdy i nazywac ze to normalne, nie zdziw sie ze za 10 lat bedziemy mieli kolorwe spoleczenstwo dzieki tym artystkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitagoras02
Ja nie mówię żeby z każdym ale lekko tu przesadzacie bo jak narazie nie poznałem takiej co z każdym idzie do łóżka :) Druga sprawa jak jej ktoś złamał serce to co ma płakać i w domu siedzieć ?Nie... Ma iść się napić pogadać nie mówię o bzykaniu się w kiblu ale jeśli ma ochotę na seks i ma 1 faceta na taki układ to grzech nie jest a wy polacy jesteście ograniczeni mentalnie nie wszyscy ale niektórzy bo seksualność tu jest ograniczona i to bardzo polecam poczytać o mentalności w innych krajach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza21no
Pitagoras02 Tak bo polacy skarcaja kobiety za byle co i do tego sa dumni jak im bachora urodzi true 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polacy to wasze hwdp w d**e sobie wsadzcie z waszymi d****i w leginsach co wam plodza bachory w mlodym wieku i nie obnoscie sie tak tym bo nie macie powodu do domu tak jak magik ktory mial dzieciora w wieku 20 lat poy*****y kraj i zasady polecam wam isc utopic glowe w kiblu osiedlowe sebixy i maniury nawet te dobre bo juz dosc was mam na moim osiedlu w Wawie i pozdrawiam chore kafe i stepialych ludzi polakow nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy zazwyczaj maja w d***e wasze bachory, ja bym was sie bal dotknac bo nie wiadomo co za choroby macie hiv/aids. Pitagoras02 Polki beda w Polsce traktowane jak d***** bo na to zasluzyly, a mentalnosc w innych krajach mam w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*dumy a nie domu sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitagoras02
gość dziś No nie wiem bo polacy sami płodzą tak jak gość napisał przed chwilą :) I sam jesteś d***** męska powinni ci uciąć bo urodzeniu c***ja bo nawet na to nie zasługujesz.A seks to przyjemność a nie rzecz do płodzenia :) A wiązać się z tobą nikt chyba nie chce skoro takie rzeczy piszesz.A baby są gorsze w innych krajach jak byś popatrzył a od polski się odjeb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pitagoras02 Jesli sa takie gorsze, to szkoda ze tylko na zachodzie slyszysz "Polki" , "Polki" i ich akcjach, Polki sa kur/wami i tyle wstyd tylko Polsce przynosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Polacy to nie chamy i k***y? No nie pochlebiałabym sobie prostaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet zdradza facetkę to trudno , musiała to być jej wina, jak facetka zdradza jego to koniec swiata, kim ona nie jest! To sa schematy myślenia Polaków. Prymitywne i mściwe chamy z nich wyłaża jak kobieta ma ich gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy cham zostanie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz beda plakac ksiezniczki bo ktos je obraza i ze Polacy sa prymityni,msciwy itd. a same zachowuja sie podobnie obrazaja w ten sam sposob(albo nawet gorzej) Polakow wiec ksiezniczki nie napinajcie sie az tak. A na zachodzie opinie zapracowalyscie sobie same. Medal chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×